Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki do dzielenia magazynu

Tymczasowy podział magazynu towarowego na mniejsze powierzchnie

Aby zoptymalizować pracę na magazynie, można podzielić jedną, dużą przestrzeń za pomocą siatek zabezpieczających na kilka mniejszych, funkcjonalnych przestrzeni, które ułatwią rozmieszczanie towaru. Dzięki siatkom zabezpieczającym, służącym do dzielenia magazynu, pracownikom magazynu będzie się pracować komfortowo i wygodnie.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Wytrzymałe i niezawodne siatki ochronne do dzielenia magazynu

Siatki zabezpieczające do dzielenia magazynu, proponowane przez sklep Fulo, są wykonane z polipropylenu, niezwykle wytrzymałego i solidnego tworzywa sztucznego, a jednocześnie bardzo elastycznego i rozciągliwego. Dzięki tym właściwościom, siatki ochraniające mogą uzyskać dowolny, wymagany kształt. Siatki zabezpieczające są odporne na czynniki atmosferyczne, jak i na działania mechaniczne, w tym szarpania i rozciąganie. Sznurkowe siatki zabezpieczające wykonane są metodą bezwęzłową, która dodatkowo wzmacnia splot siatki i gwarantuje, że siatka ochronna się nie rozwiąże.

Szeroka gama siatek zabezpieczających do dzielenia magazynu

Sklep Fulo sprzedaje siatki ochraniające z polipropylenu do dzielenia magazynu, które są dostępne w różnych wariantach, w zależności od miejsca i celu zastosowania siatek ochronnych. Polipropylenowe siatki zabezpieczające posiadają różne wielkości oczek siatki oraz są wykonane ze sznurków różnej grubości, dzięki czemu mogą być użyte do dzielenia każdego rodzaju magazynu. Siatki zabezpieczające marki Fulo gwarantują doskonałą jakość i trwałość przez cały okres użytkowania.

Siatka na regał magazynowy, siatki do zabezpieczenia regałów stawianych w magazynach

Z naszej oferty siatek w kategorii przemysł posiadamy również siatki zabezpieczające na regały. Wykonane są z polipropylenu, dzięki czemu cechują się dłuższą żywotnością. Materiał jest elastyczny, nie ulega odkształceniom. Wysoka jakość wykonania sznurkowych siatek zapewni Państwu wysoki komfort w użytkowaniu. Stawiamy na wysoką jakość tworzenia siatek, dlatego nasze siatki na etapie samej produkcji są już wykonywane bezwęzłowo, co gwarantuje Państwu użytkowanie polipropylenowych siatek przez długie lata.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki do dzielenia magazynu