Siatka na balkony — Na wymiar balkonu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Zabezpieczenie balkonu na wysokości — Siatka na balkon w bloku — Osiatkowanie balkonu

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (58)
 • Biały (40)
 • Czarny (40)
 • Niebieski (27)
 • Szary (59)
 • Zielony (46)
 • Żółty (27)

Siatki na wymiar balkonu — Osiatkowanie balkonu

Siatka na każdy typ balkonu — Zabezpieczenie balkonu siatką — Siatka dla dzieci i kota na balkonie

Siatka na balkon do zabudowy i osłony — Siatki na wymiar balkonu — Zabezpieczenie dzieci na balkonie — Siatka przeciw gołębiom — Zabudowa balkonu siatką

Pamiętaj o odpowiedniej siatce na balkon

Siatki na wymiar balkonu — Zabezpieczenie balkonu w bloku

Pamiętaj: odpowiednio dobieraj siatkę na typ balkonu i pod względem wytrzymałościowym do zamierzonego celu zabezpieczenia balkon. Przy planowaniu i realizacji zabezpieczenia balkonu siatką i zmierzeniu obrysu wnęki balkonowej która chcesz osłonić lub zabezpieczyć, wybierz odpowiedni model siatki na balkon.

 • Siatka na balkon dla dziecka to oczko (2x2cm grubość 2mm) - (4,5x4,5cm) grubość 4mm lub grubsza 5mm
 • Siatka dla kota na balkon może być (siatka 4,5x4,5cm grubość 3mm, 4mm)
 • Siatka zabezpieczenie balkonu przed gołębiami i innymi ptaki, może być każdy model, ale z oczkami siatki do 5cm

Po wyborze typu siatki

Po wyborze odpowiedniego modelu siatki na Twój balkon, wprowadź wymiar i wybierz dodatkowe parametr, a zamawiając ją w naszej firmie wyprodukujemy Twoją siatkę na balkon bezpośrednio na naszej produkcji. Dopasowana wymiarowo siatka na balkon stworzy bezpieczną barierę całej wnęki balkonowej w bloku i mieszkaniu, dla poprawienia bezpieczeństwa dla dzieci i kota. Dokładnie spasowana siatka zabezpieczająca balkon stworzy dopasowaną barierę dla dla dzieci i pozbycia się ptaków w tym gołębi, które mogą przebywać na naszych balkonach.

Siatka na typ balkonu: francuski, juliet, loggia

Balkon Francuski — To więcej okno niż balkon, ponieważ nie ma prawdziwego zewnętrznego obszaru, na którym można by stać. Balkon francuski to w zasadzie duże okno od podłogi do sufitu, które można otworzyć. Nie ma tu miejsca na stanie czy siedzenie, ale pozwala na wpuszczenie do pomieszczenia dużej ilości światła. Ze względu na swoją konstrukcję, zastosowanie siatki na balkonie francuskim jest często pomijane, chociaż w niektórych przypadkach można zainstalować niewielką siatkę na ramie okna dla zabezpieczenia.

Balkon Juliet — Podobny do balkonu francuskiego, ale ma niewielką balustradę lub barierę dla celów dekoracyjnych. Balkon Juliet, ten typ balkonu to bardziej dekoracyjny element niż funkcjonalny. Jest to niewielki balkon z balustradą, który nie ma zewnętrznego obszaru. Siatka na balkonie typu Juliet jest rzadkością, ale jeżeli jest potrzeba zabezpieczenia, można ją przymocować do balustrady.

Balkon Loggia — To balkon, który jest w pełni zintegrowany z głównym budynkiem i zwykle jest otoczony na trzech stronach ścianami Balkon loggia jest w pełni zintegrowany z budynkiem i zwykle otoczony na trzech stronach ścianami. Siatka do balkonu typu loggia może być użyta na otwartej stronie dla ochrony przed ptakami czy też dla bezpieczeństwa dzieci i zwierząt.

