Kontakt Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Worki z siatki na zabawki i inne przedmioty w piwnicy i na strychu

Duże i mocne worki na wymiar z siatka na zabawki

Prezentujemy solidne worki na zabawki. Wykonujemy je zawsze z najlepszego gatunkowo polipropylenu, który posiada specyficzne właściwości, sprawiające że materiał ten świetnie sobie radzi z wieloma zadaniami, również z przenoszeniem i pakowaniem zabawek. To idealne rozwiązanie przede wszystkim z uwagi na właściwości fizyczne samego polipropylenu. Jest on odporny na naciąganie, trudno go zerwać, a także doskonale radzi sobie ze zmienną pogodą, temperaturą, wiatrem czy też promieniowaniem słonecznym, na które jest odporny. To wszystko sprawia, że worek wykonany z tworzywa polipropylenowego będzie rozwiązaniem niezwykle trwałym, znacznie przewyższającym worki tworzone z innych, mniej odpornych surowców.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Worek na zabawki z siatki o małym oczku Worek na zabawki z siatki o małym oczku

Cena worka na zabawki, zależna od wymiaru!

Oczko siatki 2x2cm gr.2mm

Mocne worki na zabawki – siatka ze sznurka Worek na zabawki musi być odpowiednio duży, ale również,
Worek na zabawki z piaskownicy - siatka sznurkowa Worek na zabawki z piaskownicy - siatka sznurkowa

Cena worka na zabawki, zależna od wymiaru!

Oczko siatki 10x10cm gr.4mm

Worek na zabawki z piaskownicy - siatka sznurkowa Osobom szukającym sposobu na przechowywanie i,

Zamów swój wymiar worka na zabawki

Worek na zabawki może być przez nas wykonany na zamówienie pod konkretny rozmiar. Bardzo łatwo w ten sposób uzyskasz produkt, który doskonale sprawdzi się konkretnie w przypadku zabawek Twojego dziecka. Nasze worki to także solidność wykonania i dbałość o każdy szczegół. Zawsze obszywamy je w specjalny sposób tak, by na brzegach nie były narażone na naderwanie, które mogłoby skutkować zniszczeniem całości worka lub mniejszą funkcjonalnością. Wykorzystanie odpowiednio grubego sznurka pozwala na zabezpieczenie również bardzo ciężkich zabawek. Rozmiar oczek i grubość wykorzystanych sznurków do jego wykonania również możemy ustalić indywidualnie.

Zalety zabezpieczania zabawek specjalnymi workami

Zabezpieczenie zabawek jest korzystne w bardzo wielu sytuacjach. Przede wszystkim gdy są to zabawki ogrodowe, dobrze jest je zgromadzić w jednym worku. Również kiedy wybieramy się tylko co jakiś czas na działkę rekreacyjną z naszym dzieckiem takie rozwiązanie może być dla nas bardzo wygodne i korzystne. Dzięki solidnemu obszyciu są to worki bardzo odporne na spore obciążenia i mogą znieść bardzo wiele czynników mechanicznych. Bez trudu możemy w nich również przechowywać zabawki w altankach albo na zewnątrz przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Siatka nie zmieni z tego powodu swoich właściwości i nie stanie się słabsza.

Worek na zabawki – wybierz renomowanego producenta

Od lat produkujemy siatki i worki z tworzywa polipropylenowego do różnych zastosowań. Worki na zabawki z siatki polipropylenowej to doskonały sposób na wykonanie świetnego zabezpieczenia zabawek Twojego dziecka i sprawienie, by wszystkie one były w jednym miejscu. Koniec z gubieniem ich! Nasze worki na zabawki można powiesić na haku, składować na podłodze i w wielu innych miejscach.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Realizacje

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się