Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka zabezpieczająca o małym oczku na kontener

Siatki na kontenery

Siatka zabezpieczająca o małym oczku na kontener

Siatka na kontenery i przyczepki doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie podczas przewozu różnorodnych materiałów nawet na dużych odległościach. Małe wymiary oczek 2 x 2 cm i grubość siatki 2mm nie pozwolą na wypadnięcie nawet najmniejszego elementu. Mocna i trwała ochrona wykonana z materiału jakim jest polipropylen sprawdzi się podczas zmieniających się warunków pogodowych, a ze względu na elastyczność idealnie dopasuje się do kształtu przewożonych czy magazynowanych w kontenerach materiałów.

Siatka zabezpieczająca o małym oczku na kontener

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatki kontenerowe

Stosowanie siatek polipropylenowych na kontenerach czy przyczepkach do idealna ochrona przewożonych rzeczy, jak i bezpieczeństwo wszystkich poruszających się na drodze. Pozwala na zabezpieczenie rzeczy niezależnie od kształtu i wymiarów czy nawet struktury. Siatka o takich małych oczkach z powodzeniem może być wykorzystana do przewozu sypkich materiałów. Sprawdzi się doskonale przez wszystkie pory roku ze względu na to, że polipropylen jest odporny na silne nasłonecznienie, siarczyste mrozy czy bardzo wysokie temperatury. Jest bezwonny i nie wchodzi w reakcję z chemikaliami dlatego jest niezwykle bezpieczny i zapewnia trwałość użytkowania przez bardzo długi okres czasu.

Mocne siatki na kontenery

Tworzywo sztuczne - profesjonalne siatki na kontenery

Polipropylen będzie bardzo trwały nawet podczas intensywnej eksploatacji. Nic więc dziwnego, że jest to najczęściej wybierany materiał do tworzenia ochronnych siatek na kontenery i przyczepki. By zadbać o bezpieczeństwo i komfort jazdy podczas przewożenia różnorakich materiałów warto zaopatrzyć się w taką trwałą i doskonałą ochronę.

Siatka zabezpieczająca o małym oczku, idealnie dopasowana do potrzeb

Sznurkowa siatka ochronna o małym oczku doskonałe rozwiązanie dla kontenerów i przyczepek o dowolnych wymiarach. Produkujemy siatki osłonowe z wysokiej jakości polipropylenu, który jest nie tylko elastyczny, przez co dopasuje się do każdego kontenera lub przyczepki, ale również wytrzymały. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego sprzedajemy siatki zabezpieczające na metry kwadratowe, według wymiarów podanych przez klienta.

Siatka ochronna na kontener, wysoka jakość, atrakcyjna cena

Produkowane przez nas siatki zabezpieczające są praktycznym i wygodnym elementem w użytkowaniu kontenerów lub przyczepek, a dzięki małemu rozmiarowi oczka 2x2 cm siatka jest w stanie osłonić nawet drobny ładunek. Gwarancją długiego użytkowania jest polipropylen, z którego są wykonane nasze siatki osłonowe. Cena jest niezwykle korzystna, w stosunku do jakości. W naszym cenniku jest oferta pozostałych rozmiarów siatek ochronnych.

Małe oczko - siatka na kontenery

Siatki z niedużym oczkiem, zabezpieczenie kontenerów

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
2x2/2

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Klienci kupili również
Gruba i mocna siatka zabezpieczająca Gruba i mocna siatka zabezpieczająca
cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Mocna siatka do zabezpieczania przestrzeni Grubą i mocną siatkę zabezpieczającą o wymiarach oczek,

Menu

Parametry

Wymiary:
2x2/2
Wielkość oczka:
2 x 2 cm
Grubość siatki:
2mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się