Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Piłkochwyty z siatki na sale gimnastyczną

Siatka sportowa na piłkochwyt

Piłkochwyty z siatki na sale gimnastyczną

Piłkochwyty na salę gimnastyczną sprawdzą się w każdej szkole, obiekcie sportowym czy dużej wielofunkcyjnej hali. Wymiary oczek 10 x 10 cm i grubość siatki 3 mm z powodzeniem zatrzymają wszystkie obiekty lecące w ich stronę. Nie spowodują uszkodzenia sprzętów ustawionych za siatką czy ludzi stojących za nią. Profesjonalna, sportowa siatka wykonana z polipropylenu posłuży na długie lata, zachowując przez cały czas pierwotne właściwości czyli niezwykłą wytrzymałość, elastyczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpieczenie takie sprawdzi się zarówno na obiektach sportowych wewnątrz budynków jak i boiskach wydzielonych na zewnątrz.

Piłkochwyty z siatki na sale gimnastyczną

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatka do osłony na sale gimnastyczne

Gry zespołowe często wiążą się z niebezpieczeństwem, gdy w grę wchodzi piłka, która uderzona z dużą prędkością może wyrządzić wiele szkód. Dlatego zabezpieczenia sal gimnastycznych czy hal piłkochwytami to doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy uniknąć nieprzyjemnych sytuacji podczas szkolnych rozgrywek czy profesjonalnych zawodów sportowych. Ochrona z polipropylenu będzie idealnym zabezpieczeniem boiska do gry w piłkę siatkową, piłkę nożną, koszykówkę czy nawet kortu do gry w tenisa.

Zabezpieczenie na salach gimnastycznych podczas rozgrywek

Gdyż w każdym tym przypadku zatrzyma lecącą w stronę ściany piłkę, która nie odbije się i z taką samą prędkością nie uderzy nikogo w pobliżu, a zostanie zatrzymana i spadnie na dół nie wyrządzając nikomu krzywdy. Mocna, wytrzymała i elastyczna siatka polipropylenowa nie zawiedzie przez długie lata rozgrywek. Jakość siatki wraz z upływem czasu nie ulegnie pogorszeniu, ale będzie trwała i wytrzymała tak jak na początku użytkowania. Konstrukcje są lekkie, a jednocześnie odporne na wszelkiego rodzaju usterki z jakimi mogą się spotkać podczas rozgrywek młodzieży czy młodszych dzieci.

Piłkochwyty z siatki sznurkowej na wymiar

Piłkochwyty na sale gimnastyczne i inne obiekty sportowe wykonujemy z siatek zabezpieczających pod wymiar, podany przez klienta. Siatki ochronne produkowane są metodą bezwęzłową, z niezwykle trwałego polipropylenu, który nadaje siatce wytrzymałość i jednocześnie elastyczność. Siatki ochronne można zakupić na metry kwadratowe, aby dopasować rozmiar siatki do dowolnego piłkochwytu, także niestandardowego. Sznurkowe siatki na wymiar są mocne, trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne i mechaniczne.

Zaskakująco niska cena siatek zabezpieczającej

Siatki ochronne produkowane przez naszą firmę mają niezwykle atrakcyjne ceny, przy zachowaniu podczas produkcji najwyższej jakości i wysokogatunkowych materiałów. Na naszej stronie internetowej dostępny jest łatwy w obsłudze automatyczny konfigurator, w którym można obliczyć ostateczny koszt siatki osłonowej. Cena nie zawiera zestawu montażowego. Ofertę pozostałych rodzajów siatek jest dostępna w cenniku.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/3

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Klienci kupili również

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/3
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
3mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt