Ogrodzenie dla zwierząt

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Ogrodzenie dla zwierząt — Siatka do zagrody zwierząt — Budowa zagrody dla zwierząt

Ogrodzenie z siatką pastwiska — Odgrodzenie hodowlanych zwierząt — Siatka na pastwiska — Ogrodzenie z siatką pastwiska

Ogrodzenie dla zwierząt — Zabezpieczenie • Na wymiar • Opinie • Tanio • Szybko • Producent • Sposób • Montaż • Pomysł • Zabezpieczenie • Osłona

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (8)
  • Biały (9)
  • Czarny (9)
  • Niebieski (4)
  • Szary (6)
  • Zielony (14)
  • Żółty (4)
Ogrodzenia dla ptactwa – zadaszenie zsiatki wolier Siatka do ochrony. Mocna siatka na piłkochwyt sportowy. Ochraniająca siatka
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Ogrodzenia dla ptactwa – woliery Zabezpieczenie ptactwa hodowlanego to bardzo istotna kwestia.,

Budowa zagrody dla zwierząt — Ogrodzenie z siatką pastwiska

Wiele gatunków zwierząt hodowlanych wymaga solidnej zagrody. To przede wszystkim ptactwo hodowlane, ale również trzoda chlewna w przypadku przetrzymywania jej na świeżym powietrzu przez większą część dnia. Dobrostan zwierząt, które przebywają w ogrodzonych i bezpiecznych przestrzeniach poza stajniami, chlewami czy też kurnikami jest znacznie wyższy, a to również pozwala maksymalizować nasze korzyści jako hodowców. Dodatkowo także w wielu przypadkach siatki ochronne dla zwierząt są wykorzystywane na hodowlach ekologicznych, gdzie szczególną uwagę przywiązuje się właśnie do poczucia bezpieczeństwa zwierząt. Siatka ze sznurka pozwala na wykonanie boksów, zagród dla większych zwierząt, a także wolier dla ptactwa, a nawet mniejszych klatek czy też izolatek. Z siatkami tego typu doskonale zorganizujemy przestrzeń w swojej hodowli.

Ogrodzenia hodowli ryb w stawach hodowlanych Siatka do ochrony. Siatki halowe na piłkochwyty. Ochraniająca siatka
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatki do zadaszenia hodowli rybStawy hodowlane zwykle są przepełnione rybami. Ta szansa na bardzo,

Siatki dla zwierząt hodowlanych

Siatki są stosowane przez hodowców zwierząt, ponieważ dzięki nim można skonstruować solidne ogrodzenia i bariery, bezpieczne dla zdrowia zwierząt. Siatki, jakie mamy w ofercie, idealnie nadają się na szybkie i proste w montażu ogrodzenia pastwisk i zagród dla zwierząt. Można dobrać siatki o takim rozmiarze oczka, który najlepiej pasuje do wielkości hodowanych zwierząt. Zagrodzenie terenu dla zwierząt siatkami sznurkowymi zagwarantuje, że będą one chronione przed drapieżnikami, nie będą uciekać. Siatki jakie oferujemy, idealnie nadają się na grodzenia wybiegów lub na konstrukcję wolier dla zwierząt hodowlanych lub dla zwierząt w zoo.

Plastikowa siatka do ochrony dla zwierząt Plastikowa siatka do ochrony dla zwierząt
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka do ochrony zwierzątPlastikowa siatka do ochrony dla zwierząt zabezpieczy przed ucieczką,

Proste w montażu zabezpieczenie i ogrodzenie zwierząt hodowlanych

Wykonanie solidnego zabezpieczenia w przypadku posiadania hodowli zwierząt jest kluczowym zadaniem. Z jednej strony pozwala to na poprawę bezpieczeństwa i dobrostanu hodowanych zwierząt, z drugiej natomiast wpływa wydatnie na wygodę użytkowania i korzystania z naszej hodowli. Do zabezpieczenia tego typu miejsc nie powinno się jednak używać przypadkowych materiałów, a już na pewno unikać powinniśmy siatek metalowych, które mogą być niebezpieczne dla hodowanych przez nas zwierząt. Ochronna siatka z mocnego tworzywa pozwoli na zabezpieczenie zwierząt, uchronienie ich przed niebezpieczeństwami, a nam jako właścicielom da możliwość jeszcze lepszego zarządzania całą hodowlą.

Siatka do ochrony dla zwierząt na hodowlę Siatka do ochrony dla zwierząt na hodowlę
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Funkcjonalna, praktyczna siatka hodowlana z polipropylenu dla zwierząt Sznurkowe siatki,

Zabezpieczenie ogrodzenia dla zwierząt hodowlanych przed ucieczką i drapieżnikami

Pierwszym bardzo ważnym zadaniem jest uchronienie zwierząt przed niebezpieczeństwami, które przyjść mogą z zewnątrz. To w przypadku mniejszych, ale i wielu większych gatunków chociażby drapieżniki, dla których nasz inwentarz może być dość łatwym posiłkiem. Odseparowanie naszej hodowli od drapieżców wpłynie na dobrostan naszych zwierząt, a także zminimalizuje straty, które możemy ponieść w wyniku ich dostania się na teren naszej farmy. Dodatkowo zaoszczędzimy sobie wiele problemów ze zwierzętami domowymi, które czasami również mogą być agresywne wobec inwentarza, ale również mogą zwyczajnie straszyć i płoszyć hodowane przez nas zwierzęta, chociażby ptactwo. Przedostawanie się obcych i zazwyczaj dzikich zwierząt na naszą hodowlę może być również niebezpieczne z innej przyczyny – chorób zakaźnych. Dlatego też zgodnie z prawem i obecnymi wytycznymi powinniśmy w należyty sposób zabezpieczać swoją hodowlę przed takimi właśnie zdarzeniami.

Przydomowa hodowla — Wygrodzenie dla zwierząt

Ogrodzenia dla zwierząt - Ogrodzenie z siatki pastwiska i zagród dla zwierząt hodowlanych. Dzisiejsze hodowle zwierząt to przede wszystkim bezpieczeństwo inwentarza, higiena i wygodne warunki pracy dla wszystkich osób, które z takowej hodowli żyją. Również tym celom doskonale służą zagrody wykonane z siatek hodowlanych. Podzielenie przestrzeni naszej hodowli, wygrodzenie odpowiednich boksów dla zwierząt, czy też trzymanie z dala od siebie gatunków konkurujących pozwalają na znacznie solidniejsze i bezpieczniejsze zarządzanie hodowlą bez ryzyka incydentów czy też niechcianych zdarzeń z udziałem naszych zwierząt hodowlanych. Hodowle zabezpieczone profesjonalnymi siatkami są także dla nas ludzi doskonałym miejscem pracy, w którym znacznie mniej czasu i uwagi musimy poświęcać zwierzętom, a skupić możemy się na innych zadaniach. Oferujemy szeroki wybór siatek dla zwierząt hodowlanych.

Budowa ogrodzenia dla zwierząt

Budowa zagrody dla zwierząt hodowlanych jest dobrym technicznym rozwiązaniem prowadzenia udanej hodowli. Odpowiednie ogrodzenie z siatką pastwiska pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu oraz ochrony dla zwierząt oraz hodowców. Pierwszym krokiem w budowie zagrody jest dokładne zaplanowanie jej rozmiaru, kształtu oraz lokalizacji na terenie gospodarstwa. Należy uwzględnić potrzeby zwierząt, takie jak dostęp do wody, żywności oraz cienia. Ponadto, warto wziąć pod uwagę możliwość rozbudowy zagrody w przyszłości.

Najlepsze siatki sznurkowe dla hodowli

Oferujemy siatki ze sznurka najwyższej jakości. Zostały wykonane techniką bezwęzłową, więc sznurek nie będzie się rozplątywać, a siatka nie straci elastyczności i estetycznego wyglądu. Sznurowe siatki z grubym sznurkiem będą solidnym ogrodzeniem, którego nie sforsują nawet bardzo silne zwierzęta.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Anton Shoom

2023-07-18 11:18

Great customer service, very responsive. Nets of good quality as expected. Thank you!

Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Maciej

2023-08-18 14:22

Zamówienie zrealizowane dość szybko ponieważ było u mnie na czwarty dzień po zamówieniu. Co do samego towaru jestem bardzo mocno zadowolony, siatka wykonana z trwałego i konkretnego materiału (tworzywa), zamówiony zestaw montażowy bardzo bogaty i przysłany aż z naddatkiem czego obawiałem zamawiania. Sama siatka służy do zabezpieczenia części magazynu przed kotami.Bardzo mocno polecam towar z waszej firmy bardzo wszechstronne możliwości zastosowania.P.S najbardziej niezadowolone są koty.

Ogrodzenie dla zwierząt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się