Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Mocna siatka na schody i klatki schodowe - poziome zabezpieczenie

Gruba siatka na schody i klatki schodowe - poziome zabezpieczenie

Siatka na schody z małym oczkiem o wymiarach 4,5x4,5 sprawdzi się bardzo dobrze zarówno w domu jak i na zewnątrz pomieszczeń, w miejscach publicznych. Sznur o grubości 5mm zapewnia dużą elastyczność i wytrzymałość nawet na duży nacisk. Siatka wykonana jest z polipropylenu bezwęzłowego PP, który jest bezpieczny zarówno dla zdrowia ludzi jak i zwierząt.

Mocna siatka na schody i klatki schodowe - poziome zabezpieczenie

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Mocna siatka na schody - małe oczko

Siatka na schody chroni nie tylko przed wypadaniem przedmiotów spomiędzy szpar w balustradzie ale również przed wchodzeniem małych dzieci na schody. Wykonana jest z polipropylenu bezwęzłowego PP, dzięki czemu jest wytrzymała nawet na duży nacisk. Ponad to jest odporna na działanie większości substancji chemicznych, dzięki czemu nie ma problemu z jej czyszczeniem nawet w przypadku cięższych zabrudzeń, które wymagają użycia środków do czyszczenia. Dodatkowo siatka jest odporna na działanie promieni słonecznych, przez co bez problemu może być wykorzystana również na zewnątrz w czasie prowadzenia remontów w okolicy schodów.

Gruby splot sznurka siatek na schody

Ochrona na schodach - duża wytrzymałość

Małe oczka pozwalają na zabezpieczanie nawet przed małymi niebezpieczeństwami. Sznur o grubości 5mm, choć z pozoru niewielki, zapewnia jej dużą wytrzymałość nawet na duży nacisk. Siatka na schody w przypadku stosowania na zewnątrz, nie wymaga demontażu nawet przy skrajnych warunkach pogodowych, co znacznie ułatwia i poszerza zakres jej stosowania. Ucinana jest na wymiary podane przez klienta.

Siatka ochronna zainstalowana na schody, może uchronić brzdąca przed wypadnięciem z schodów, podczas nieobecności opiekuna. Nasza propozycja to siatka z niewielkim oczkiem 4,5x4,5cm i grubością linki 5mm. Taka siatka nie uczula dziecka, nie spowoduje otarć czy skaleczeń. Można ją swobodnie czyścić z użyciem wody lub delikatnych środków chemicznych. Wykonujemy siatki na miarę, zatem niezależnie od rozmiaru schodów mogą Państwo dopasować zakup do aktualnych potrzeb.

Siatka zabezpieczająca na klatki schodowe

Siatka o małym oczku 4,5x4,5cm świetnie nada się do zainstalowania na klatkach schodowych i wszędzie tam, gdzie pojawiają się schody. Siatka może być przytwierdzona do barierek, a także pomiędzy piętrami. Grubość siatki 5mm wytrzyma bardzo duży napór, a w przypadku nieszczęśliwego wypadku także ciężar. Siatki sprzedajemy w bardzo atrakcyjnych cenach, co mogą Państwo zauważyć w naszym cenniku. Posiadamy siatki wysokiej jakości, co znaczy że w niewielkich kosztach mogą Państwo skutecznie zabezpieczyć teren klatki schodowej.

Bezwęzłowa siatka na schody

Najlepsze siatki zabezpieczające

Parametry siatki

  • Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm
  • Grubość siatki: 5mm
  • Kolor siatki i obszycia: Zielony
Specyfikacja techniczna
45x45/5

Parametry siatki

  • Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm
  • Grubość siatki: 5mm
  • Kolor siatki i obszycia: Zielony

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Klienci kupili również
Mocna siatka do zabezpieczenia placu zabaw Mocna siatka do zabezpieczenia placu zabaw
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Mocna i wytrzymała siatka zabezpieczająca zewnętrzne place zabaw Siatka na plac zabaw,

Menu

Parametry

Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się