Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (5)
  • Biały (6)
  • Czarny (6)
  • Niebieski (5)
  • Szary (7)
  • Zielony (18)
  • Żółty (5)

Ograniczenie dostępu - ogrodzenie i zabezpieczenie dziecka i zwierząt

Są miejsca w które powinny być odpowiednio zabezpieczone i odgrodzone dla dzieci i zwierząt. Ograniczenie dostępu może pomóc w zabezpieczeniu dziecka lub zwierzaka przed wejściem w te miejsca które są niebezpieczne. Dla tego starajmy się przewidzieć niebezpieczeństwa które grożą naszym dzieciom i zabezpieczmy je siatkami przed dostępem bezpośrednim. Zastosowanie bariery dostępu w postaci siatki przyczynia się do komfortowego sposobu funkcjonowania w domu.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Ogrodzenie i zabezpieczenie dla dzieci i zwierząt w domu - zabezpieczenie

Zabezpieczenie przestrzeni domowej, w której nie chcemy aby przebywało dziecko lub zwierzę domowe, może nam ułatwić funkcjonowanie na co dzień, bez obawy na zagrożenia jakie możemy mieć w swoim bliskim domowym otoczeniu.

Czym zabezpieczyć pomieszczenie lub teren na przykład garaż lub piwnicę?

Takim rozwiązaniem jest siatka sznurkowa z miękkiego sznurka z wzmocnionymi krawędziami montażowymi, jest to specjalne obszycie które ma zadanie nie tylko wzmocnić siatkę po obwodzie przed rozpruwaniem się, ale przyczynić się do łatwego i szybkiego montażu.

Jaka siatka do zabezpieczenia dzieci w bezpośrednim kontakcie?

Pamiętajmy że dziecko jest bardzo ciekawe i na pewno będzie dotykać takiej bariery i próbować ją w jakiś sposób sforsować, pokonać. Dla tego proponujemy siatki sznurkowe które są delikatnym materiałem w dotyku a zarazem z mają dużą odporność na rozrywanie.

Najważniejszy aspekt dla bezpieczeństwa!

Jeżeli małe dziecko lub zwierzę będzie miało kontakt z naszą siatką w formie ogrodzenie to pamiętajmy zęby dobrać siatkę z niewielkim oczkiem, już tłumaczę dla czego.

Siatki które mają być zabezpieczeniem muszą być same bezpieczne. Dzieci mają małe rączki i dla tego proponujemy siatki z jak najmniejszym oczkiem, tak aby nie mogło zaplątać ręki w sznurka siatki. Dla zabezpieczenia gdzie dzieci lub małe zwierzęta mają bezpośredni kontakt trzeba używać dla bezpieczeństwa siatkę o małym oczku, a gdzie wiemy że zabezpieczenie np: półek z narzędziami lub materiałami w garażu lub szopie dziecko nie dosięgnie można zastosować siatkę z dużym oczkiem lub jak trzeba do mniejszych przedmiotów zastosuj małe oczko.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Ograniczenie dostępu