Ochronna siatka do zabezpieczeń tarasu Ochronna siatka do zabezpieczeń
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatka ochronna na tarasy pod wymiar Skutecznie ochraniająca siatka asekuracyjna wykonana z,
Dobra siatka zabezpieczająca na balkon - cena za 1m2 Siatka dla kota na balkon z małym oczkiem
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka dla kota na balkon z małym oczkiem Siatka dla kota na balkon dzięki oczkom o wielkości,
Tania siatka dla kota na balkon z małym oczkiem Siatka dla kota na balkon z małym oczkiem
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Kocia siatka na balkon usytuowany na piętrze bloku Siatka dla kota na balkon o grubości 2mm i z,

Siatka na typ balkonu: kątowy, wiszący, wintergarten - zimowy

Balkon Kątowy — To balkon, który jest umieszczony na kącie budynku. Balkon Kątowy to balkon umieszczony na kącie budynku. Ze względu na swoje położenie, oferuje on często ładne widoki. Siatki na takim balkonie można zainstalować na obu zewnętrznych stronach dla dodatkowego zabezpieczenia.

Balkon Wiszący — wspierany przez kolumny lub wsporniki, zamiast być zintegrowanym z budynkiem. Balkon Wiszący to balkon, który wystaje z budynku i jest wspierany przez kolumny lub wsporniki. Ze względu na konstrukcję, siatka na balkonie wiszącym jest często instalowana dla zabezpieczenia przed upadkiem.

Wintergarten — Jest to zaszklony balkon zwanym ogrodem zimowym. Wintergarten jest to zaszklony balkon, który może być używany jako dodatkowa przestrzeń mieszkalna. Ze względu na zaszkloną konstrukcję, siatka na balkonie typu wintergarten jest zwykle niepotrzebna.

Siatka zabezpieczająca dzieci i koty na balkonie Estetyczna siatka dla kotów na balkon
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Bezpieczne dzieci i kot, dzięki ochronnej siatce na balkonieGdy zamontujemy na naszym balkonie lub,

Siatka na typ balkonu: zadaszony, zintegrowany, fasadowy

Balkon Zadaszony — jest to balkon z dachem, który zapewnia pewną ochronę przed słońcem i deszczem. Balkon zadaszony ma dach, który zapewnia ochronę przed słońcem i deszczem. Siatka balkonowa może być zainstalowana na bokach dla dodatkowego zabezpieczenia czy ochrony przed insektami.

Balkon Zintegrowany — jest to balkon, który jest zbudowany jako część głównego budynku, a nie jako dodatek. Ten typ balkonu jest zbudowany jako część głównego budynku. Można tu zainstalować siatkę balkonową dla zabezpieczenia dzieci i zwierząt, a także dla ochrony przed ptakami.

Balkon Fasadowy — jest to balkon, który jest umieszczony na zewnętrznej fasadzie budynku i jest zwykle używany głównie dla celów dekoracyjnych. Balkon fasadowy jest głównie elementem dekoracyjnym i zwykle nie jest przeznaczony do użytku. Ze względu na jego funkcję, siatka na balkonie fasadowym jest rzadko stosowana.

Siatka balkonowa dla ochrony kota - cena atrakcyjna dla każdego Siatki balkonowe ochronne, kot
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Dzięki tanim siatkom sznurkowym to proste Dzięki siatkom z polipropylenu można tanio i skutecznie,
Sznurkowa siatka dla kota na balkon Plastikowa siatka dla kota na balkon
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatki dla kotów ze sznurka na balkony Plastikowa siatka dla kota o wymiarach oczek 5 x 5 cm i,

Siatki na balkony w blokach mieszkalnych — Siatka na wymiar każdego balkonu

Siatka na balkon staje się niezastąpionym elementem nowoczesnych mieszkań i domów. Nie tylko podnosi estetykę balkonu, ale przede wszystkim zwiększa jego bezpieczeństwo. Chroni przed wypadnięciem małych przedmiotów, dzieci czy zwierząt domowych, stając się nieocenioną barierą ochronną. W dobie technologicznego rozwoju, materiały używane do produkcji siatek balkonowych są nie tylko wytrzymałe, ale również eleganckie, doskonale wpisując się w miejski krajobraz. Wybierając siatkę na swój balkon, nie tylko inwestujesz w bezpieczeństwo, ale również w komfort i wygląd Twojego domu. Jeśli chcesz połączyć funkcjonalność z designem, siatka balkonowa będzie doskonałym rozwiązaniem.

