Siatka — Dziecko lub zwierzę

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki dla dziecka i zwierzęcia domowego — Zabezpieczenie pomieszczenia przed dzieckiem

Zabezpieczenie dziecka i zwierzęcia w domu — Siatka do ogrodzenia w salonie i pokoju

Zabezpieczenie w domu — Siatka • Dziecko • Pies • Kot • Zwierzęta domowe • Opinie • Producent • Ceny

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (5)
 • Biały (6)
 • Czarny (6)
 • Niebieski (5)
 • Szary (7)
 • Zielony (18)
 • Żółty (5)

Dziecko → zabezpieczenie pomieszczenia przed dzieckiem

 • Ogrodzenia, kojec dla dzieci i zwierząt domowych
 • Kojec dla dziecka z siatki

Siatki ograniczające dostęp dla dzieci lub zabezpieczenie przed zwierzętami domowymi. Zakazane strefy w domu i mieszkaniu dla dziecka i zwierząt, pomagają nam w tym miękkie produkowane na wymiar siatki do zabezpieczeń niebezpiecznych lub drogiego wyposażenia domu. Są miejsca w które powinny być odpowiednio zabezpieczone i odgrodzone dla dzieci i zwierząt. Ograniczenie dostępu może pomóc w zabezpieczeniu dziecka lub zwierzaka przed wejściem w te miejsca które są niebezpieczne. Dla tego starajmy się przewidzieć niebezpieczeństwa które grożą naszym dzieciom i zabezpieczmy je siatkami przed dostępem bezpośrednim. Zastosowanie bariery dostępu w postaci siatki przyczynia się do komfortowego sposobu funkcjonowania w domu. Siatka która zabezpieczy w pomieszczeniach twoje dziecko i zwierzę przed wejściem w różne niebezpieczne strefy domu lub mieszkania. Siatkę można dopasować i przymocować do wszystkich elementów lub części pomieszczeń jakim jest salon, przedpokój czy pokój.

Skuteczne → siatka do ogrodzenia w salonie i pokoju

 • Zagrodzenie pomieszczeń
 • Zabezpieczenie przed dzieckiem pomieszczenia

Możesz odgrodzić lub wyznaczyć bezpieczną strefę w salonie lub pokoju dla dziecka i małego zwierzęcia, które może dotychczas poruszać się po całej przestrzeni domowej. To rozwiązanie będzie dobrym udogodnieniem do ograniczenia poruszania się po całym domu. Siatki ograniczające dostęp dla dzieci lub zabezpieczenie przed zwierzętami domowymi. Zabezpieczenie przestrzeni domowej, w której nie chcemy aby przebywało dziecko lub zwierzę domowe, może nam ułatwić funkcjonowanie na co dzień, bez obawy na zagrożenia jakie możemy mieć w swoim bliskim domowym otoczeniu.

Proste → siatka do wejść których nie masz możliwości montażu bramki

Nie kiedy jest tak że technicznie nie można zamontować bramki na schody lub w przejściu, możesz użyć naszej siatki do zamknięcia dostępu do pomieszczeń lub zabezpieczyć w domu tymczasowo niebezpieczną wnękę lub niższy poziom.

Co i jak? → czym zabezpieczyć pomieszczenie lub teren na przykład garaż lub piwnicę?

Takim rozwiązaniem jest siatka sznurkowa z miękkiego sznurka z wzmocnionymi krawędziami montażowymi, jest to specjalne obszycie które ma zadanie nie tylko wzmocnić siatkę po obwodzie przed rozpruwaniem się, ale przyczynić się do łatwego i szybkiego montażu.

Dzieci → jaka siatka do zabezpieczenia dzieci w bezpośrednim kontakcie?

 • Ogrodzenie dla dziecka i zwierząt

Pamiętajmy że dziecko jest bardzo ciekawe i na pewno będzie dotykać takiej bariery i próbować ją w jakiś sposób sforsować, pokonać. Dla tego proponujemy siatki sznurkowe które są delikatnym materiałem w dotyku a zarazem z mają dużą odporność na rozrywanie.

Zabezpieczenie dzieci → najważniejszy aspekt dla bezpieczeństwa!

 • Siatka do ogrodzenia w salonie i pokoju
 • Kojec dla dzieci i zwierząt domowych

Jeżeli małe dziecko lub zwierzę będzie miało kontakt z naszą siatką w formie ogrodzenie to pamiętajmy zęby dobrać siatkę z niewielkim oczkiem, już tłumaczę dla czego. Siatki które mają być zabezpieczeniem muszą być same bezpieczne. Dzieci mają małe rączki i dla tego proponujemy siatki z jak najmniejszym oczkiem, tak aby nie mogło zaplątać ręki w sznurka siatki. Dla zabezpieczenia gdzie dzieci lub małe zwierzęta mają bezpośredni kontakt trzeba używać dla bezpieczeństwa siatkę o małym oczku, a gdzie wiemy że zabezpieczenie np: półek z narzędziami lub materiałami w garażu lub szopie dziecko nie dosięgnie można zastosować siatkę z dużym oczkiem lub jak trzeba do mniejszych przedmiotów zastosuj małe oczko.

Zagrodzenie części pomieszczenia dla dziecka i zwierząt

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Anton Shoom

2023-07-18 11:18

Great customer service, very responsive. Nets of good quality as expected. Thank you!

Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Maciej

2023-08-18 14:22

Zamówienie zrealizowane dość szybko ponieważ było u mnie na czwarty dzień po zamówieniu. Co do samego towaru jestem bardzo mocno zadowolony, siatka wykonana z trwałego i konkretnego materiału (tworzywa), zamówiony zestaw montażowy bardzo bogaty i przysłany aż z naddatkiem czego obawiałem zamawiania. Sama siatka służy do zabezpieczenia części magazynu przed kotami.Bardzo mocno polecam towar z waszej firmy bardzo wszechstronne możliwości zastosowania.P.S najbardziej niezadowolone są koty.

Zagrodzenie pomieszczeń

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się