Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (8)
  • Biały (16)
  • Czarny (16)
  • Niebieski (8)
  • Szary (13)
  • Zielony (48)
  • Żółty (8)

Siatki do zabezpieczenia elewacji budynku

Siatka zabezpieczająca starych tynków elewacji budynku

Siatki na elewacje to idealne rozwiązanie dla ochrony podczas remontu. Jako producenci siatek wybieramy najlepsze materiały do produkcji. Jednym z najczęstszych materiałów wybieranych wśród naszych klientów jest materiał polipropylenowy (sznurkowy) idealnie dostosowany do zmiennych warunków pogodowych. Nie ulega zniszczeniu podczas mrozów, oraz jest odporny na promienie UV. W ofercie posiadamy również siatki wykonane z polietylenu, który jest materiałem giętkim i wytrzymałym. Do potrzeb każdego naszego klienta staramy się odpowiednio dobrać siatkę, z której będzie korzystał przez długie lata. Do siatek polipropylenowych, jak i również polietylenowych, polecamy zestaw montażowy, który ułatwi w szybki sposób zamontowanie siatki do elewacji.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Tania siatka do zabezpieczenia elewacji

Siatki oferowane przez nasz sklep wyróżnia nie tylko wysoka jakość, solidne wykonanie z najwyższej klasy materiałów, ale także atrakcyjna cena.

Skuteczne zabezpieczenie budynku z elewacją przeznaczoną do remontu wymaga użycia trwałej i mocnej siatki ochronnej. Odpadające kawałki tynku potrafią spadać z dużą prędkością, potrafią być sporego rozmiaru i dużej wagi, dlatego zastosowanie siatki o najwyższej wytrzymałości jest koniecznością. Montaż siatki na stare tynki elewacji to bezpieczeństwo nie tylko osób przebywających w pobliżu, ale także ochrona pojazdów, zwierząt, witryn sklepowych i okien znajdujących się w okolicy pękającego i odpadającego tynku.

Wytrzymała siatka na stare tynki elewacji

W sklepie Fulo znajdują się siatki, które doskonale sprawdzą się w celu zabezpieczenia starych tynków elewacji. Wyróżnia je łatwy, bezproblemowy montaż oraz możliwość używania ich przez cały rok bez konieczności demontażu w okresie jesienno-zimowym. Siatka zabezpieczająca posiada niski stopień chłonności wody i jest mrozoodporna. Cechuje ją również odporność na działanie innych czynników atmosferycznych. Siatka nie jest podatna na działanie promieniowania UV, długotrwała ekspozycja na słońcu nie wpływa na zmianę jej struktury wewnętrznej czy zewnętrznej, dzięki czemu nie traci kolorystyki ani sprężystości. Siatka może znajdować się w miejscu o dużej wilgotności powietrza oraz wysokim nasłonecznieniu. Jej trwałości nie zagraża ani wysoka temperatura powietrza, ani niska.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki do ochrony elewacji