Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (8)
  • Biały (16)
  • Czarny (16)
  • Niebieski (8)
  • Szary (13)
  • Zielony (48)
  • Żółty (8)

Siatki na elewacje - Siatka elewacyjna do zabezpieczenia starego lub w budowie budynku

Siatka zabezpieczenia stare tynki i cegły na elewacji budynku do remontu lub rozbiórki

Najlepsze siatki zabezpieczające elewacje budynków - Polecamy bardzo mocne siatki sznurkowe, idealnie sprawdzające się jako osłona elewacji budynków przeznaczonych do rozbiórki, czy remontu. Będzie można stosować je także w sezonie zimowym, w czasie, gdy budynek „oczekuje” na rozpoczęcie prac. Będzie on wówczas dobrze zabezpieczony i nie będzie stanowił zagrożenia dla przechodniów. Mocne siatki ze sznurka nie będą się niszczyć, przecierać i pękać, nawet pod wpływem dużego obciążenia. Siatki sznurkowe do osłony elewacji - W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości siatki sznurkowe do osłaniania elewacji budynków. Dzięki nim osypujący się tynk, gruz, czy inne fragmenty budynku, nie będą zagrażały bezpieczeństwu osób znajdujących się z pobliżu. Nasze siatki są bardzo mocne, unoszą znaczne ciężary. Przeznaczone są do długotrwałej eksploatacji, gdyż nie deformują się i nie naciągają, nie pękają, toteż będzie można je wielokrotnie stosować. Siatki bezwęzłowe na wymiar wyróżniają się wysoką jakością.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatka na Elewacyje i Stare tynki - PRODUCENT

Siatki z mocnego sznurka do ochrony elewacji budynków

Dzięki mocnym i bardzo wytrzymałym siatkom sznurkowym osypujące się i kruszące fragmenty elewacji nie będą już stanowiły zagrożenia dla ekipy remontowej, ani dla osób postronnych. Sznurkowe siatki, jakie oferujemy, idealnie nadają się do osłony budynków przeznaczonych do rozbiórki, a także do remontu. Bezwęzłowe siatki są mocne, znoszą doskonale duże obciążenie, są elastyczne, więc będzie możliwa ich długotrwała i intensywna eksploatacja. Mocne siatki ze sznurka do zabezpieczania elewacji - Siatki sznurkowe do ochrony elewacji zapobiegną też dalszej dewastacji budynku przez dzikie zwierzęta, czy osoby niepowołane. Oferowane przez nas siatki z PP wyróżniają się wysoką trwałością, są jednocześnie sprężyste, ale bardzo mocne. Utrzymają nawet dużą ilość oderwanych fragmentów elewacji, gdyż znoszą bardzo duże obciążenie, uderzenia i nacisk. Dzięki temu zapobiegną wypadkom, jakie mogłyby grozić przechodzącym w pobliżu osobom. Zabezpieczenie budynku do rozbiórki siatką będzie łatwe, dzięki naszej ofercie.

Siatki sznurkowe na elewacje

Siatki ze sznurka polipropylenowego są bardzo wytrzymałe, odporne na nacisk, obciążenie, uderzenia i przecieranie. Dlatego też są doskonałym materiałem do zabezpieczenia elewacji budynku, który jest remontowany, czy też przeznaczony do rozbiórki. Kruszące się fragmenty elewacji nie będą zagrażały osobom postronnym, gdyż siatki sznurkowe do osłony utrzymają wszystko na miejscu.  Sznurkowe siatki na elewacje budynków wykonanego z PP świetnie nadają się na każdą pogodę, nie pochłaniają wilgoci, nie niszczeją podczas mrozu, ani silnego słońca. Zapobiegną spadaniu kruszących się elementów budynku, a jednocześnie nie będą zabierały dostępu do słońca, czy świeżego powietrza, więc budynek nie będzie zagrożony jeszcze gorszym zniszczeniem z powodu rozwoju grzybów, czy pleśni. Mocne siatki na elewacje na wymiar będzie można dopasować do każdego budynku.

Siatki do osłaniania elewacji budynków

Siatki bezwęzłowe nie rozplątują się pod wpływem oddziaływania na nie dużej siły. Dzięki nim będzie można osłonić skutecznie każdy budynek, który może stanowić niebezpieczeństwo dla przebywających w jego pobliżu osób. Siatki utrzymają duży ciężar, zapobiegną spadaniu kamieni, cegieł, fragmentów tynku, czy dachówek. Zakup siatek osłonowych na elewacje będzie ekonomicznym rozwiązaniem, gdyż nadają się one do wielokrotnego i wieloletniego zastosowania dzięki swej bardzo wysokiej wytrzymałości.

Tania siatka do zabezpieczenia elewacji

Siatki oferowane przez nasz sklep wyróżnia nie tylko wysoka jakość, solidne wykonanie z najwyższej klasy materiałów, ale także atrakcyjna cena. Skuteczne zabezpieczenie budynku z elewacją przeznaczoną do remontu wymaga użycia trwałej i mocnej siatki ochronnej. Odpadające kawałki tynku potrafią spadać z dużą prędkością, potrafią być sporego rozmiaru i dużej wagi, dlatego zastosowanie siatki o najwyższej wytrzymałości jest koniecznością. Montaż siatki na stare tynki elewacji to bezpieczeństwo nie tylko osób przebywających w pobliżu, ale także ochrona pojazdów, zwierząt, witryn sklepowych i okien znajdujących się w okolicy pękającego i odpadającego tynku.

Wytrzymała siatka na stare tynki elewacji

W sklepie Fulo znajdują się siatki, które doskonale sprawdzą się w celu zabezpieczenia starych tynków elewacji. Wyróżnia je łatwy, bezproblemowy montaż oraz możliwość używania ich przez cały rok bez konieczności demontażu w okresie jesienno-zimowym. Siatka zabezpieczająca posiada niski stopień chłonności wody i jest mrozoodporna. Cechuje ją również odporność na działanie innych czynników atmosferycznych. Siatka nie jest podatna na działanie promieniowania UV, długotrwała ekspozycja na słońcu nie wpływa na zmianę jej struktury wewnętrznej czy zewnętrznej, dzięki czemu nie traci kolorystyki ani sprężystości. Siatka może znajdować się w miejscu o dużej wilgotności powietrza oraz wysokim nasłonecznieniu. Jej trwałości nie zagraża ani wysoka temperatura powietrza, ani niska. Siatki na elewacje to idealne rozwiązanie dla ochrony podczas remontu. Jako producenci siatek wybieramy najlepsze materiały do produkcji. Do potrzeb każdego naszego klienta staramy się odpowiednio dobrać siatkę, z której będzie korzystał przez długie lata. Do siatek polipropylenowych, jak i również polietylenowych, polecamy zestaw montażowy, który ułatwi w szybki sposób zamontowanie siatki do elewacji.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki do ochrony elewacji