Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki rozdzielające pole gry - kotary grodzące i dzielące

Siatka dzieląca - kotary grodzące

Siatka osłonowa na kotary grodzące to niezbędne wyposażenie każdej hali wielofunkcyjnej. Przez swą wytrzymałość i solidność idealnie nadaje się do zabezpieczenia sąsiednich stanowisk, gdzie w tym samym czasie mogą być uprawiane różne dyscypliny sportu przez różne grupy osób. Siatka osłonowa na kotarę grodzącą o rozmiarze oczka 10 x 10 cm i grubości siatki 4 mm nawet przy silnym uderzeniu piłką czy rzucie innym przedmiotem z powodzeniem zatrzyma go i nie spowoduje przedostania się na sąsiednie boisko. 

Siatki rozdzielające pole gry - kotary grodzące i dzielące

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Grodzące siatki na kotary

Polipropylen jako materiał konstrukcyjny znalazł zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Cechy takie jak wysoka wytrzymałość i wysoka odporność na rozciąganie sprawiają, że staje się idealnym składnikiem siatek osłonowych na kotary grodzące. Gwarantuje zabezpieczenie na salach gimnastycznych, halach sportowych i różnego rodzaju obiektach, gdzie korzystne jest podzielenie dużej przestrzeni na mniejsze obszary z zachowaniem bezpieczeństwa uczestników biorących udział w zawodach czy rozgrywkach.

Ochrona zawodników i kibiców

Siatki osłonowe z polipropylenu odporne na uszkodzenia mechaniczne  mogą być z powodzeniem eksploatowane przez długie lata i jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie do zabezpieczenia i ochrony zawodników, a nawet kibiców oglądających rozgrywki na halach wielofunkcyjnych. Ochrona taka to także dobre rozwiązanie na zabezpieczenie sprzętu sportowego, który często rozmieszczony jest wzdłuż całej hali. Przy wykorzystaniu siatek osłonowych na kotary grodzące nie trzeba się martwić o porządek i bezpieczeństwo na obiektach sportowych.

Siatki sznurkowe na kotary grodzące, najlepszy gatunek

Siatki zabezpieczające z przeznaczeniem na kotary grodzące są produkowane przy użyciu wysokogatunkowych materiałów, które gwarantują wytrzymałość, trwałość oraz niezawodność siatki. Wytwarzane przez naszą firmę siatki sznurkowe pod wymiar klienta są wykonywane metodą bezwęzłową. Rozmiar oczka siatki, 10x10cm, jest optymalny do hal sportowych, w których używa się większych piłek. W naszym sklepie dostępne są siatki zabezpieczające na metry kwadratowe, dzięki czemu będą idealnie pasować do konkretnej hali sportowej.

Siatki zabezpieczające na kotary grodzące w okazyjnych cenach

Sznurkowe siatki ochronne z przeznaczeniem na kotary grodzące do hal sportowych można zakupić wraz z zestawem do samodzielnego montażu. Cennik na stornie jest w formie automatycznego konfiguratora, który obliczy całkowity koszt siatki ochronnej na wymiar. Nasze siatki osłonowe charakteryzuje atrakcyjna cena.  Siatki polipropylenowe na kotary grodzące to doskonała jakość za niską cenę.

Osłonowa siatka - PP kotara grodząca

Rozwiązanie na boiskach sportowych - kotary grodzące

Siatki ochronne z polipropylenu

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/4

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Klienci kupili również
Siatki na ptaki małe oczko Siatki na ptaki małe oczko
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka na ptaki - małe oczko Siatki na ptaki 4x4 o grubości sznura 2mm idealnie sprawdzą się jako,

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/4
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
4mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się