Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kotara grodząca z siatki sznurkowej sprzedawana na metry

Siatka na kotarę grodzącą - siatka na dzielenie hali

Kotara grodząca z siatki sznurkowej pozwala na podzielenie przestrzeni na obiektach sportowych i ich doskonałe zabezpieczenie przed wypadaniem piłek na inne boiska. Siatka z oczkami 4,5x4,5cm pozwala na zabezpieczenie hal sportowych i stworzenie na jednej dużej hali na przykład wielu przestrzeni do różnorodnych rozgrywek sportowych. Kotara na halę pozwala na podzielenie przestrzeni i zwiększenie funkcjonalności tego obiektu sportowego. Sznurek o grubości 3mm.

Kotara grodząca z siatki sznurkowej sprzedawana na metry

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Kotara z siatek polipropylenowych

Siatka ze sznurka polipropylenowego o grubości 3mm pozwala na zabezpieczenie w sposób solidny hal sportowych i sprawia, że przestrzeń na tej hali staje się jeszcze lepiej podzielona. Będziemy mogli na jednej dużej hali rozgrywać na przykład jednocześnie bardzo wiele zawodów sportowych. Takie podzielenie hali siatkami zabezpieczającymi daje niesłychanie wiele możliwości i poszerza zakres funkcjonowania naszego obiektu sportowego. Właśnie dlatego takie siatki są chętnie kupowane i wykorzystywane przez właścicieli hal sportowych.

Siatki polipropylenowe na kotary grodzące

Siatka z oczkami 4,5x4,5cm pozwala na zabezpieczenie przed praktycznie wszystkimi piłkami, które wypadają, a dodatkowo 3mm grubości sznurka pozwoli na to, by również mocne strzały zostały odpowiednio zatrzymane w obrębie wyznaczonego boiska sportowego. Wybierz mocne siatki na swoją halę sportową i podziel przestrzeń dokładnie tak jak sam tego wymagasz. Dzięki takiemu podziałowi z pewnością hala Twoja zyska na bezpieczeństwie i wiele na funkcjonalności. 

Siatka sznurkowa na metry, jako kotara grodząca

Siatka zabezpieczająca na wymiar, wykonana z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, to doskonały materiał na kotary grodzące. Siatka sznurkowa ma optymalny rozmiar oczka siatki, przez które żadna piłka się nie wydostanie. Produkujemy siatki ochronne na metry, według dokładnych wymiarów podanych przez klienta. Kotary grodzące na halach sportowych muszą być odpowiednio dobrane, aby spełniały swoje funkcje. Siatki osłonowe, z które pełnią funkcję kotary grodzącej, są tworzone z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących nieprzerwaną eksploatację.

Siatka zabezpieczająca na metr kwadratowy w atrakcyjnej cenie

Siatki osłonowe, produkowane przez naszą firmę, są wytrzymałe i solidne, dzięki czemu sprawdzą się jako kotary grodzące. Okazyjna cena siatki sznurkowej, to niezwykła szansa otrzymania wysokogatunkowej kotary grodzącej. Do ceny siatki ochronnej należy doliczyć koszt zestawu montażowego. Cennik i aktualna oferta znajduje się na stornie sklepu.

Podział boiska kotarą grodzącą

Sznurkowa kotara grodząca

Siatki zabezpieczające z polipropylenu

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/3

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Klienci kupili również
Siatki na schody Siatki na schody
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka zabezpieczająca o wymiarach oczek 5 x 5 cm i grubości siatki 2 mm będą stanowiły idealne,

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/3
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
3mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się