Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka na okno, zabezpieczająca do hali sportowej

Siatka na okno hali sportowej

Siatka na okno to idealne zabezpieczenie na halach sportowych czy nawet w domach jednorodzinnych. Siatka o wielkości oczek 4,5 x 4,5 cm i grubości siatki 3 mm sprawdzi się by zatrzymać pędzące piłki i nie dopuści do wybicia szyby. To konieczne na halach sportowych czy salach gimnastycznych, gdzie burzliwie rozgrywane mecze i spotkania nie raz skończyłyby się wybiciem szyb przez zbyt mocne wybicie piłki. Takie zabezpieczenie na okna to także ochrona przed ptactwem, które przy otwartym oknie nieproszone mogłoby wlecieć do środka. Polipropylen jest termoplastykiem i nie traci sowich właściwości nawet przy silnym promieniowaniu słonecznym.

Siatka na okno, zabezpieczająca do hali sportowej

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Siatki na hale sportowe i sale gimnastyczne - okna

Profesjonalne zabezpieczenie okien przy użyciu siatki z polipropylenu sprawdzi się na halach wielofunkcyjnych czy obiektach sportowych, gdzie konieczne jest bezpieczeństwo osób korzystających z tych obiektów. Choć to także doskonałe rozwiązanie w każdym domu, firmie, magazynie czy wielu innych miejscach. Wybicie szyby, na której nie ma ochronnych elementów mogłoby spowodować uszkodzenie urządzeń sportowych na hali, ale przede wszystkim spowodować uszczerbek na zdrowiu przebywających na niej osób dlatego takie siatki na okna to wielofunkcyjne zabezpieczenie w trosce o bezpieczeństwo. Polipropylen jako tworzywo takiej siatki ochronnej jest niezwykle wytrzymałym materiałem, nie traci swoich właściwości i zachowuje je w szerokim spektrum temperatur.

Odporny na warunki atmosferyczne

Jako że jest odporny na mróz czy silne nasłonecznienie może być z powodzeniem użyty nawet po zewnętrznej stronie okna, nie wchodzi w reakcje chemiczne dlatego idealnie będzie służyć przez wiele lat bez konieczności wymiany. Należy dodać także, że jest odporny na promieniowanie UV dlatego z łatwością może być wykorzystywane w ten sam sposób przez cały rok. 

Niezawodne siatki sznurkowe - cena okazyjnie niska za wysoką jakość

Nasza firma produkuje siatki zabezpieczające z wysokogatunkowego polipropylenu, które idealnie się sprawdzą jako siatki ochronne na okna sali gimnastycznych. Dzięki optymalnemu rozmiarowi oczka 4,5x4,5cm, siatka zabezpieczy okna przed uszkodzeniem m.in. piłką. Siatki stosowane na oknach są mocne, trwałe i solidne, a ponadto charakteryzuje je niska cena. Siatka zabezpieczająca jest wysokiej jakości i trwałości, przez co gwarantuje długi czas bezawaryjnej eksploatacji. Cennik jest łatwo dostępny na stronie.

Siatka zabezpieczająca na metry kwadratowe

Siatki ochronne na metry kwadratowe są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Klient zamawia taką siatkę ochronną, jakiej potrzebuje. Realizujemy również niestandardowe zamówienia. Aby poznać całkowity kosz zamawianej siatki, wystarczy podać wymiary w internetowym konfiguratorze. Siatki sznurkowe na wymiar są trwałe i mocne, a bezwęzłowa metoda wykonania zwiększa wytrzymałość siatki osłonowej.

Bezpieczne okna dzięki siatką PP

PP - siatka ochronna na okna

Siatki ochronne na okna

Parametry siatki

 • Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm
 • Grubość siatki: 3mm
 • Kolor siatki i obszycia: Beżowy, Biały, Czarny, Niebieski, Szary, Zielony, Żółty
 • Typ: Sznurkowa, Bezwęzłowa
 • Materiał: Polipropylen
 • Kształt oczka: Kwadratowe
 • Kategoria: Zobacz inne produkty z kategorii Siatki ochronne na okna
Specyfikacja techniczna
45x45/3

Parametry siatki

 • Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm
 • Grubość siatki: 3mm
 • Kolor siatki i obszycia: Beżowy, Biały, Czarny, Niebieski, Szary, Zielony, Żółty
 • Typ: Sznurkowa, Bezwęzłowa
 • Materiał: Polipropylen
 • Kształt oczka: Kwadratowe
 • Kategoria: Zobacz inne produkty z kategorii Siatki ochronne na okna

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Klienci kupili również
Siatki na ptaki małe oczko Siatki na ptaki małe oczko
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka na ptaki - małe oczko Siatki na ptaki 4x4 o grubości sznura 2mm idealnie sprawdzą się jako,

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/3
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
3mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się