Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Dzielenie hali sportowej - Kotara grodząca z siatka do piłki nożnej i ręcznej

Podział pola gry hali sportowej - dzielenie siatką sznurkową hali

Kotara grodząca wykonana z siatki plastikowej o wielkości oczek 10 x 10 cm i grubości siatki 5 mm sprawdzi się jako zabezpieczenie boiska, torów, wydzielonych sekcji przy grach zespołowych czy indywidualnych zajęciach na halach sportowych, salach gimnastycznych w szkołach czy w innych obiektach sportowych. Ważnym elementem przy ochronie takich rozgrywek jest bezpieczeństwo zawodników i nawet kibiców biorących w nich udział. Dlatego siatki plastikowe z polipropylenu charakteryzujące się wysoką wytrzymałością i odpornością to idealne rozwiązanie właśnie w takich obiektach.

Dzielenie hali sportowej - Kotara grodząca z siatka do piłki nożnej i ręcznej

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Kotara grodząca na hali lub sali

Kotary grodzące są niezbędne na zabezpieczenie terenu hali sportowej czy sali gimnastycznej, kiedy konieczne jest podzielenie przestrzeni na mniejsze sektory. Nic nie da tak dużej wytrzymałości i bezpieczeństwa jak kotara grodząca wykonana z siatki plastikowej o wielkości oczek 10 x 10 cm, która z powodzeniem zatrzyma lecące piłki czy nawet rozpędzone dzieci, które w szale zabawy nie patrzą czy ktoś przypadkiem nie stoi obok.

Kotara dzieląca z siatka do hali sportowej

Polipropylen charakteryzuje się niezwykłą trwałością i elastycznością dlatego nawet, gdy ktoś wpadnie w taką kotarę nic mu się nie stanie. Zabezpieczenie takie daje niezwykły komfort i przyjemność zawodnikom w rozgrywaniu spotkań, bez stresu o zdrowie swoje, kolegów z drużyny czy zespołów z sąsiednich sektorów. Polipropylen ma także bardzo dobre właściwości izolacyjne i nie absorbuje wody, co też przyczynia się do tego, że zakup takiej siatki plastikowej na kotary grodzące posłuży na wiele lat rozgrywek i użytkowania, bez konieczności wymiany w krótkich odstępach czasowych.

Gruba siatka zabezpieczająca na kotary grodzące na metry kwadratowe

Produkowane przez naszą firmę siatki ochronne z polipropylenu są trwałe, mocne i solidne, a grubość sznurka 5mm zwiększa jej wytrzymałość. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, ze szczególną starannością, dlatego siatki zabezpieczające można zakupić na metry.  W naszym sklepie można zakupić siatki osłonowe na metry kwadratowe, w ilości odpowiadające naszym potrzebom. Siatka sznurkowa pod wymiar podany przez klienta będzie idealnie dopasowana do konkretnej haki sportowej i będzie spełniać funkcję kotary grodzącej. 

Sznurkowa siatka ochronna, niska cena, wysoka jakość

Dzięki użyciu najwyższej jakości tworzyw sztucznych, nasze siatki zabezpieczające charakteryzują się wytrzymałością i długą, bezusterkową żywotnością. Cennik jest w formie automatycznego konfiguratora, który obliczy ostateczny koszt siatki zabezpieczającej. Atutem siatek sznurkowych na wymiar jest niska cena. Siatki ochronne są wykonywane metodą bezwęzłową.

Podział boisk sportowych kotarami grodzącymi

Trwała i elastyczna kotara PP

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/5

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/5
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się