Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Tania siatka ochronna

Siatka ochronna

Tania siatka ochronna to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą niskim kosztem poprawić poziom bezpieczeństwa na przykład na swoim obiekcie sportowym. Siatka z polipropylenu z oczkami 10x10cm pozwoli na zabezpieczenie takich obiektów w sposób perfekcyjny i sprawi, że użytkowanie obiektu sportowego będzie zarówno wygodniejsze jak i wiele bezpieczniejsze dla wszystkich uczestników imprez sportowych i oczywiście dla samych sportowców. Grubość sznurka siatki 3mm.

Tania siatka ochronna

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Ochronna siatka z wielofunkcyjnym zastosowaniem

Siatka sznurkowa w niskiej cenie. Siatka z polipropylenu PP o grubości 3mm i z oczkami 10x10cm wystarczy do wykonania solidnych i konkretnych zabezpieczeń w miejscach takich jak hale i sale sportowe, jak również obiekty odkryte takie jak obiekty treningowe i oficjalne boiska ligowe.

Profesjonalne siatki na obiekty sportowe - bezwęzłowy materiał

Siatka z tak dużymi oczkami raczej nada się przede wszystkim do zatrzymywania dużych piłek jak te do piłki nożnej, ale z powodzeniem możemy również ją zastosować do wielu innych celów, takich jak zabezpieczenie w okolicy naszego domu jak również w przemyśle i innych tego typu miejscach, gdzie zabezpieczenie jest kwestią kluczową dla zdrowia, życia i finansów. Polipropylen PP znosi wiele, w tym również promieniowanie słoneczne i zmiany pogodowe. Dzięki temu uzyskujemy szerokie spektrum zastosowań takich siatek i możemy je wykorzystać na bardzo różne sposoby uzyskując absolutną pewność co do bezpieczeństwa stosowania. Solidne siatki na obiekty sportowe i nie tylko. Profesjonalne zabezpieczenie dla wymagających.

Siatka zabezpieczająca z dużym oczkiem idealna na boiska piłkarskie

Jeśli chcesz zabezpieczyć siatką teren boiska do piłki nożnej, idealnie sprawdzi się siatka ochronna o dużym oczku. Skutecznie powstrzyma ona piłki przed wypadaniem z boiska, a przy tym sprawdzi się pod względem estetyki, gdyż nie przesłoni ona widoku. Cennik siatek na wymiar, jakie mamy w swojej ofercie, jest na tyle atrakcyjny, że coraz więcej osób również nieprofesjonalnie zajmujących się sportem, decyduje się je nabyć po to, by zapewnić sobie ochronę wysokiej jakości.

Odporna i trwała siatka plastikowa na metry kwadratowe

Na zakup siatek ochronnych z plastiku decydują się osoby wymagające najwyższej jakości a zarazem przykładające wagę do korzystnej ceny ogrodzenia boiska. Nasza firma gwarantuje produkt doskonałej jakości przy jednoczesnych niskich kosztach. Piłkochwyty z polipropylenu będą inwestycją na lata, gdyż materiał ten idealnie się sprawdzi przy każdej pogodzie, nie będzie się odkształcał i naciągał pod wpływem uderzeń czy nacisku.

Parametry siatki

Specyfikacja techniczna
10x10/3

Parametry siatki

Zastosowania

Obejrzyj przykładowe zastowanie

Klienci kupili również
Ochronna siatka do zabezpieczeń tarasu Ochronna siatka do zabezpieczeń
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatka ochronna na tarasy pod wymiar Skutecznie ochraniająca siatka asekuracyjna wykonana z,
Niezawodna i najtańsza siatka ochronna Niezawodna i najtańsza siatka ochronna
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Ochronne siatki dla Ciebie Siatka ochronna z dużym oczkiem 10x10 cm znajdzie zastosowanie przede,

Menu

Parametry

Wymiary:
10x10/3
Wielkość oczka:
10 x 10 cm
Grubość siatki:
3mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt