Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Najlepsza gruba i mocna siatka na regały

Siatki na magazyn

Do zabezpieczenia przedmiotów znajdujących się na regałach najlepsza jest gruba i mocna siatka na regały 8x8 o grubości sznura 5mm. Sprawdzi się ona zarówno w domu jak i w pomieszczeniach magazynowych. Może być stosowana również na zewnątrz. Wykonana jest z polipropylenu bezwęzłowego PP, który gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość siatki na nacisk.

Najlepsza gruba i mocna siatka na regały

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatka z polipropylenu na magazyn

Sitka na regały jest bardzo pomocnym rozwiązaniem zarówno w domu jak i magazynie. Zabezpiecza przed zniszczeniem przedmioty umieszczone na regałach oraz przed dostawaniem się do nich zwierząt. Może być stosowana w domu w celu zabezpieczenia przed ściąganiem przez dzieci przedmiotów z regałów ale również i na dużych halach magazynowych zabezpieczając materiały przed upadkiem. Idealnie sprawdzi się także na regałach umieszczonych na zewnątrz. Każda siatka przycinana jest według rozmiarów podanych przez klienta przy zakupie, dzięki czemu może być stosowana bez względu na wielkość regału i rodzaj przedmiotów na nich przetrzymywanych.

Siatka o dużej wytrzymałości na regał magazynowy

Siatka na regały wykonana jest z polipropyleny bezwęzłowego PP, dzięki czemu jest ona odporna na działanie promieni słonecznych jak również wielu środków chemicznych. Jest więc nie tylko łatwa w utrzymaniu ale także w oczyszczaniu z większych zabrudzeń. Oczka o wielkości 8x8 najlepiej sprawdzą się w przypadku większych przedmiotów. Sznur o grubości 5mm gwarantuje dużą wytrzymałość.

Uniwersalne siatki przemysłowe o średnim oczku- cennik na metry

Oczko 8x8cm w siatkach ochronnych jest uznany za jeden z najbardziej uniwersalnych rozmiarów oczek w siatkach. Jest tak ponieważ oczko wciąż wyłapie dość małe elementy i zatrzyma je przed wypadnięciem lub spadnięciem, ale będzie także odpowiednie do osłaniania przedmiotów o większych gabarytach. Grubość linki 5mm gwarantuje wytrzymałość siatki na duży nacisk, otarcia i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Siatki są tworzone dla Państwa na wymiar. To znaczy, że decydują Państwo o dokładnych wymiarach siatki, a my zapewniamy Państwu wysoką ich jakość i bardzo przystępne ceny.

Wytrzymałe siatki do zabezpieczenia półek w magazynie

Siatki zabezpieczające w magazynie spełniają kluczową funkcję przy zapobieganiu wypadania przedmiotów z półek i regałów. Osoby przebywające w magazynie muszą mieć zapewnione bezpieczeństwo, a bez zasłonięcia półek nie ma takiej gwarancji. Nasza siatka 8x8cm z linką grubości 5mm spełni wymagania bezpieczeństwa w magazynie, zapobiegnie tragediom wskutek spadnięcia przedmiotów z półek oraz będzie bezawaryjnie sprawiać się przez wiele lat.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
8x8/5

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Najlepsza gruba i mocna siatka na regały

Menu

Parametry

Wymiary:
8x8/5
Wielkość oczka:
8 x 8 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt