Siatka ochronna

Profesjonalna siatka ochronna

Siatka ochronna o wymiarach oczek 4,5 x 4,5 cm i grubości siatki 3 mm doskonale sprawdzi się w gospodarstwach domowych, mieszkaniach, przemyśle, transporcie, sporcie i innych dziedzinach, gdzie potrzeba solidnego i trwałego zabezpieczenia. Można ją zastosować na ochronę na schody, łóżeczka dziecięce. W transporcie na ochronę kontenerów czy przyczepek. W sporcie ma szerokie zastosowanie jako siatka ochronna na boiska sportowe, hale, stadiony jako zabezpieczenie, okien, ścian czy ogrodzenie terenu boiska.

Do ulubionych

Siatka ochronna

Darmowa wysyłka od 180zł!
Opis produktu

Mocne siatki ochronne

Siatki ochronne mają szerokie pole do popisu jeśli chodzi o elementy i obiekty, które można nimi zabezpieczyć. Siatka polipropylenowa to doskonała ochrona na balkony, okna czy tarasy w naszym domu. Sprawdzi się jako ogrodzenie na wysypiska śmieci czy kontenery i przyczepki podczas przewozu różnych towarów. W przemyśle sprawdzi się szczególnie jako ochrona na regały w magazynach. Na obiektach sportowych można ją zastosować na piłkochwyty, zabezpieczyć nią okna czy ściany. A w hodowlach zastosować ją jako ochronę na woliery.

Siatka na długie lata - mocny polipropylen

Trwały materiał doskonale sprawdzi się montowany zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, gdzie narażony będzie na zmienne warunki pogodowe. Jednak nie zmieni swojej struktury ani sprężystości czy elastyczności podczas siarczystych mrozów czy wysokich temperatur. Nie ulegnie odkształceniu pod wpływem silnego nasłonecznienia, a ze względu na zerową absorpcję wody także podczas opadów deszczu, śniegu czy gradu nie zmieni swojej struktury. Sprawdzi się przez lata użytkowania podczas intensywnej eksploatacji na różnych elementach i obiektach.

Sznurkowa siatka zabezpieczająca w atrakcyjnej cenie

Oferujemy Ci wysokiej jakości produkt, jakim jest siatka zabezpieczająca, wykonana z bezpiecznego i odpornego tworzywa. Doskonale sprawdza się w roli piłkochwytów na boiskach sportowych, jest niezastąpiona także w domu, jeśli chcemy zabezpieczyć np. dzieci lub zwierzęta przed upadkiem ze schodów czy wypadnięciem z okien. Niewielkie oczko gwarantuje, że siatka zatrzyma duże i średnie piłki, dzięki czemu jest uniwersalnym rozwiązaniem dla boisk sportowych.

Siatka osłonowa na wymiar

Nadrzędną funkcją siatki grodzącej boisko jest ochrona osób i mienia w jego obrębie. Lecz dodatkową zaletą naszego produktu jest także to, że może pełnić również funkcję estetyczną. Zastosowanie siatek w różnych kolorach pozwala zaaranżować wesołą przestrzeń sportowo-rekreacyjną dla dzieci. Jeśli wolimy, aby grodzenie nie rzucało się w oczy, możemy to osiągnąć wybierając siatkę w ciemnym jednolitym odcieniu. Przedstawiamy atrakcyjny cennik, dzięki któremu zakup naszego produktu jest możliwy dla każdego.

 

Parametry siatki

 • Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm
 • Grubość siatki: 3mm
 • Kolor siatki i obszycia: Beżowy, Biały, Czarny, Niebieski, Szary, Zielony, Żółty
 • Typ: Sznurkowa, Bezwęzłowa
 • Materiał: Polipropylen
 • Kształt oczka: Kwadratowe
 • Kategoria: Zobacz inne produkty z kategorii Siatki - Małe oczko
Specyfikacja techniczna
45x45/3

Parametry siatki

 • Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm
 • Grubość siatki: 3mm
 • Kolor siatki i obszycia: Beżowy, Biały, Czarny, Niebieski, Szary, Zielony, Żółty
 • Typ: Sznurkowa, Bezwęzłowa
 • Materiał: Polipropylen
 • Kształt oczka: Kwadratowe
 • Kategoria: Zobacz inne produkty z kategorii Siatki - Małe oczko

Zastosowanie siatek - Siatka ochronna

Klienci kupili również

Menu

Parametry

Wymiary:
45x45/3
Wielkość oczka:
4,5 x 4,5 cm
Grubość siatki:
3mm

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt