Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Piłkochwyty na sale gimnastyczną

Piłkochwyty na sale gimnastyczne

Piłkochwyty wykonane z wysokiej jakości materiału jakim jest polipropylen doskonale sprawdzą się jako zabezpieczenie boiska na salach gimnastycznych czy innych obiektach sportowych. Wysoka wytrzymałość i jakość wykonania siatki z powodzeniem posłuży przez wiele lat. Profesjonalne piłkochwyty o rozmiarze oczek 4,5 x 4,5 cm i grubości siatki 4 mm bez problemu zatrzyma lecące piłki na boiskach do piłki siatkowej czy nożnej, ale także na kortach tenisowych. Takie rozwiązania są idealne nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz obiektów sportowych.

Piłkochwyty na sale gimnastyczną

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Piłkołap do sali sportowej

Zabezpieczenie piłkochwytami z polipropylenu to inwestycja na lata. Pozwolą ochronić stojących za siatką ludzi czy kibiców oglądających mecz. Doskonale sprawdzą się na boiskach do gry w piłkę siatkową czy nożną, ale także na kortach tenisowych, gdzie także lecąca z dużą prędkością piłeczka nie wyrządzi nikomu krzywdy i będzie łatwiejsza do znalezienia dla gracza. Takiego zabezpieczenia potrzebują także boiska do gry w piłkę ręczną czy przy grze w golfa. Jak widać wykorzystanie piłkochwytów jest szerokie i uniwersalne.

Sala gimnastyczna - Piłkochwyty

Odporna na uszkodzenia mechaniczne siatka PP

Polipropylen czyli materiał z jakiego wykonana jest ochrona pozwoli na eksploatację przez długie lata. Piłkochwyty takie będą także odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czyli rozplatanie czy zerwanie przy zachowaniu odpowiedniej rozciągliwości. Jest to idealne rozwiązanie zabezpieczające zarówno na boiskach wewnątrz budynków, jak i tych znajdujących się na zewnątrz. Przy każdych profesjonalnych jak i amatorskich rozgrywkach takie zabezpieczenia powinny być koniecznie zamontowane by chronić i zapewniać bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w okolicy boiska jak i w centrum rozgrywek piłkarskich.

Niezawodna siatka zabezpieczającą na wymiar

Nasze siatki doskonale się sprawdzą jako piłkochwyty na sali gimnastycznej. Rozmiar oczka siatki 4,5x4,5 cm jest optymalny, aby nie przepuścić piłki. Siatki ochronne produkowane są na metry kwadratowe, według parametrów podanych przez klienta. Można zamówić również siatki osłonowe na metry kwadratowe. Siatki wykonane są metodą bezwęzłową, przez co są bardziej wytrzymałe, ale także solidne, trwałe i mocne, Aby poznać dokładny koszt siatki ochronnej w podanym przez nas wymiarze, wystarczy podać je w automatycznym kalkulatorze.

Sznurkowa siatka zabezpieczająca, dobra jakość za nieduże pieniądze

Wysoka jakość materiałów, trwałość, wytrzymałość, niezawodność to cechy siatki ochronnej. Cena za siatkę jest konkurencyjna. Materiały użyte do produkcji siatek osłonowych są najlepszego gatunku i gwarantują długą i bezawaryjna eksploatacje. Cennik i pozostałe siatki dostępne są na stronie internetowej.

Zabezpieczenie ścian na halach gimnastycznych - piłkochwyty

Najlepsze siatki zabezpieczające szyte pod wymiar

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/4

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/4
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
4mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się