Zabezpieczenie sufitów na magazynach i w pomieszczeniach

Siatki zabezpieczające pod sufity to praktyczne rozwiązanie chroniące infrastrukturę sufitową przed uszkodzeniem. Siatka ochronna może być z powodzeniem stosowana na sufity w halach gimnastycznych, produkcyjnych czy przemysłowych, co pozwoli zachować bezpieczeństwo np. lampom, wentylatorom i świetlikom, a przede wszystkim ludziom.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatka na schody i sufity, niska cena Siatka na schody i sufity, niska cena
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Zabezpieczające siatki polipropylenowe- siatki  pod sufity i na schody Wytrzymała mechanicznie,
Mocna siatka sufitowa Mocna siatka sufitowa
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Ochronne siatki wieszane pod sufity do zabezpieczenia Trwałość siatki ochronnej i jej wysoka,
Siatka sufitowa dla sportu Siatka sufitowa dla sportu
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Skuteczna siatka ochronna wieszana pod sufity- do zabezpieczenia i ochrony Wykonana metodą,
Siatka do ochrony. Mocna siatka sufitowa. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Mocna siatka sufitowa. Ochraniająca siatka
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Ochraniające siatki - Mocna siatka sufitowa - Siatka do ochrony

Siatka na Sufit - PRODUCENT

Siatka ochronna na sufity - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Sklep Fulo posiada w swoim asortymencie siatki ochronne wykonane z wysokogatunkowego polipropylenu, przez co siatki zabezpieczające są solidne, trwałe i mocne. Siatki ochraniające są odporne na działania mechaniczne, w tym ciągnięcia, szarpania i uderzenia, między innymi piłką, a także na czynniki atmosferyczne. Sznurkowe siatki zabezpieczające z polipropylenu są wykonane metodą bezwęzłową, dzięki czemu siatki są jeszcze bardziej wytrzymałe i trwałe.

Odporne i trwałe siatki wieszane pod sufity

Siatki zabezpieczające, proponowane pod marką Fulo, są dostępne w szerokim asortymencie. Do wyboru klientów są siatki ochronne o oczkach siatki w różnych rozmiarach i o różnej grubości splotu siatki, aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów. Polipropylenowe siatki zabezpieczające są elastyczne i sprężyste, dlatego łatwo dopasowują się do konkretnej przestrzeni. Wysoka jakość siatek zabezpieczających gwarantują bezawaryjne użytkowanie siatki przez wiele lat, bez uszczerbku na jakości siatki ochronnej. Siatki zabezpieczające pod sufity doskonale się nadają do samodzielnego montaży, gdyż są proste w montażu.

Świetliki znajdujące się na wielu dachach mogą stanowić zagrożenie i niebezpieczeństwo dla osób pracujących na dachu. Siatki zabezpieczające świetliki stosuje się, aby zabezpieczyć świetliki przed przypadkowym uszkodzeniem ze strony osób przebywających na dachu i zapobiec ich ewentualnemu upadkowi z dużej wysokości.

Najwyższa jakość siatki zabezpieczającej na świetliki

Oferowana przez sklep Fulo siatka zabezpieczająca na świetliki jest produkowana z wysokiej klasy tworzywa sztucznego - polipropylenu. Dzięki zastosowaniu polipropylenu, siatki ochraniające są elastyczne, ale jednocześnie wytrzymałe, trwałe i mocne. Polipropylenowe siatki ochronne są wykonane metodą bezwęzłową, co gwarantuje wysoką jakość i solidność, i zapewnia, że splot siatki się nie rozwiąż. Sklep Fulo proponuje siatki zabezpieczające z polipropylenu na świetliki odporne na czynniki atmosferyczne, jak opady śniegu i deszczu, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, co jest istotną kwestią dla siatki ochraniającej świetliki na dachu, narażonej na stałe działanie tych czynników.

Siatka ochraniająca z polipropylenu - dopasowana do potrzeb

Marka Fulo posiada polipropylenowe siatki ochronne o zróżnicowanych parametrach, co pozwala dobrać siatkę sznurkową odpowiednią do danego świetlika. Siatki zabezpieczające różnią się od siebie rozmiarem oczka siatki oraz grubością sznurka, z którego uszyta została siatka. Sklep Fulo ma w swoim asortymencie siatki ochronne, które zapewniają długi, bezproblemowy okres użytkowania.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki wieszane pod sufity