Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na grządki - zabezpieczania roślin uprawnych i ozdobnych

Wiele osób lubi cieszyć się warzywami z własnego ogródka, aby jednak mieć pewność, że faktycznie zbierzemy kiedyś plony naszej pracy, trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu grządek przed dewastacją. Dzikie zwierzęta lub domowe pupile mogą dokonać w naszym ogródku szkód, ale nie będziemy musieli się o to martwić, jeśli osłonimy nasze uprawy siatką.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatki na grządki to prosty i niedrogi sposób zabezpieczania roślin

Zdarza się, że w ogródkach, w których sadzimy warzywa, owoce lub kwiaty ozdobne, lubią dokazywać różne zwierzęta, zarówno te dzikie, jak i nasi milusińscy. Z pewnością każdy, kto ma psa, wie, że kopanie pod krzewami sprawia mu wielką radość. Aby udaremnić zwierzakom wstęp na grządki z naszymi roślinami, warto rozważyć zakup siatki na grządki. Można wykonać z niej niskie ogrodzenie, które nie będzie się rzucało w oczy, jeśli wybierzemy siatkę w zielonym kolorze, można też całkowicie osłonić siatką także od góry te uprawy, które mogłyby zostać zdewastowane przez ptaki.

Siatki ochronne do ogródka

Siatki, jakie oferujemy, wykonane są z polipropylenu, który jest nietoksyczny i doskonale sprawdza się w warunkach zewnętrznych. Materiał ten jest odporny na promieniowanie słoneczne, doskonale sprawdza się także w warunkach wilgotnych. Siatki na grządki mogą pełnić przede wszystkim rolę zabezpieczenia, ale też mogą stanowić podporę dla roślin pnących. Siatki na grządki z PP nie niszczą się podczas obfitego podlewania, a także w warunkach silnego nasłonecznienia, charakteryzują się też dużą odpornością na urazy mechaniczne.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Realizacje

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się