Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Najmocniejsza i gruba siatka na ogrodzenie kortu tenisowego

Sznurkowa siatka dla kortów z dużą wytrzymałością

Siatka z polipropylenu PP na zabezpieczenie kortów tenisowych. Rozmiar oczka siatki 4,5x4,5cm, grubość sznurka 5mm. Solidne zabezpieczenie dla wszystkich, którzy wymagają przede wszystkim mocnych siatek na ogrodzenia tenisowe. Ogrodzenia kortu do tenisa takie jak te wykonane z naszej siatki pozwalają na solidność i profesjonalizm na co dzień zarówno w czasie treningów jak również rozgrywek sportowych na tych obiektach. 

Najmocniejsza i gruba siatka na ogrodzenie kortu tenisowego

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Tenis - siatki na korty tenisowe

Szukasz zabezpieczenia na kort tenisowy, Mocna i gruba siatka na ogrodzenie kortu tenisowego to rozwiązanie, które pozwoli na zabezpieczenie trwałe i na długie lata. Siatka z polipropylenu PP bezwęzłowego będzie niezwykle trwałym rozwiązaniem, które da poczucie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom zawodów sportowych czy też treningów, a także całemu otoczeniu. Siatka z oczkiem 4,5x4,5cm to doskonałe rozwiązanie kort tenisowy z taką siatką zostanie odpowiednio zabezpieczony przed większością typowych uderzeń, również tych bardzo mocnych.

Najmocniejszy - gruby bezwęzłowy sznurek polipropylenowy

Polipropylen gruby na 5mm to niezwykle trwałe zabezpieczenie na długi czas. Mocna siatka na takie właśnie zabezpieczenia pozwoli na to, by kort tenisowy był obiektem w pełni solidnym i wytrzymałym. Siatka ochronna sprawia, że możemy pozwolić sobie na zabezpieczenie obiektu w sposób profesjonalny. To zabezpieczenie, które będzie odpowiednie na małych jak i dużych obiektach sportowych. Mocna siatka na kort tenisowy do zabezpieczeń. 

Niezawodna, gruba siatka sznurkowa pod wymiar

Siatki zabezpieczające, oferowane przez naszą firmę, są solidne, trwałe i mocne, a grubość sznurka 5mm gwarantuje długotrwałą eksploatację. Produkujemy siatki zabezpieczające na metry kwadratowe, w zależności od wymiarów danego kortu tenisowego. Siatka sznurkowa jest wytrzymała i trwała, dzięki czemu mamy gwarancję niezawodności. Polipropylenowa siatka na wymiar do kortów tenisowych jest produkowana metodą bezwęzłową.

Niezwykle atrakcyjna cena siatki ochronnej pod wymiar klienta

Nasze siatki osłonowe produkowane są na indywidualne zamówienie klienta. Całkowita cena siatki zabezpieczającej z polipropylenu jest przedstawiona w wygodnym i łatwym w obsłudze kalkulatorze. Kort tenisowy może być teraz skutecznie i bezpiecznie ogrodzony przy użyciu siatki sznurkowej. Dodatkowym atutem naszych siatek ochronnych jest bardzo korzystna cena. Siatka zabezpieczająca na metry kwadratowe wysokiej jakości jest teraz bardziej dostępna, dzięki niewysokiej cenie. 

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/5

Parametry siatki

Zastosowanie siatek - Najmocniejsza i gruba siatka na ogrodzenie kortu tenisowego

Klienci kupili również

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/5
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt