Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Tania siatka na wysypisko

Tania siatka na wysypisko

Siatka na wysypisko o rozmiarach oczek 5 x 5 cm i grubości siatki 2 mm sprawdzi się na każdym takim obiekcie niezależnie od wymiarów i wielkości. Będzie stanowić ochronę dla sąsiedniego terenu, z powodzeniem będzie ją można zastosować do podziału terenu na mniejsze sektory do posortowania odpadów różnego pochodzenia. Trwały materiał jakim jest polipropylen sprawdzi się doskonale na zewnątrz, gdyż jest odporny na wszelkie zmieniające się warunki pogodowe i zapewni trwałość i skuteczność ochrony przez cały okres użytkowania.

Tania siatka na wysypisko

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatka na wysypisko - tania

Na wysypiskach śmieci także potrzeba doskonałej ochrony. Zabezpieczenie ochronną siatką pozwala na odgrodzenie terenu znajdującego się poza nią. Pozwoli ona na zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się odpadów, zwłaszcza tych niebezpiecznych, które mogłyby doprowadzić do skażenia lasów, rzek czy jezior. Siatka polipropylenowa doskonale sprawdzi się także do podziału terenu na mniejsze sektory, gdzie w każdym takim obszarze będą składowane odpady jednego typu. Będzie to doskonałe ułatwienie pracy i łatwiejsze skierowanie odpadów do dalszego przerobu.

Bezpieczeństwo pracowników na składowiskach śmieci

Ochrona terenu składowiska to także bezpieczeństwo dla pracowników. Trwała siatka polipropylenowa sprawdzi się przez wszystkie pory roku, tak wysokie jak i skrajnie niskie temperatury. Nie ulegnie odkształceniu pod wpływem silnego nasłonecznienia, trwały plot pozwoli na zachowanie struktury także podczas silnego wiatru. Polipropylen ze względu na zerową absorpcję wody nie ulegnie rozmiękczeniu czy innemu uszkodzeniu nawet podczas ulewnego deszczu, opadów śniegu czy gradu.

Siatka zabezpieczająca z dużym oczkiem na wysypisko śmieci

Proponujemy Państwu wytrzymałe siatki zabezpieczające na wysypisko śmieci z oczkiem o wielkości 5x5cm i grubości linki 2mm. Siatka ochronna świetnie sprawdza się na wysypiskach, użyta w celu ogrodzenia go lub odgrodzenia od siebie pewnych jego części. Nasza siatka z oczkiem 5x5cm zabezpieczy teren wysypiska przed wtargnięciem osób nieuprawnionych oraz przed wizytami dzikich zwierząt z pobliskich terenów.

Siatki na miarę na wysypisko śmieci - cennik

Z przekonaniem polecamy nasze siatki ze względu na ich wysoką jakość wykonania, a także niską, atrakcyjną cenę. W naszym sklepie łączymy trwałość siatek ochronnych oraz konkurencyjne ceny. Sprzedajemy siatki na miarę, na zamówienie klienta. To od Państwa zależy jakie parametry będzie miała siatka, mogą Państwo całkowicie dostosować ją do Państwa potrzeb. Cennik przewiduje zmiany zależnie od wybranego rodzaju siatki. Wszystkie siatki jednak wyróżniają się na tle innych producentów zarówno ceną, jak i jakością.

 

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
5x5/2

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Tania siatka na wysypisko

Menu

Parametry

Wymiary:
5x5/2
Wielkość oczka:
5 x 5 cm
Grubość siatki:
2mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt