Siatki na tunele – Foliowe

Siatki wzmacniające na tunele — Zabezpieczenia tunelu przed wiatrem — Wzmocnienie tunelu foliowego

Siatka na tunel foliowy: Zabezpieczenie • Przykrycie • Osłona • Wiatr • Siatka • Opinie • Producent • Ceny

UWAGA! jak zmierzyć i zamówić siatkę na tunel foliowy!

Najlepiej jak już folia jest naciągnięta na szkielet tunelu foliowego, następnie mierzymy długość tunelu.

Następnie: Jak zmierzyć szerokość tunelu pod siatkę?

Najprościej będzie przygotujemy sobie sznurek i jakiś odważnik przywiązany do końca sznurka (Pamiętaj nie przywiązuj ostrych przedmiotów lub zbyt ciężkich, żeby nie rozdarły folii na tunelu). i przeżuć przez tunel, tak aby odważnik upadł na ziemi, na drugim końcu sznurka tam gdzie trzymasz przyłóż koniec też do ziemi i zaznacz. Następnie rozciągnij sznurek i go zmierz. Wtedy już będziesz miał drugi wymiar czyli, potrzebną szerokość siatki pokrywającą tunel łukowy.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (1)
 • Biały (1)
 • Czarny (1)
 • Niebieski (1)
 • Szary (2)
 • Zielony (6)
 • Żółty (1)
Siatka wzmacniająca na tunel foliowy przed wiatrem Siatka wzmacniająca na tunel foliowy przed wiatrem
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka wzmacniająca na tunel foliowy przed wiatrem Jak wymierzyć siatkę na tunel foliowy? Siatka,
Siatka na tunel foliowy do ochrony foli na poszyciu Siatka na tunel foliowy do ochrony foli na poszyciu
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Mocne zabezpieczenie na tunele foliowe – czy warto? Jak wymierzyć siatkę na tunel foliowy? Tunele,

Siatka na tunel foliowy — Siatki wzmacniające na tunele do uprawy roślin

 • Wzmocnienie tunelu foliowego

Jak skutecznie zabezpieczyć tunel foliowy przed wiatrem, a roślinom zapewnić jednocześnie dostęp do światła? Do tego celu warto będzie zastosować siatki z tworzywa, jakim jest polipropylen. Są to bardzo trwałe i wytrzymałe siatki, ich zakup to inwestycja na wiele lat. Można je zastosować wielokrotnie, gdyż sznurki są bardzo odporne na różne zniszczenia mechaniczne, a także na warunki pogodowe, mają też wysoką odporność chemiczną. Sznurkowe siatki z PP świetnie znoszą długotrwałą ekspozycję na bezpośrednie silne słońce. Jeżeli chcemy zabezpieczyć tunel foliowy przed rozerwaniem przez wichurę lub mocne porywy wiatru, warto nałożyć dodatkowe zbrojenie folii na naszym tunelu do uprawy wczesnowiosennych upraw warzyw i sadzonek. Najlepsze rozwiązanie do zabezpieczenia przed wichurami folii na tunelu ogrodowym, przeznaczonego do uprawnym wczesną wiosną warzyw i owoców. Siatka na tunel foliowy doskonale przylega po zamontowaniu i naprężeniu do folii na inspekcie, co skutkuje lepszą ochroną naszej konstrukcji ogrodowej.

Wzmocnienie tunelu foliowego przed silnym wiatrem Siatka z ceną. Siatka ogrodzeniowa do domu, tymczasowa - cena
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Solidne zabezpieczenie tuneli foliowych - dlaczego warto? Jak wymierzyć siatkę na tunel foliowy?,

Tunele foliowe — Siatki do zabezpieczenia przed wiatrem tunelu

 • Producent siatek na tunele

Od lat już produkujemy najwyższej jakości siatki do zastosowania w rolnictwie i sadownictwie profesjonalnym, a także doskonale nadające się do niewielkich prywatnych ogródków i na działki. Montaż takich siatek jest łatwy, jest to też przedsięwzięcie niedrogie, szczególnie, że taka siatka po zdemontowaniu nadaje się jeszcze do wielokrotnego użytkowania. Sprężysta siatka z mocno połączonych sznurków ochroni folię przed zniszczeniem przez grad, wiatr lub deszcz. Dzięki siatce rośliny będą też mieć ciepło. Sznurki nie wchłaniają wody, siatka jest lekka, więc stanowi zabezpieczenie, które nie obciąża dodatkowo konstrukcji foliaka.

Tunel foliowy — Dlaczego powinniśmy zabezpieczać dodatkowo folę na tunelu foliowym?

 • Zabezpieczenie tunelu foliowego

Tunele foliowe po zbudowaniu możemy dodatkowo wzmocnić przy użyciu siatek rozłożonych na osobnym stelażu lub zamontowanych do już istniejącej konstrukcji. Takie rozwiązanie pozwoli na ustabilizowanie konstrukcji w przypadku wybrania jakościowych siatek. Dodatkowo również w wielu przypadkach musimy zaciemnić nieco przestrzeń wewnątrz foliaka, by warunki do wegetacji roślin były optymalne. W tym również mogą nam pomóc siatki polipropylenowe. Tunele foliowe niezależni od ich wymiaru warto dodatkowo zabezpieczyć takim stelażem z siatki. Będą one nieco wytrzymalsze na czynniki zewnętrzne. Siatkę możemy założyć bezpośrednio na folii lub w niewielkiej odległości od niej zabezpieczając w ten sposób przed różnymi czynnikami.

Tunele foliowe — Zabezpieczenie tunelu foliowego przed porywistym wiatrem

 • Zabezpieczenie przed wiatrem tunelu

Dobra cena, wysoka jakość przędzy, wytrzymałość w każdych warunkach atmosferycznych – to zalety naszej szerokiej oferty siatek do tuneli foliowych. Są to mocne siatki wykonane z grubego sznurka. Kratka siatek tego typu nie rozchodzi się i nie deformuje, bo zastosowaliśmy podczas produkcji technologię bezwęzłową. Dzięki niej sznurki są zespolone na stałe. Dlatego siatki są sprężyste i umożliwiają dobre dociśnięcie foli do konstrukcji tunelu foliowego, odporne nawet na silny wiatr. Osłonięcie tunelu foliowego siatką z PP sprawi, że miejsce będzie dobrze zabezpieczone. Zdarza się, że jedna krótka burza może zniszczyć konstrukcję foliaka oraz uprawę. Dlatego nie warto pozostawiać samej folii, lepiej skutecznie zabezpieczyć ją mocnymi siatkami.

Tunel foliowy — Zamów siatkę do tunelu foliowego na wymiar

 • Siatka na wymiar tunelu

Bez względu na rozmiar Twojego tunelu foliowego będziemy mieli dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wykonamy siatkę dla Ciebie na wymiar, dokładnie pod takie rozmiary jakich potrzebujesz. Solidny polipropylenowy sznurek do wyboru w kilku różnych grubościach również pozwoli na lepsze personalizowanie zabezpieczenia oraz sprawi, że Twój foliak będzie chroniony doskonale przed wieloma czynnikami zewnętrznymi. W zamówieniu możesz wskazać również na grubość sznurka, a także rozmiary oczek. W przypadku chęci zaciemnienia powierzchni pod foliakiem dobrze będzie wybrać nieco większy rozmiar i złożyć siatkę o drobnych oczkach.

Tunele foliowe — Dobre i pomysłowe zastosowanie siatek na tunel

 • Dobre i mocne tunele foliowe

Tworzone przez nas siatki na foliaki i tunele foliowe znajdują zastosowanie w przynajmniej kilku przypadkach. Po pierwsze są to prywatne gospodarstwa i uprawy hobbystyczne, ale równie chętnie wybierane są one przez dużych i profesjonalnych producentów rolnych, którym zależy na optymalizacji ich upraw w maksymalnym stopniu. Siatki na foliaki w obu przypadkach wykonujemy na zamówienie z należytą starannością.

Siatki na foliaki – mocne zabezpieczenie siatkami tuneli foliowych

Tunele foliowe do uprawy sadzonek i roślin warzywnych, bardzo często wymagają wzmocnienia lub tez dodatkowego zacienienia. Siatki doskonale się do tego celu nadają. Mogą być wykonane z wielu tworzyw, jednak my rekomendujemy te, które tworzymy z polipropylenu. To tworzywo niezwykle odporne na działanie bardzo wielu czynników zewnętrznych, również atmosferycznych. To materiał, który doskonale poradzi sobie z promieniowaniem UV, opadami atmosferycznymi i częstymi zmianami temperatury. Nie będzie przy tym tracić swoich właściwości, a więc będzie nadal służyć nam w doskonałym stanie.

Sznurkowe siatki na tunele foliowe do upraw warzywnych, owocowych i kwiatowych

Jeśli Twoje kwiaty, warzywa lub owoce potrzebują cieplarnianych warunków, koniecznie zastosuj też dodatkowe zabezpieczenie, jakim są siatki ze sznurków. Sprawią one, że cieplarnia zostanie zacieniona. Słońce będzie więc ogrzewać miejsce i stwarzać dogodne warunki do wzrostu roślinom, a nie sprawiać, że będą one po prostu spalone jego promieniami. Takie zacienienie jest konieczne szczególnie wtedy, gdy cieplarnia znajduje się w miejscu, do którego słońce dociera przez cały dzień.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Ola Zet

2023-06-03 13:02

Szybkie wyprodukowanie siatki, informacja o każdym etapie zamówienia, szybka wysyłka. Wykonanie siatki super, mocna, estetyczna, tkana, nie ze skręconych żyłek. Odejmuje jedną gwiazdkę za obszycie, mało estetycznie, będę musiała je poprawić. Ogólnie zadowolona, z samej siatki bardzo, użytkownik chyba mniej ;)

Siatka na tunel foliowy