Siatka na wnękę balkonową w mieszkaniu i bloku — Balkon na wysokim piętrze

 • Siatki produkowane na każdy wymiar balkonu w bloku mieszkalnym i firmowym
 • Zabezpieczenie dzieci na balkonie
 • Siatki na wymiar balkonu w mieszkaniu

Co można rozumieć przez pojęcie siatki na balkon i dla czego je się stosuje? Zacznijmy od tego że każdy balkon ma niską barierkę lub ta barierka jest zbudowana z byt rzadkich szczebli z różnych materiałów. Więc zaczynając od wysokości barierki która może nie być zbyt wysoka i być łatwą przeszkodą do pokonania przez domowników, tym bardziej przez dzieci. Dla tego stosuje się siatki do zabezpieczenia całej wnęki balkonowej o nazwie (siatki balkonowe) która rzeczywiście nie jest tylko o przeznaczeniu na balkony. Drugi aspekt montażu siatek na balkonie co posłałem wyżej to że co niektóre balkony mają zbyt osłabioną konstrukcję poprzez zbyt rzadkie żebrowanie barierki, czyli w przypadku kiedy tak jest, to małe dziecko może się prześliznąć między szczeblami i dojść do wypadku, a nie zapominajmy że nazwa balkon to znaczy wyjście na zewnątrz budynku lub mieszkania z ograniczonym dostępem i zawsze znajduje się na pewnej wysokości. Myślę że wyjaśniłem Państwu zagadnienie siatek na balkon.

Siatka sznurkowa siatka dla kota, na balkony to doskonała ochrona okna lub balkonu, na którym przebywa kot Żyłkowa siatka dla kota, na balkony
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Tania siatka do ochrony kota na okno i balkon - dzięki niej nasz pupil będzie bezpieczny Żyłkowa,
Ochronna siatka dla kota na balkon zagwarantuje mu bezpieczeństwo Siatki ochronne na okna dla kotów
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Zagwarantuj kotu bezpieczeństwo dzięki siatce ochronnej na okno i balkon Bawiące się w domu koty,
Siatki chroniące przed ptakami małe oczko Siatki chroniące przed ptakami małe oczko
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Mocna siatka przeciw ptakom Siatka chroniąca przed ptakami o rozmiarach oczek 2 x 2 cm i grubości,

Zabezpieczenie balkonu — Tanie siatki ze sznurka na balkon

 • Siatka do każdego zabezpieczenia balkonu
 • Siatki balkonowe ze sznurków, wiele kolorów
 • Zabudowa w bloku siatką balkonu

Najlepsze siatki na balkon - siatki sznurkowe w ciemnych barwach będą najskuteczniejszym sposobem na odstraszenie ptaków. Nie dostaną się one na nasz balkon, na którym nie będzie trzeba umieszczać nieestetycznych straszaków, czy hałaśliwych dzwonków. Siatki ze sznurka na balkonie nie rzucają się w oczy, więc nie będzie trzeba martwić się ograniczoną widocznością, czy nieestetycznym wyglądem naszego balkonu. Zakup siatki balkonowej na wymiar będzie inwestycją na lata, gdyż nasze siatki wyróżniają się wysoką odpornością na różne czynniki mechaniczne, są też odporne pod względem chemicznym. Siatki, jakie znajdziesz w naszym sklepie, są wykonane z odpornego na zrywanie i naciąganie sznurka. Jest on połączony metodą bezwęzłową, co gwarantuje jeszcze większą trwałość. Dzięki temu siatki bezwęzłowe nie deformują się nawet jeśli poddane są oddziaływaniu dużej siły. Możesz mieć więc pewność, że balkon osłonięty siatką bezwęzłową będzie przez cały czas estetycznie wyglądał.

