Piłkochwyty na boisko szkolne

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (6)
  • Biały (17)
  • Czarny (17)
  • Niebieski (17)
  • Szary (12)
  • Zielony (74)
  • Żółty (6)

Siatki na piłkochwyty montowane na boiskach szkolnych wielofunkcyjnych

Siatki na piłkochwyty w szkole, jakie produkujemy, osłonią teren w pobliżu boiska szkolnego, dzięki nim będzie można ustrzec się przed wypadkami, związanymi ze zniszczeniami, jakie mogłyby powodować piłki. Sznurkowe siatki na piłkochwytach produkowane na wymiar zapobiegną uszkodzeniom okien, pobliskich samochodów, zabezpieczą przechodniów i kibiców. Dzięki mocnym siatkom powieszonym przy przyszkolnym boisku grający lub zawodnik nie musi ograniczać się na boisku z obawy przed tym, że piłka poleci za bramkę i dalej powodując zniszczenia materialne. Polipropylenowe elastyczne siatki na piłkochwyty szkolne są bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają szkodliwych substancji, więc otoczenie uczniów będzie zdrowe i bezpieczne. Siatki ze sznurka sprawdzą się świetnie na boisku szkolnym. Skonstruowane z nich piłkochwyty w szkole będą chroniły elewacje budynków przed zniszczeniami, zapewnią komfort gry, gdyż zawodnicy nie będą musieli tracić czasu na szukanie piłek, będą też mieć pewność, że mogą włożyć maksimum swojej siły w grę. Zabezpieczenie boisk szkolnych przez zastosowanie piłkochwytów to bardzo istotny element każdego boiska szkolnego. Posiadanie naszych piłkochwytów zagwarantuje Państwu satysfakcje z użytkowania, ze względu na mocną konstrukcję wykonania, między innymi przez materiał bezwęzłowy pozwoli na użytkowania jej na długie lata, ponieważ jest odporna na uderzenia.

Siatka ze sznurka na piłkochwyty w szkole Siatka ze sznurka na piłkochwyty w szkole
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka na boisko szkolne - siatka ze sznurka na piłkochwyty w szkolne Siatki ze sznurka stosowane,
Siatki ochraniające na boisko do piłkochwytów Siatki ochraniające na boisko do piłkochwytów
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Boiska szkolne - siatki ochraniające na boisko do piłkochwytów Siatka ochraniająca wykorzystywana,

Zabezpieczenie boiska przy szkole piłkochwytami

Montaż piłkołapów na boisku szkolnym będzie łatwy i prosty, oferujemy siatki sznurkowe na wymiar, dzięki czemu będą one pasowały do każdego boiska. Siatki z małym oczkiem doskonale nadadzą się na boiska wielofunkcyjne, siatki z większym oczkiem można zastosować do konstrukcji piłkochwytów na boiskach piłkarskich, do koszykówki, czy siatkówki. Sznurkowe siatki do szkolnych piłkochwytów wytrzymują znaczny nacisk, nie trzeba więc martwić się tym, że piłkołapy zniszczą się pod wpływem oddziaływań mechanicznych. Dzięki mocnym piłkochwytom w szkole z siatki piłki nie będą wylatywać poza teren boiska. Siatki ze sznurka bezwęzłowego z PP są niebywale mocne, nie rozciągają się ani nie odkształcają podczas intensywnego użytkowania. Piłkochwyty z nich wykonane będą więc nienagannie wyglądać, przez długi czas będą zachowywać swoje funkcje. Dzięki sznurkowym piłkochwytom zamontowanym na kompleksie boisk szkolnych, nie będzie trzeba martwić się uszkodzeniami lub wypadkami z udziałem przypadkowych osób, mających niechciany kontakt z piłką

Piłkochwyty na boiska szkolne

Producent siatki na boisko szkolne do piłkochwytów - piłkochwyty należą do podstawowego wyposażenia porządnego boiska szkolnego. Są to wysokie ogrodzenia wykonane ze specjalnej siatki, które oddzielają teren boiska szkolnego od otaczającego go terenu, innych budynków, jezdni czy znajdujących się w pobliżu obiektów takich jak samochody. Zapewniają one nie tylko komfort gry, bo dzieci nie muszą martwić się, że piłka zostanie wyrzucona za daleko i trzeba będzie jej szukać. Służą one także bezpieczeństwu zarówno uczestników gry jak i znajdujących się w najbliższym otoczeniu boiska obiektom.

Siatka do grodzenia boisk sportowych Siatka do grodzenia boisk sportowych
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Wysokiej jakości siatka na piłkochwyty na boisko szkolne Oferowana siatka jest mocna i odporna na,

Solidne piłkochwyty z polipropylenową siatką

Polipropylen, z którego wykonuje się siatkę na piłkochwyty zapewnia ich solidność i wytrzymałość. Jest to tworzywo sztuczne, któremu można w tej kwestii zaufać, bowiem jego właściwości materiałowe idealnie sprawdzają się przy wykonywaniu piłkochwytów. Siatka wykonana z polipropylenowego sznurka nie tylko jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne spowodowane uderzeniami piłek, ale też wykazuje się brakiem wrażliwości na czynniki atmosferyczne i pogodowe. Nawet długotrwałe wystawienie na zmienne temperatury, opady deszczu, a nawet śniegu czy dużą wilgotność powietrza nie wpływa na jakość tego tworzywa.

Siatki na piłkochwyty w szkole - piłkochwyty na boisko szkolne

Materiał który wykorzystaliśmy do produkcji siatek to trwały polipropylen, który jest odporny między innymi na promieniowanie UV, jak i również zmienne czynniki pogodowe takie jak deszcze czy mrozy. Piłkochwyty w naszej ofercie cieszą się dużą popularnością. Każde zamówienie przygotowujemy na indywidualne życzenie klienta. Posiadamy szeroki wybór rozmiarów oczek, kolorów oraz grubości sznurka. Każdy klient u nas znajdzie odpowiedni piłkochwyt odpowiadający jego wymaganiom.

Siatki na piłkochwyty na boiska szkolne

Piłkochwyty na boisko szkolne - podczas wyboru siatki na piłkochwyty na boiska szkolne należy zwrócić uwagę na grubość sznurka i szerokość oczka siatki, tak, żeby zapewniły one odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas uprawiania konkretnych dyscyplin sportowych.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Ola Zet

2023-06-03 13:02

Szybkie wyprodukowanie siatki, informacja o każdym etapie zamówienia, szybka wysyłka. Wykonanie siatki super, mocna, estetyczna, tkana, nie ze skręconych żyłek. Odejmuje jedną gwiazdkę za obszycie, mało estetycznie, będę musiała je poprawić. Ogólnie zadowolona, z samej siatki bardzo, użytkownik chyba mniej ;)

Piłkochwyty na boisko szkolne