Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kup siatkę na wymiar swojego kortu tenisowego - ogrodzenia kortów

Szurkowa siatka na kort tenisowy - kupisz na wymiar już istniejącego ogrodzenia

Siatka na ogrodzenie kortu tenisowego wykonana z polipropylenu PP pozwoli na zatrzymanie wszystkich pędzących z dużymi prędkościami piłeczek do tenisa. Ogrodzenie boiska na kort stanowi podstawę zabezpieczenia w takich właśnie sprawach i powoduje, że kort tenisowy staje się miejscem jeszcze bezpieczniejszym w rozgrywkach sportowych jak również w przypadku gry rekreacyjnej. Oczko siatki 4,5x4,5cm. Sznurek o grubości 3mm.

Kup siatkę na wymiar swojego kortu tenisowego - ogrodzenia kortów

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Ochronna siatka na korty

Ogrodzenia boiska, Kort tenisowy. To solidna siatka do wykonania ogrodzeń na korty tenisowe. Siatka pozwala na zachowanie trwałości i bezpieczeństwa na obiekcie sportowym tego typu i sprawia, że rozgrywki tenisowe są znacznie bezpieczniejsze. Zdecydowanie powinniśmy w takie właśnie siatki zainwestować przede wszystkim z uwagi na poziom bezpieczeństwa. Będzie on odpowiednio duży dzięki zastosowaniu techniki bezwęzłowej wykonania siatki polipropylenowej, co dodatkowo sprawia, że kontakt z taką siatką nie będzie niebezpieczny również dla zawodnika, ale też dla piłek.

Całoroczne siatki na korty tenisowe

Siatka z tego tworzywa będzie doskonale radziła sobie również z zmieniającą się pogodą, w tym także zimowymi warunkami, a więc nie będzie konieczności na przykład demontowania czy zabezpieczania siatek tego rodzaju na okres zimy. Doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających lub zarządzających kortami tenisowymi właśnie. Postaw na solidność i wybierz nasze siatki polipropylenowe na ogrodzenie kortów do tenisa. 

Sznurkowe siatki zabezpieczające, bezkonkurencyjna cena, wobec jakości

Siatka sznurkowa, z której produkujemy ogrodzenia różnego rodzaju obiektów sportowych, doskonale się sprawdzi także na kortach tenisowych. W naszej firmie produkuje się siatki ochronne metodą bezwęzłową, przy zachowaniu najwyższych standardów. Siatki sznurkowe naszej firmy charakteryzuje wytrzymałość, trwałość, niezawodność, ale przede wszystkim korzystna cena. Siatki zabezpieczające na wymiar zapewniają długą żywotność. Na stronie sklepu znajduje się cennik siatek ochronnych.

Najlepsze zabezpieczenie kortu tenisowego, siatki sznurkowe z polipropylenu

Można u nas również zamówić siatki zabezpieczające na metry kwadratowe, aby dopasować ogrodzenie do wymiarów konkretnego kortu tenisowego. Oferujemy kompleksową obsługę przy wyborze siatki osłonowej z polipropylenu. Do obliczenia kosztów ogrodzenia można wykorzystać prosty w obsłudze kalkulator, w którym zostanie podana całkowita cena siatki na wymiar klienta.

Profesjonalna ochrona na kortach tenisowych

Profesjonalne, mocne siatki na korty tenisowe

Siatki ochronne na korty do gry w tenisa

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/3

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Klienci kupili również

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/3
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
3mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się