Zabezpieczenie dzieci na balkonie — Siatka do zabezpieczenia dzieci na balkonie

 • Zabezpiecz swoje dzieci na balkonie
 • Dobre zabezpieczenie balkonu dla dzieci

Nie żałuj na bezpieczeństwie dzieci! Dzięki grubym siatką stosowanych na balkony odpowiednio zabezpieczysz swoje dzieci przed groźnymi wypadkami jakimi ostatnio są wypadnięcia dziecka z balkonu. Im wyżej mieszkasz z małym dzieckiem tym bardziej powinieneś zadbać o bezpieczeństwo dziecka. Montaż siatek na balkonach i oknach jest niezwykle łatwy i szybki, a zamontowanie siatki w tych miejscach domu ustrzeże naszego pieszczocha przed nieszczęśliwym wypadkiem. Siatki są całkowicie bezpieczne dla dzieci, ich miękka struktura nie powoduje otarć, a hipoalergiczne właściwości w żaden sposób go nie uczulą. Siatki są trwałe i odporne na działanie czynników mechanicznych. Nie ulegną rozdarciu, rozciągnięciu, czy przetarciu. Ostre zęby czy pazurki nie będą wstanie ich w żaden sposób uszkodzić. Niezawodne siatki dla dziecka na balkon czy okna - siatki wykonane są z najwyższej klasy materiałów oraz z uwzględnieniem wysokich standardów jakościowych i wytrzymałościowych. Świetnie wpisują się w każdą aranżację mieszkania oraz balkonu. Siatki w białym kolorze są praktycznie niezauważalne i zdają się być transparentne. Ich solidne wykonanie sprawia, że nie tracą swojej elastyczności, sprężystości, struktury czy koloru. Długa ekspozycja na słońcu nie wpływa na utratę barwy czy pojawienie się jakichś odbarwień.

Siatki ochronne do zabezpieczenia przed ptakami Siatki ochronne do zabezpieczenia przed ptakami
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Ochronna siatka przeciwko ptakom Siatka ochronna 5x5 ze sznura o grubości 2mm bardzo dobrze,
Siatki na ptaki małe oczko Siatki na ptaki małe oczko
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka na ptaki - małe oczko Siatki na ptaki 4x4 o grubości sznura 2mm idealnie sprawdzą się jako,

Czym jest siatka na balkon i jakie ma zastosowanie?

Przede wszystkim warto zauważyć, że większość balkonów ma niską balustradę lub taką, która jest zbudowana z zbyt rzadko rozmieszczonych szczebli wykonanych z różnych materiałów. Barierka na balkonie często nie jest wystarczająco wysoka i może stanowić łatwo pokonaną przeszkodę, szczególnie dla dzieci. Stąd pojawia się potrzeba zabezpieczenia przestrzeni balkonowej przy użyciu siatek balkonowych, które, mimo nazwy, mają znacznie szersze zastosowanie. Kolejnym aspekt przy montażu siatek na balkonie jest to, że niektóre balkony mają słabo skonstruowane balustrady z rzadko rozmieszczonymi szczeblami. W takim przypadku małe dziecko może łatwo przecisnąć się między szczeblami, co może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Pamiętajmy, że balkon to miejsce z ograniczonym dostępem, które zawsze znajduje się na pewnej wysokości i ma bezpośredni dostęp na zewnątrz budynku lub mieszkania. Dlatego też siatki balkonowe to niezwykle istotny element zabezpieczeń, który pomoże w ochronie najmłodszych członków rodziny i zapewni spokój ducha każdemu rodzicowi. Mam nadzieję, że wyjaśniłem Państwu kwestię związaną z siatkami na balkon. 

 • Mocne zabezpieczenia balkonów dla dzieci

Bezpieczeństwo dzieci powinno zawsze być priorytetem! Dzięki solidnym siatkom montowanym na balkonach, możesz skutecznie zabezpieczyć swoje dzieci przed niebezpiecznymi sytuacjami, takimi jak upadek z balkonu. Im wyżej mieszkasz z małym dzieckiem, tym bardziej powinieneś skupić się na zabezpieczeniu balkonu. Montaż siatek na balkonach i oknach jest niezwykle prosty i szybki, a ich instalacja uchroni nasze pociechy przed nieprzyjemnymi wypadkami. Siatki są całkowicie bezpieczne dla dzieci - ich miękka struktura nie powoduje otarć, a hipoalergiczne właściwości nie uczulają. Są też trwałe i odporne na działanie czynników mechanicznych. Nie ulegają one rozdarciu, rozciągnięciu czy przetarciu. Nawet ostre zęby czy pazurki nie są w stanie ich uszkodzić. Siatki dla dzieci na balkon i okna wykonane są z najwyższej klasy materiałów, z uwzględnieniem wysokich standardów jakościowych i wytrzymałościowych. Doskonale wpasowują się w każdą aranżację mieszkania czy balkonu.

