Najlepsz siatka na regał - Siatka z małym oczkiem do zabezpieczenia półek w magazynie

Produkcja siatki na wymiar na regały magazynowe - Drobna siatka na magazyny

Gęsta siatka na regały magazynowe z małym oczkiem - siatka, jaką polecamy, jest bardzo łatwa w montażu na regale magazynowym i dobrze zabezpieczy drobny towar na regałach. Zapobiegnie przemieszczaniu się i spadaniu towarów, wytrzyma silny nacisk i uderzenia, gdyż jest bardzo odporna. Siatka sznurkowa na magazyny będzie osłaniała przestrzenie składowania towarów, jednocześnie jednak nie będzie przesłaniać widoku na to, co znajduje się na półkach. Siatka na regały magazynowe z małym oczkiem do zabezpieczania towarów - Proponujemy gęstą siatkę do zabezpieczania regałów w magazynie. Dzięki niej wyeliminowane zostanie ryzyko spadania towarów z wysokości, w tym również i małych przedmiotów. Siatka jest bardzo odporna, nietoksyczna, dobrze sprawdza się w niskiej temperaturze, nadaje się też do osłony towarów mrożonych.

Do ulubionych

Najlepsz siatka na regał - Siatka z małym oczkiem do zabezpieczenia półek w magazynie

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatka z małymi oczkami do ochrony na magazynie

Wytrzymała siatka nadaje się do osłaniania regałów w magazynie. Dzięki temu, że powstała ona z miękkiego sznurka, nie będzie powodowała zniszczeń i otarć na powierzchni składowanych towarów. Siatka ochronna na magazynie jest niezbędna, gdyż zapobiegnie ona spadaniu różnych elementów z wysoka. Dlatego pracownicy magazynu będą bezpieczni. Siatka uchroni towar przed zniszczeniami, do jakich mogłoby dojść z powodu jego spadania czy niekontrolowanego przesuwania się. Siatka plastikowa – osłona na magazyny siatką z tworzywa sztucznego została wykonana metodą bezwęzłową, która gwarantuje, że sznurki nie będą się rozplątywały. Mocna siatka sprawi, że każdy towar będzie bezpieczny ma półce, ważne, by oczko siatki zawsze było mniejsze niż rozmiary składowanych towarów. Polecana tu siatka z drobnymi oczkami nadaje się do małych, jak i dużych towarów. Będzie można długotrwale ją wykorzystywać, gdyż nie będzie ona pękała, nie będą też powstawały na niej wgniecenia, ani inne deformacje.

Sznurkowa siatka z drobnym oczkiem na magazyn

Siatka magazynowa jest bardzo wytrzymała, odporna na zrywanie i przecieranie się. Dzięki drobnemu oczku można ją stosować do ochrony towarów o małych rozmiarach. Miękka siatka sznurkowa z PP zniesie dobrze nacisk, szarpanie, nie będzie się przy tym odkształcała. Wykonana została z nietoksycznego, nierdzewnego materiału. Sznurek siatki jest wodoodporny. Siatka sznurkowa nadaje się świetnie także do chłodni oraz do pomieszczeń, w których panuje podwyższona temperatura. Zabezpieczanie półek magazynowych siatką sznurkową Półki w magazynach wymagają zabezpieczenia, gdyż spadający towar nie tylko narażony jest na zniszczenia, ale może też wyrządzić krzywdę ludziom, znajdującym się w magazynie. Siatka sznurkowa jest przejrzysta, więc materiał chroniący regały nie będzie zasłaniał towaru. Nie należy obawiać się zerwania lub przetarcia siatki, gdyż jej splot jest bardzo mocny. Materiał, z jakiego ją wykonano, także czyni ją bardzo odporną na urazy mechaniczne.

Sznurkowa siatka z małym oczkiem na magazyny

Zabezpieczenie regałów magazynowych mocną siatką jest absolutnie konieczne, gdyż dzięki niej składowane towary nie będą stanowiły zagrożenia dla zdrowia i życia pracowników magazynu. Nie będą przesuwać się w sposób niekontrolowany, nie będą spadać z półek. Siatka z małym oczkiem nadaje się świetnie do miejsc składowania drobnych elementów. Siatka sznurkowa jest mocna, jednocześnie jednak także miękka, więc nadaje się też do osłony delikatnych materiałów, które nie uszkodzą się w trakcie kontaktu z siatką. Siatka bezwęzłowa na magazyny z małymi oczkami zabezpieczy bardzo dobrze regały, nawet jeśli nastąpiłoby niebezpieczne przechylenie jakiejś palety czy półki, siatka zabezpieczy towar przed spadaniem, gdyż może ona znieść duże obciążenie. W magazynie z dużą ilością wysokich regałów nietrudno o wypadek, dlatego zastosowanie materiałów zabezpieczających miejsce składowania towarów jest konieczne. Bezwęzłowa drobna siatka nie rozplątuje się, więc będzie idealną, skuteczną osłoną.

Siatka regałowa zabezpieczająca w magazynie

Jeśli chcesz osłonić regały magazynowe siatką, zastosuj sznurkową siatkę bezwęzłową, gdyż jest ona bardzo solidna. Gwarantuje to, że jej użytkowanie będzie długotrwałe. Zapobiegnie ona niekontrolowanemu przesuwaniu się składowanych towarów, udaremni ich spadanie, dzięki czemu magazyn będzie funkcjonował zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa. Pracownicy nie będą narażeni na uderzenie spadającym przedmiotem dzięki mocnej siatce do ochrony regałów na magazynie. Siatka do ochrony magazynów zamontowana na regale pozwoli utrzymać towar na miejscu, a jednocześnie będzie można zachować widoczność na wszystko, co znajduje się na półkach. Dzięki mocnej siatce osłonowej można też wydzielić poszczególne przestrzenie na magazynie, dzięki czemu pracownicy nie będą mieli dostępu do miejsc, w których mogliby być narażeni na kontakt z niebezpieczną maszyną. Siatka sznurkowa jest miękka, elastyczna, a zarazem bardzo wytrzymała, więc jest idealną osłoną dla twardych, jak i dla delikatnych towarów.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
2x2/2

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Najlepsz siatka na regał - Siatka z małym oczkiem do zabezpieczenia półek w magazynie

Menu

Parametry

Wymiary:
2x2/2
Wielkość oczka:
2 x 2 cm
Grubość siatki:
2mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt