Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Piłkochwyt na metry do sali gimnastycznej i hali sportowej

Piłkochwyt do sali gimnastycznej na ściany i trybuny

Profesjonalne piłkochwyty o rozmiarze oczek 4,5 x 4,5 cm i grubości siatki 3 mm sprawdzą się jako zabezpieczenie na salę gimnastyczną, ale nie tylko. Idealnie ochronią osoby stojące z boku boiska przed lecącą w ich stronę piłką. Wykorzystywane do zabezpieczenia boiska do gry w piłkę nożną, siatkową ręczną czy koszykówkę. Materiał jakim jest polipropylen to świetne zastosowanie ze względu na wysoką wytrzymałość i elastyczność. Ze względu na długą żywotność z powodzeniem będą służyć przez wiele lat. 

Piłkochwyt na metry do sali gimnastycznej i hali sportowej

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Piłkochwyt do sali gimnastycznej na ściany i trybuny

Przy sportach uprawianych na wydzielonych boiskach na salach gimnastycznych czy innych halach sportowych istnieje duże niebezpieczeństwo, gdy zawodnicy z dużą siłą uderzają w piłkę, która mogłaby wyrządzić duże szkody lecąc w stronę niezabezpieczonych przyrządów sportowych czy oglądających widowisko ludzi. Piłkochwyty nie tylko zabezpieczą przed uszkodzeniem mienia czy przypadkowym trafieniem kibica, ale także ograniczą bieganie i szukanie piłki, która mogłaby wylecieć daleko poza obszar boiska.

Piłkochwyty - ochrona ścian na halach sportowych

Pomaga to zaoszczędzić czas i siłę zawodnikom, którzy nie muszą biegać i szukać zagubionych piłek. Można wykorzystać takie piłkochwyty na wszystkich halach sportowych, salach gimnastycznych i obiektach sportowych, gdzie bezpieczeństwo podczas rozgrywek czy zwykłych treningów powinno być zachowane. Takie zabezpieczenia są uniwersalne i zwiększa się ich funkcjonalność przez dokładne dostosowanie do rozmiaru boiska czy wydzielonego sektora. Ponadto tworzywo z jakiego wykonany jest piłkochwyt czyli polipropylen to niezwykle elastyczny i wytrzymały materiał, który da sobie radę nawet z lecącymi z prędkością światła piłkami.

Piłkochwyty z siatki sznurkowej na metry kwadratowe

Siatki zabezpieczające naszej firmy są produkowane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Siatki ochronne z polipropylenu pod wymiar są wykonywane według parametrów podanych przez klienta, dlatego można z nich wykonać piłkochwyty w dowolnym wymiarze. Wystarczy podać parametry w automatycznym konfiguratorze, który obliczy całkowity koszt. Istnieje także możliwość zamówienia siatki ochronnej na metry kwadratowe. Piłkochwyty wykonane z siatek z polipropylenu są trwałe, mocne, wytrzymałe z gwarancją długiego okresu użytkowania.

Siatki zabezpieczające na wymiar, niska cena, doskonała jakość

Nasze siatki zabezpieczające charakteryzuje niezawodność i niska cena. Siatki sznurkowe są najlepszego gatunku, a atrakcyjna cena czyni siatki łatwiej dostępne dla klientów. Siatki zabezpieczające są wykonywane metodą bezwęzłową, która dodatkowo podnosi wytrzymałość. Na stronie sklepu znajduje się cennik pozostałych siatek oraz zestawu montażowego.

Piłkochwyty mocne i trwałe siatki

Piłkochwyty na sale gimnastyczną

Piłkochwyty do sal sportowych i gimnastycznych

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/3

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Klienci kupili również
Wytrzymała siatka, piłkochwyty na hale sportową Wytrzymała siatka, piłkochwyty na hale sportową
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Piłkochwyt - hala sportowa Wytrzymała siatka na piłkochwyty sprawdzi się na każdej hali sportowej,

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/3
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
3mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się