Ochrona siatkowa przed ptactwem Ochrona siatkowa przed ptactwem
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka ochronna przeciw ptakom- niezbędnik posiadaczy balkonu Siatka na balkonie sprawdzi się jako,
Plastikowe siatki zabezpieczające przed ptakami Plastikowe siatki zabezpieczające przed ptakami
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatki przeciw ptakom Siatka plastikowa zabezpieczające przed ptakami idealnie sprawdzą się na,

Balkonowe siatki do ochrony kotów domowych

 • Kocie siatki dla bezpieczeństwa na balkonie

Następnym zadnieniem zagadnieniem są tak zwane siatki dla kota, tu już nie muszę zbytnio wyjaśniać że chodzi o te samo zabezpieczenie co poprzednie ale trzeba brać pod uwagę jeden oddzielny czynnik, że koty są o wiele mniejsze i bardziej elastyczne (nie wiem czy to dobrze napisałem), że koty mają giętką budowę ciała, co pozwala im na to szkielet. Do czego zmierzam? Każde planowanie zabezpieczenia siatką kota musi być dokładnie przemyślane i zaplanowane, dla tego najbardziej optymalnym rozwiązaniem są siatki dla kota, nie te które trafią się nam jakiekolwiek tak aby byle jak zabezpieczyć kota przed ucieczką lub utratą życia. Siatka dla kota powinna być o jak najmniejszym oczku i dość sporą grubości. W moim przekonaniu dobra siatka dla kota jest taka, która skutecznie zabezpieczy go przed wydostaniem się. Znajdziesz tu wszystkie siatki dla kota którego chcesz ochronić na balkonie. Siatkę dla kota zamówisz na wymiar balkonu w mieszkaniu i łatwością sam zamontujesz na wnęce balkonowej.

 • Siatka dla kota domowego na balkon

Siatki dla kotów to szczególny typ siatek, które mają na celu zapewnić bezpieczeństwo naszym domowym pupilom. Choć mogą one przypominać standardowe siatki balkonowe, warto mieć na uwadze, że koty są o wiele mniejsze i mają wyjątkowo giętką budowę ciała, co pozwala im przeciskać się przez najdrobniejsze szczeliny. Podczas planowania zabezpieczenia balkonu dla kota, konieczne jest szczegółowe przemyślenie wszystkich aspektów. Nie możemy polegać na dowolnej siatce, która wpadnie nam w ręce. Siatka dla kota powinna mieć jak najdrobniejsze oczka i być odpowiednio gruba, aby zapobiec przypadkowemu wyrwaniu się zwierzęcia. Najlepsza siatka dla kota to taka, która skutecznie zabezpieczy go przed wydostaniem się na zewnątrz. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne siatki dla kota, które zapewnią mu bezpieczeństwo na balkonie. Siatki dla kotów są dostępne na wymiar, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do wymiarów swojego balkonu. Montaż siatki jest prosty i szybki, dzięki czemu samodzielnie zabezpieczysz przestrzeń dla swojego pupila. Świetnie sprawdzają się jako ochrona dla kotów, montowana na otwartych wnękach okiennych lub balkonach domowych. Siatki do ochrony kota są potrzebne szczególnie w mieszkaniach, znajdujących się na wysokich piętrach. Zapobiegną upadkom, dzięki nim będziesz też zawsze wiedzieć, gdzie znajduje się Twój kot, gdyż nie będzie mógł udać się w samowolną wędrówkę po okolicy. Estetyczne i odporne na uszkodzenia siatki sznurkowe dla kota - każdy, kto jest szczęśliwym posiadaczem kota wie, że jego zabawa może być czasem bardzo stresująca dla właściciela. Jeśli zainstalujesz siatki sznurkowe na oknach lub na balkonie, będziesz mieć pewność, że beztrosko bawiący się kot nie będzie narażony na upadek z wysokości. Choć zwierzę to potrafi dbać o swoje bezpieczeństwo, zdarza się, że podczas zabawy w „polowanie” może się zapomnieć. Dzięki mocnej siatce, odpornej na kocie pazury i zęby, zapewnisz swojemu zwierzęciu bezpieczeństwo.

Siatka przeciw ptakom — Skuteczna ochrona przed gołębiami i innymi ptakami

 • Siatka ze sznurka, przeciw ptakom w tym gołębiom

Wracam do Państwa, aby opisać następne zagadnienie związane z siatkami na balkony, tym razem opiszę siatki balkonowe stosowane do zabezpieczenia balkonu przed gołębiami i innym ptactwem. Jak pisałem powyżej siatki balkonowe muszą zabezpieczyć odpowiednio wnękę balkonową która jest nie kiedy otwarta, w rozumieniu bez zabudowy balkonowej. Na takie zabezpieczenie jak pozbycie się gołębi i innych ptaków z balkonu to problem może rozwiązać tak zwana (siatka na gołębie lub ptaki). W przeciwieństwie do poprzednich zabezpieczeń balkonu, tu możemy stosować siatkę już o niższych parametrach takich jak grubość, ale nie zapominając o wielkości oczka siatki dlaczego? Przecież na balkon mogą przylecieć nie tylko gołębie ale i inne ptaki które chcą, albo zamieszkać lub coś znaleźć do jedzenia na naszym balkonie. Dla tego proponuję siatkę która będzie nie większa niż zaobserwowane ptaki które nas odwiedzają. Jak mi się wydaje odpowiednia siatka przeciw gołębiom będzie o oczku 4,5cm i grubości 3mm. Te siatki ochronią twoją przestrzeń na balkonie przed gołębiami i zmuszą je do zmienienia miejsca przesiadywania. Siatka przeciw gołębiom pozwoli Tobie pozbyć się też innych ptaków z balkonu, które mogą też brudzić i przeszkadzać domownikom. Ochrona przed ptakami: W niektórych przypadkach siatki wieszane pod sufitami pełnią funkcję ochronną, uniemożliwiając ptakom dostęp do wnętrz budynków, np. w hipermarketach czy magazynach.

Mocne siatki do ochrony przed ptakami w tym gołębiami

 • Pozbycie się gołębi z balkonu

Oferujemy wytrzymałe i solidne siatki wielokrotnego zastosowania, dzięki którym uchronisz swoje mienie lub uprawiane rośliny przed szkodliwym oddziaływaniem ptaków. Siatki można montować nad ogrodami warzywnymi, a także w sadach, by udaremnić ptakom wyjadanie owoców naszej wielomiesięcznej pracy. Sznurkowe siatki nie będą zabierały chronionym roślinom dostępu do powietrza, słońca i deszczu. Są bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają substancji toksycznych. Siatki przeciw gołębiom i innym ptakom do zabezpieczenia wnęk i balkonów - Zabezpieczenie przed wlatującymi ptakami do pomieszczeń, magazynów. Zabezpieczenie przed ptakami musi być solidne i trwałe, a jednocześnie nie może być niebezpieczne dla ptaków. Dlatego w celu ochrony przed ptakami sklep Fulo poleca miękkie siatki z polipropylenu, które poza tym, że są bezpieczne dla ptaków stanowią przed nimi skuteczne zabezpieczenie.

Siatka na gołębie — Wytrzymałe siatki do ochrony przed ptakami, w tym gołębiami

 • Siatki na wymiar do zabezpieczania balkonu

Przechodząc do kolejnego tematu, chciałbym omówić siatki balkonowe przeznaczone do zabezpieczania balkonu przed gołębiami i innymi ptakami. Jak wspomniano wcześniej, siatki balkonowe mają za zadanie zabezpieczyć wnękę balkonową, która często jest otwarta i niezabezpieczona. Problemy z gołębiami czy innymi ptakami na balkonie mogą być skutecznie rozwiązane za pomocą specjalnych siatek na ptaki. W porównaniu do innych typów zabezpieczeń balkonu, w tym przypadku możemy używać siatek o mniejszej grubości. Nie powinniśmy jednak zapominać o rozmiarze oczka siatki. Dlaczego? Na balkon mogą przylecieć nie tylko gołębie, ale i inne, mniejsze ptaki, które chcą tam zamieszkać lub coś znaleźć do jedzenia. Dlatego polecam siatkę o rozmiarze oczka nie większym niż obserwowane ptaki, które odwiedzają nasz balkon. Wydaje mi się, że odpowiednia siatka przeciw gołębiom będzie miała oczka o rozmiarze 4,5 cm i grubość 3 mm. Takie siatki skutecznie zabezpieczą Twoją przestrzeń na balkonie przed gołębiami i zmuszą je do zmiany miejsca przesiadywania. Siatka przeciw ptakom pozwoli Ci również pozbyć się innych ptaków z balkonu, które mogą brudzić i przeszkadzać domownikom. Ochrona przed ptakami: W niektórych przypadkach siatki wieszane pod sufitami pełnią funkcję ochronną, uniemożliwiając ptakom dostęp do wnętrz budynków, np. w hipermarketach czy magazynach.

 • Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami

Siatki przeciwko gołębiom i innym ptakom do zabezpieczenia balkonów i wnęk skutecznie zabezpieczają przed wlatującymi ptakami do różnych pomieszczeń, w tym magazynów. Ochrona przed ptakami musi być solidna i trwała, ale jednocześnie nie może stanowić zagrożenia dla ptaków. Dlatego, do ochrony przed ptakami, zalecamy miękkie siatki z polipropylenu, które nie tylko są bezpieczne dla ptaków, ale także stanowią skuteczne zabezpieczenie przed nimi. Proponujemy mocne i trwałe siatki do różnych zastosowań, które skutecznie ochronią Twoją własność czy hodowane rośliny przed szkodliwym wpływem ptaków. Siatki można instalować nad warzywnymi ogródkami oraz w sadach, uniemożliwiając ptakom zjadanie owoców, które są efektem wielomiesięcznej pracy.

Balkonowe siatki do ochrony kotów domowych

Świetnie sprawdzają się jako ochrona dla kotów, montowana na otwartych wnękach okiennych lub balkonach domowych. Siatki do ochrony kota są potrzebne szczególnie w mieszkaniach, znajdujących się na wysokich piętrach. Zapobiegną upadkom, dzięki nim będziesz też zawsze wiedzieć, gdzie znajduje się Twój kot, gdyż nie będzie mógł udać się w samowolną wędrówkę po okolicy. Estetyczne i odporne na uszkodzenia siatki sznurkowe dla kota - każdy, kto jest szczęśliwym posiadaczem kota wie, że jego zabawa może być czasem bardzo stresująca dla właściciela. Jeśli zainstalujesz siatki sznurkowe na oknach lub na balkonie, będziesz mieć pewność, że beztrosko bawiący się kot nie będzie narażony na upadek z wysokości. Choć zwierzę to potrafi dbać o swoje bezpieczeństwo, zdarza się, że podczas zabawy w „polowanie” może się zapomnieć. Dzięki mocnej siatce, odpornej na kocie pazury i zęby, zapewnisz swojemu zwierzęciu bezpieczeństwo.

Wytrzymałe siatki na wymiar dla kotów

Każdą siatkę przygotowujemy indywidualnie dla naszych klientów. Oferujemy mocne siatki bezwęzłowe dla kotów, dzięki którym Twój pupil będzie bezpieczny podczas zabawy na balkonie lub przy otwartym oknie. Polipropylenowe siatki są bardzo wytrzymałe pod względem mechanicznym, więc kot ich nie uszkodzi. Siatki sznurkowe doskonale sprawdzą się także w silnie, można je montować zarówno wewnątrz domu, jak i na tarasach, czy balkonach, ponieważ się odporne na czynniki pogodowe, takie jak deszcz i mróz. Mocne bezwęzłowe siatki dla kotów - Jeśli balkon lub inne miejsce w domu, które naraża Twojego kota na upadek czy samowolną, niebezpieczną wędrówkę, zostanie osłonięty wytrzymałą siatką sznurkową, będziesz mieć pewność, że Twój pupil jest bezpieczny. Siatki sznurkowe, jakie oferujemy, to wyroby wysokiej jakości. Bezwęzłowe siaki posiadają solidną strukturę, nie rozplątują się ani nie naciągają. Nie będą się także deformowały, nawet, jeśli zwierzę domowe będzie się bawić siatką, nie sprawi to, że straci ona swój estetyczny wygląd.

Sznurkowe siatki dla kotów

Siatki, jakie znajdziesz w naszym sklepie, są wykonane metodą bezwęzłową, dlatego też nie będą się rozplątywały, dzięki czemu zachowają estetyczny wygląd i funkcjonalność. Zakup siatek dla kotów na wymiar to ekonomiczne rozwiązanie. Siatka dla kota do zabudowy balkonu siatką - zabezpieczenie przestrzeni domowej to niezwykle istotna kwestia. Zwłaszcza jeśli mieszka w nim aktywny i niezwykle ciekawy osobnik jakim zwykle bywają koty. Skoczne, zwinne i nieustannie próbujące wszędzie się wspinać, mogą być mało bezpieczne w mieszkaniach z balkonem, zwłaszcza tych znajdujących się na wysokich kondygnacjach. Aby zapewnić im optymalne bezpieczeństwo i zniwelować ryzyko wypadnięcia, warto zamontować w okach i na balkonach wytrzymałe i niezwykle estetyczne siatki polipropylenowe.

Mocne i wytrzymałe siatki zabezpieczające dla kota

Mimo intensywnego użytkowania siatki z PP nie zniszczą się, zachowają na długi czas bardzo estetyczny wygląd. Dzięki miękkim siatkom sznurkowym kot będzie bezpieczny, nie dostanie się też w miejsca, w których nie chcielibyśmy go widzieć. Mocne siatki sznurkowe do ochrony kotów - siatki sznurkowe są bardzo często montowane w oknach i na balkonach w domach, w których są niewychodzące koty. Zabezpieczenie zwierzaka zagwarantuje, że nie wypadnie on z okna na wysokim piętrze podczas zabawy. Kot, który instynktownie próbuje gonić przysiadające na parapecie, czy balustradzie ptaki, może narazić się na niebezpieczny upadek z dużej wysokości. Dlatego montaż siatki dla kota jest bardzo dobrym pomysłem. Nasze siatki są mocne i wytrzymają długi czas w dobrym stanie.

Wytrzymałe bezwęzłowe siatki sznurkowe przeciw ptakom

Siatki sznurkowe z miękkiego, ale bardzo mocnego sznurka, są bardzo często stosowane w sadach czy ogrodach jako ochrona przed ptakami. Są one humanitarną metodą odstraszania ptaków, a przy tym nie będą w żadnej sposób szkodzić rozwojowi roślin. Sznurkowe siatki są odporne na pęknięcia, naciąganie i przecieranie, dlatego wytrzymają ataki dziobów i pazurów ptaków. Ciemne siatki nie będą się rzucały w oczy, więc sad czy ogród zachowają estetyczny wygląd, będący często zaletą wiejskiego krajobrazu. Najlepsze siatki sznurkowe przeciw ptakom, które uniemożliwią ptakom wstęp w miejsca, w których nie życzymy sobie ich obecności. Można je montować także na tarasach i balkonach, dzięki czemu gołębie, wrony, czy innego rodzaju ptaki, nie będą składać nam nieproszonych wizyt, po których pozostaną zanieczyszczenia, czy szkodliwe dla zdrowia bakterie i pasożyty. Mocne siatki sznurkowe idealnie sprawdzają się podczas każdej pogody, są wodoodporne, nie niszczy ich mróz, ani słońce.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Anton Shoom

2023-07-18 11:18

Great customer service, very responsive. Nets of good quality as expected. Thank you!

Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Maciej

2023-08-18 14:22

Zamówienie zrealizowane dość szybko ponieważ było u mnie na czwarty dzień po zamówieniu. Co do samego towaru jestem bardzo mocno zadowolony, siatka wykonana z trwałego i konkretnego materiału (tworzywa), zamówiony zestaw montażowy bardzo bogaty i przysłany aż z naddatkiem czego obawiałem zamawiania. Sama siatka służy do zabezpieczenia części magazynu przed kotami.Bardzo mocno polecam towar z waszej firmy bardzo wszechstronne możliwości zastosowania.P.S najbardziej niezadowolone są koty.

Siatka na balkon

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się