Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Niedroga siatka polipropylenowa na okna do hali sportowej

Siatka dla okien na halach sportowych

Niedroga siatka polipropylenowa na okna do hali sportowej

Siatka polipropylenowa na halę sportową sprawdzi się do zabezpieczenia wszystkich okien bez względu na wymiary. Wielkość oczek siatki 10x10cm i grubość siatki 3 mm ochronią przed rzutem piłką czy nawet innym ostrzejszym przedmiotem. Z powodzeniem będzie ona stanowić barierę ochroną przed ptakami, jeśli okna byłyby otwarte. Mocny materiał jakim jest polipropylen może być z powodzeniem montowany tak po wewnętrznej jak i zewnętrznej stronie okna, wytrzyma wszelkie naprężenia i uszkodzenia mechaniczne.

Niedroga siatka polipropylenowa na okna do hali sportowej

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Bezpieczne okna w hali

Siatki polipropylenowe to najczęstszy i najtrafniejszy wybór jeśli chodzi o ochronę okien na halach, salach gimnastycznych czy także naszych domach. Trwały polipropylen sprawdzi się doskonale przez cały okres użytkowania. Montowany po zewnętrznej stronie okna zachowa swoje właściwości i ochronę nawet podczas zmiennych warunków pogodowych. Nie odkształci się, nie zerwie i nie ulegnie rozpleceniu pod wpływem silnego nasłonecznienia, ulewnego deszczu czy gradu. Struktura siatki sprawia, że jest ona wytrzymała na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, z powodzeniem zatrzyma nawet szybko lecące piłki czy inne elementy, które spowodowałby wybicie szyby, a tym samym zagrożenie dla korzystających z hali i straty materialne.

Siatki na okna - wytrzymała i odporna na uszkodzenia

Siatka do intensywnych treningów na halach sportowych

Raz założona siatka sprawdzi się przez długi czas użytkowania, nawet przy intensywnych rozgrywkach czy treningach. Nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń czy ochrony podczas zmieniających się pór roku, dlatego super sprawdzi się przez cały rok. Najwyższa jakość i standard sprawiają, że siatki polipropylenowe są najczęściej wybierane do zabezpieczenia okien na halach sportowych.

Ochronna siatka z polipropylenu, jaka jest cena siatki na okna do hali sportowej

Nasze siatki zabezpieczające posiadają bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. Niska, atrakcyjna i niewygórowana cena idzie w parze z wysoką jakością produktu. Siatki dostępne w naszej ofercie wyróżniają się optymalnymi parametrami oraz niezawodnością. Ich koszt zależy od wielkości siatki, a ceny podane w cenniku to ceny siatki za jeden metr kwadratowy. Siatki ochronne na okno wykonane z polipropylenu sprawdzają się w tej roli doskonale, a niski koszt sprawia, że są idealnym rozwiązaniem kwestii bezpieczeństwa okien w obiektach sportowych

Ochrona okien w obiekcie sportowym- polipropylenowa siatka na wymiar

Aby zapewnić oknom w hai sportowej czy sali gimnastycznej jeszcze lepszą ochronę, a Państwu zapewnić łatwe i bezproblemowe zamówienie odpowiedniego rodzaju zabezpieczenia, oferujemy Państwu wykonanie siatek na wymiar. Siatki przygotowywane są indywidualnie, pod wymiar okna, co daje gwarancję łatwego i szybkiego montażu, długotrwałego bezproblemowego użytkowania i estetycznego wyglądu.

Siatki wykonane z mocnego tworzywa sztucznego PP

Siatki do okien halowych, zabezpieczenie z siatki sznurkowej

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/3

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Klienci kupili również
Niezawodna i najtańsza siatka ochronna Niezawodna i najtańsza siatka ochronna
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Ochronne siatki dla Ciebie Siatka ochronna z dużym oczkiem 10x10 cm znajdzie zastosowanie przede,

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/3
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
3mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się