Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Ta siatka jest gruba i ciężka, doskonale nadaje się na kotary dzielące

Kotary grodzące z grubej siatki

Siatka z grubego 5mm polipropylenu PP, który jest materiałem niezwykle solidnym posłużyć może jako kotara grodząca na sale sportowe i hale. Dzięki siatkom tego typu jesteśmy w stanie podzielić przestrzeń na mniejsze części i na przykład rozgrywać wiele zawodów sportowych dzięki temu. Uniwersalny rozmiar oczek siatki 4,5x4,5cm również pozwoli na zabezpieczenie przed wieloma piłkami, również tymi mniejszymi. 

Ta siatka jest gruba i ciężka, doskonale nadaje się na kotary dzielące

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Kotary grodzące z polipropylenu

Gruba i mocna siatka pozwoli na zabezpieczenie na hali sportowej takie jakiego potrzebujesz. Siatka z polipropylenu PP to solidność i konkretne działanie. Można z pomocą takiej siatki bez trudu zabezpieczyć halę przed wieloma wydarzeniami, ale również sprawić, by po prostu piłki nie przedostawały się z sekcji do sekcji co ma szczególne znaczenie w przypadku miejsc takich jak duże hale sportowe, jak również sale gimnastyczne w szkołach.

Ochronna kotara grodząca na hale

Siatka ochronna na hale sportowe pozwoli na ich lepsze zabezpieczenie i sprawienie, by miejsce to było znacznie wygodniejsze i przyjemniejsze w użytkowaniu na co dzień przez wszystkich użytkowników jak również poprzez kibiców, którzy na taką halę uczęszczają. Warto zastanowić się nad zainstalowaniem takich kotar grodzących. Siatka z polipropylenu PP pozwoli na zabezpieczenie również przed niezwykle silnymi strzałami i sprawi, że użytkowanie hali sportowej będzie znacznie wygodniejsze dla wszystkich. Takie kotary grodzące pozwalają na pełniejsze wykorzystanie przestrzeni. 

Gruba siatka sznurkowa, rewelacyjna cena za doskonałą jakość

Siatka sznurkowa z polipropylenu doskonale się sprawdzi jako kotara grodząca na halach sportowych, a grubość sznurka 5mm dodatkowo sprawi, że kotara będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Dużym atutem siatki ochronnej z polipropylenu jest jej wysoka jakość i atrakcyjna cena. Siatki zabezpieczające są produkowane w naszej firmie metodą bezwęzłową, przy wykorzystaniu wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, gwarantujących trwałość i niezawodność podczas długiego i bezusterkowego okresu użytkowania. Na stronie znajduje się aktualny cennik oraz inne rodzaje siatek zabezpieczających.

Siatki zabezpieczające na metry kwadratowe, idealnie dopasowane do potrzeb

Nasza firma oferuje siatki osłonowe na metry kwadratowe, dopasowane do potrzeb każdego klienta. W ramach kompleksowej obsługi, personel pomoże w wyborze, a nasze grube siatki ochronne na metry stworzą idealnie dostosowaną kotarę grodzącą, optymalnie pasującą do danej hali sportowej.

Profesjonalne kotary grodzące PP

Kotary grodzące - profesjonalne rozwiązanie na hale

Siatki zabezpieczające na sale sportowe

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
45x45/5

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/5
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
5mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się