Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (2)
  • Biały (26)
  • Czarny (26)
  • Niebieski (2)
  • Szary (2)
  • Zielony (38)
  • Żółty (2)

Siatki na lodowisko

Zabezpieczenie lodowiska do hokeja - Siatki zabezpieczające na lodowisko

Siatki zabezpieczające lodowiska do hokeja. Siatki sznurkowe idealnie nadają się do zabezpieczenia lodowiska do jazdy figurowej, jak i też do ochrony boiska do hokeja na lodzie. Siatki bezwęzłowe są bardzo mocne i wytrzymałe pod względem mechanicznym. Doskonale sprawdzają się w ujemnych temperaturach, mróz nie sprawi, że będą się napinać lub pękać. Nie zaszkodzi im uderzenie krążkiem hokejowym, będą więc doskonale chronić kibiców hokejowego meczu, nie odgradzając ich przy tym od zawodników, tak jak to dzieje się w przypadku osłon z pleksi.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatki na lodowisko

Ochronne siatki do zabezpieczenia lodowiska

Siatki zabezpieczające na lodowiska - do hokeja i nie tylko. Siatki ochronne do zabezpieczenia lodowiska znajdują swoje zastosowanie w tego typu obiektach sportowych, szczególnie jeżeli używa się ich do gry w hokeja na lodzie. Umieszczenie siatki dookoła płyty lodowiska jest niezbędnym zabiegiem w celu zapewnienia należytego bezpieczeństwa użytkownikom obiektu sportowego. Siatka ochronna zabezpiecza publiczność przyglądającą się rozgrywkom hokeja na lodzie przed ewentualnością zostania uderzonym przez ciężki, pędzący z dużą prędkością krążek hokejowy.

Wytrzymałe i mocne siatki do zabezpieczenia lodowiska

Siatki ochronne do zabezpieczenia lodowiska m.in. podczas gry w hokeja na lodzie są wykonane z polipropylenu. Jest to tworzywo sztuczne, które wykazuje się doskonałymi właściwościami przy takim właśnie zastosowaniu. Polipropylen jest mocny i odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale także elastyczny. Siatka wykonana z polipropylenu metodą bezwęzłową jest bardzo trudna do przerwania. Nie poddaje się także odkształceniom po uderzeniu hokejowego krążka. Jest to więc skuteczne rozwiązanie do zabezpieczenia lodowiska.

Polipropylenowa siatka do zabezpieczenia lodowiska

Wykonanie siatki ochronnej z polipropylenu doskonale sprawdza się w przypadku zabezpieczenia lodowiska. Polipropylen jest odporny na styczność z nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi i temperaturowymi. Specyficzne warunki panujące w pobliżu płyty lodowiska nie wpływają na jakość siatki polipropylenowej, ani nie uszkadzają jej struktury.

Mocne i wytrzymałe siatki sznurkowe do osłony lodowisk

Siatki zabezpieczające na lodowisko. Siatka hokejowa ochrona na lodowiska siatką sznurkową to najlepszy sposób na zabezpieczenie boiska do hokeju na lodzie. Bezwęzłowe siatki, jakie oferujemy, są bardzo mocne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dobrze sprawdzają się także na mrozie, gdyż ujemna temperatura nie ma wpływu na właściwości solidnego materiału, z jakiego je wykonano. Siatki nie naciągają się i nie pękają, są sprężyste i zachowują swój dobry stan oraz wygląd przez długi czas.

Zabezpieczenie lodowiska siatkami do łapania krążków

Siatki polipropylenowe będą wspaniałym zabezpieczeniem dla kibiców meczy hokeju na lodzie. Są one dużo lepszym rozwiązaniem, niż bariery pleksiglasowe, bo uderzający w nie krążek nie powoduje hałasu, a dodatkowo siatki sznurkowe nie zmieniają akustyki pomieszczenia, w związku z czym kontakt pomiędzy kibicami a zawodnikami jest dużo lepszy. Siatki na lodowisko na wymiar są łatwe w montażu i nie wymagają czasochłonnej konserwacji.

Skuteczne zabezpieczenie lodowiska dzięki siatkom bezwęzłowym

Bezwęzłowe siatki, jakie oferujemy, wykonane są ze sznurka z PP, który jest odporny na oddziaływania mechaniczne. Zatrzymają silnie uderzone krążki hokejowe, będą też dobrze asekurować łyżwiarzy figurowych. Czynniki atmosferyczne nie będą wpływać na doskonałe właściwości siatek zamontowanych na lodowisku, siatki z PP są też odporne pod względem chemicznym, nie zawierają substancji toksycznych i uczulających. Dzięki siatkom sznurkowym na teren lodowiska nie dostaną się osoby niepowołane.

Siatki ochronne na lodowiska - Mocne siatki sznurkowe do zabezpieczenia lodowiska

Aby mieć pewność, że nikt niepowołany nie dostanie się na lodowisko w godzinach jego zamknięcia, należy zamontować wokół niego odpowiednio wysokie ogrodzenie z siatki. Nie będzie ono ograniczało widoczności, lecz jednocześnie zapobiegnie wtargnięciom na lód. Sznurkowe siatki z polipropylenu, jakie rozprowadzamy, są bardzo wytrzymałe pod względem mechanicznym, chemicznym, doskonale znoszą też najróżniejsze czynniki pogodowe. Są także wodoodporne, nie będą absorbować wilgoci.

Wytrzymałe siatki najlepsze na lodowiska

Osłona lodowiska będzie łatwa i niezbyt kosztowna, jeśli zastosujesz elastyczną i mocną siatkę z polipropylenu. Siatki, jakie oferujemy, są wykonane metodą bezwęzłową, co gwarantuje, że nie będą one traciły swojego kształtu, nawet pod wpływem intensywnego naciągania, czy uderzeń. Jest to ważne szczególnie wtedy, gdy chcemy osłonić siatką boisko do hokeja na lodzie, gdyż mamy gwarancję, że siatka z PP nie będzie pękać i idealnie ochroni kibiców przed twardym krążkiem. Lodowiska przeznaczone do gry w hokeja wymagają solidnego ogrodzenia. Jeśli wybiorą Państwo do tego celu siatkę z polipropylenu, ogrodzenie lodowiska będzie tanie i łatwe, a przy tym zyskają Państwo ochronę na długi czas, gdyż materiał, z jakiego wykonane są nasze siatki jest bardzo wytrzymały i solidny.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki na lodowisko