Mocna siatka na regał - Siatka na magazyn towarowy z regałami

Zabezpieczająca siatka ze sznurka na magazyny

Mocna siatka bezwęzłowa na regały magazynowe to konieczność, gdyż dzięki odpowiedniej, mocnej osłonie praca w magazynie odbywa się zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Bez odpowiedniej osłony towar mógłby spadać, co groziłoby nie tylko jego zniszczeniem i dezorganizacją pracy, ale przede wszystkim byłoby bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia pracowników. Zakup siatki osłonowej na wymiar na regał się opłaca, gdyż można będzie ją długotrwale stosować. Zachęcamy do zakupu mocnej siatki regałowej, siatka wyróżnia się wysoką wytrzymałością i elastycznością. Powstała ona dzięki nowoczesnej technologii bezwęzłowego łączenia sznurków. Dlatego są one ze sobą trwale i solidnie zespolone. Dzięki temu siatka nie będzie się zniekształcać, a oczka zachowają swój rozmiar i kształt. Mocna siatka na regał - Siatka na magazyn towarowy z regałami będzie ona chronić przed spadaniem różnego rodzaju towary.

Do ulubionych

Mocna siatka na regał - Siatka na magazyn towarowy z regałami

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Mocne zabezpieczenie tylnej części regałów siatka w magazynie

Zabezpieczenie magazynu będzie łatwe, jeśli zostanie zastosowana odporna i niezawodna siatka ze sznurków polipropylenowych. Warto zastosować tę siatkę, gdyż dzięki niej będzie można widzieć, co znajduje się na półkach oraz w osłoniętych przestrzeniach magazynu. Pracownicy będą odseparowani od niebezpiecznych miejsc, dzięki siatce nie będzie groziło im także zranienie przedmiotem, który mógłby spaść z wysokiej półki. Miękka siatka nie spowoduje uszkodzeń towarów, ani opakowań. Mocna siatka z grubym sznurkiem wspaniale zabezpieczy magazynowe regały. Jest odporna na zrywanie się, naciąganie, nie ulega deformacjom i zniekształceniom. Dzięki niej magazyn będzie bezpiecznym miejscem dla pracowników. Siatka nie wgniata się pod wpływem nacisku czy uderzenia, gdyż jest elastyczna. Dzięki temu na długo zachowa swoje ochronne i zabezpieczające funkcje. Mocna siatka z grubego sznurka jest odporna nie tylko mechanicznie, wykazuje też dużą odporność chemiczną, świetnie sprawdza się też w warunkach wilgotnych, w chłodniach, a także w miejscach, gdzie panuje wyższa temperatura.

Siatka osłaniająca ze sznurka – Bezpieczne regały w magazynie

Siatka zabezpieczająca magazyny i hale magazynowe z tworzywa sztucznego, którą polecamy, jest odporna na wodę. Można ją zastosować w miejscach, które wymagają niskiej, a nawet ujemnej temperatury. Siatka jest odporna na oddziaływanie słońca, dobrze sprawdza się także w podwyższonej temperaturze. Może być stosowana w magazynach chemii gospodarczej, kosmetycznej itp., ponieważ jest też odporna pod względem chemicznym. Dzięki atrakcyjnej cenie będzie można szybko zamontować przegrody z siatki w magazynie. Osłona półek magazynowych siatką zagwarantuje bezpieczeństwo podczas pracy. Produkowana na wymiar siatka regałowa wykonana jest z mocnego i odpornego na uszkodzenia materiału. Siatka na regały w magazynach sprawdza się też w warunkach chłodniczych, bo dobrze znosi niskie temperatury.

Osłona półek regałowych siatką w magazynach

Oferowana przez nas siatka ochronna na regały to produkt, który z pewnością opłaca się nabyć, gdyż wytrzyma ona długie lata w dobrym stanie. Siatka wytrzyma silny nacisk nie naciągając się i nie deformując. Utrzyma na miejscu towary dużych oraz niewielkich rozmiarów. Wykonana jest z tworzywa bezpiecznego dla zdrowia, gdyż polipropylen jest nietoksyczny i nie powoduje uczuleń. Wytrzymała siatka osłonowa do magazynu jest niezbędną inwestycją - w nienależycie zabezpieczonym magazynie mogą się zdarzać wypadki, a można ich przecież łatwo uniknąć, poprzez zamontowanie na regałach ochronnej siatki. Będzie przez nią widać towar, który znajduje się na półkach, więc osłonięcie towaru nie utrudni nam orientacji w magazynie. Odporna siatka sznurkowa na magazyny Jeśli zastanawiasz się, czym zabezpieczyć magazyn, zdecyduj się na zakup mocnej i grubej sznurkowej siatki. Będzie się świetnie sprawdzać, będzie można ją długo eksploatować.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/4

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Mocna siatka na regał - Siatka na magazyn towarowy z regałami

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/4
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
4mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt