Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (2)
  • Biały (2)
  • Czarny (2)
  • Niebieski (1)
  • Szary (2)
  • Zielony (5)
  • Żółty (1)

Siatki na silosy - zabezpieczenie silosów

Siatki do zabezpieczenia silosów – dlaczego sznurkowe?

Wykorzystanie siatek polipropylenowych do zabezpieczeń w rolnictwie jest powszechne od bardzo wielu lat. To materiał, który doskonale radzi sobie z wieloma warunkami atmosferycznymi, a dzięki swojej odporności świetnie sprawdzi się również na świeżym powietrzu przez długie lata. Siatki z tego materiału mogą być wykorzystywane chociażby do składowania pryzmy, a także jako zabezpieczenie silosów z różnym materiałami, takimi jak zboże czy też kiszonki. Rolnicze siatki o gęstym oczku będą do tego celu znakomite. Polipropylen jest bardzo odporny nie tylko na warunki pogodowe, ale tworzywa wykonane z tego materiału będą również świetne w ochronie przed wieloma czynnikami mechanicznymi, z którymi również nasze składy materii biologicznej czy też silosy mają do czynienia.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Zabezpieczająca siatka dla przemysłu Zabezpieczająca siatka dla przemysłu
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Szerokie zastosowanie siatek rolniczych na silosy Siatki tego rodzaju są powszechnie,

Zabezpieczenie silosów – czemu należy to robić?

Właściwe zabezpieczenie silosów z różnymi surowcami może sprzyjać ich bezpieczeństwu. Przede wszystkim silosy zbożowe, silosy wodne czy też te na kiszonkę należy zabezpieczać przed czynnikami zewnętrznymi po to, by materia w nich zgromadzona znacznie lepiej pracowała. Dodatkowo w wielu przypadkach wpadnięcie do takiego silosu może być niebezpieczne i właśnie dlatego ich pokrycie siatkami będzie właściwym posunięciem pod bardzo wieloma względami.

Jakie silosy można chronić przy pomocy siatek rolniczych ochronnych?

W przypadku silosów zabudowanych przede wszystkim należy zastosować siatkę chroniącą przed wpadnięciem do komory, a w przypadku pryzm i innych rodzajów składowisk na przykład kiszonek, doskonałym rozwiązaniem będą siatki okrywowe. Te drugie cechują się jeszcze gęstszymi oczkami, często wręcz przypominają plandekę. Ich celem jest również zapewnienie właściwego zabezpieczenia przed promieniowaniem UV, które może negatywnie wpływać na jakość kiszonek i innych produktów rolnych, które są w ten sposób składowane.

Postaw na rolnicze siatki tworzone pod wymiar

Siatka powinna być wykonana zawsze na konkretny wymiar. Unikniemy tym sposobem straty materiału, a więc zbędnych kosztów, dodatkowo zapewniając sobie znacznie lepsze zoptymalizowanie jej montażu. Nasz sklep wykonuje wszystkie oferowane siatki na wymiar i pod konkretne zamówienie, które zawsze jest realizowane z należytą starannością. Siatki rolnicze takie jak siatki okrywowe, a także zabezpieczające silosy zbożowe i inne ich rodzaje na wymiar to u nas absolutny standard obsługi.

Mocna siatka na silosy i pryzmy

Zabezpieczenie silosów zarówno tych zbożowych, jak również pryzm kompostowych to zadanie bardzo ważne w branży rolniczej. Dzięki wybraniu odpowiedniego materiału będziemy mieli pewność, że praca została wykonana doskonale, a materiały znajdujące się w silosie są całkowicie bezpieczne. Postaw na polipropylen, który będzie doskonale chronić surowiec przed promieniowaniem UV, przy doborze odpowiednich oczek siatki zapewni również właściwą cyrkulację powietrza i co najważniejsze – jest odporny na wiele czynników mechanicznych oraz pogodowych. Nie straszne siatkom polipropylenowym zarówno deszcz, śnieg, jak też inne warunki pogodowe powszechnie występujące w naszym kraju.

Silosy – dlaczego należy je zabezpieczać?

Zabezpieczenie silosów i pryzm to bardzo ważne zadanie. Zapewniamy w ten sposób naszej kiszonce właściwe warunki do trwania procesów biologicznych pod spodem, a dodatkowo odpowiednią cyrkulację powietrza oraz oczywiście ochronę przed dzikimi zwierzętami czy też innymi niepowołanymi czynnikami. Takie siatki rolnicze posiadają wiele zastosowań i są wykorzystywane powszechnie w tej branży na całym świecie. Siatka z gęsto utkanymi oczkami sprawdzi się znakomicie do przechowywania pasz, przetwarzania kiszonek, przygotowywania balotów, słomy i wielu innych surowców niezbędnych w rolnictwie. Dzięki swojej wytrzymałości będziemy mogli z jej pomocą zabezpieczyć wiele miejsc.

Rolnicze siatki – szerokie zastosowanie

Siatki w rolnictwie znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Przede wszystkim chronią przed warunkami atmosferycznymi czy też bydłem i dzikimi zwierzętami gromadzone przez nas produkty rolne czy też materiał organiczny jak w przypadku pryzm i tworzenia kiszonek. To pełna ochrona przed zanieczyszczeniem tychże miejsc, a także pewność, że będą one zabezpieczone pod kątem promieniowania słonecznego. Dzięki zastosowaniu siatek o różnym przekroju oczek będziemy mogli zabezpieczyć niemal wszystko w naszym gospodarstwie rolnym.

Siatka na wymiar do rolniczych zastosowań

Wykorzystanie siatek warto zoptymalizować zamawiając je na konkretny wymiar oraz zgodnie z potrzebnymi parametrami. Gęstość oczek siatki, ich rozmiar, grubość materiału i oczywiście rozmiar samej siatki będziemy mogli dostosować do swoich potrzeb już na etapie składania zamówienia. W ten sposób otrzymana siatka spełni w naszym gospodarstwie rolnym wszystkie swoje cele i będzie niezastąpionym wsparciem w zabezpieczaniu wielu produktów rolnych.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki na silosy