Siatka → Balkon

Siatki na balkony → OPINIE • PRODUCENT • CENY • TANIO

Balkon → Siatka • Dzieci • Kot • Ptaki • Gołębie • Opinie • Producent • Zabezpieczenie • Osłona • Sklep

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (58)
 • Biały (40)
 • Czarny (40)
 • Niebieski (27)
 • Szary (59)
 • Zielony (46)
 • Żółty (27)

Balkon → Siatka na wymiar każdego balkonu

 • Siatki produkowane na każdy wymiar balkonu w bloku mieszkalnym i firmowym

Co można rozumieć przez pojęcie siatki na balkon i dla czego je się stosuje? Zacznijmy od tego że każdy balkon ma niską barierkę lub ta barierka jest zbudowana z byt rzadkich szczebli z różnych materiałów. Więc zaczynając od wysokości barierki która może nie być zbyt wysoka i być łatwą przeszkodą do pokonania przez domowników, tym bardziej przez dzieci. Dla tego stosuje się siatki do zabezpieczenia całej wnęki balkonowej o nazwie (siatki balkonowe) która rzeczywiście nie jest tylko o przeznaczeniu na balkony. Drugi aspekt montażu siatek na balkonie co posłałem wyżej to że co niektóre balkony mają zbyt osłabioną konstrukcję poprzez zbyt rzadkie żebrowanie barierki, czyli w przypadku kiedy tak jest, to małe dziecko może się prześliznąć między szczeblami i dojść do wypadku, a nie zapominajmy że nazwa balkon to znaczy wyjście na zewnątrz budynku lub mieszkania z ograniczonym dostępem i zawsze znajduje się na pewnej wysokości. Myślę że wyjaśniłem Państwu zagadnienie siatek na balkon.

Tania siatka do zabezpieczenia przed ptakami Tania siatka do zabezpieczenia przed ptakami
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Praktyczna siatka ochronna do ogrodu dla królikówAby zapewnić bezpieczeństwo naszym roślinom i,

Kot → Kocie siatki dla bezpieczeństwa na balkonie

 • Siatka dla kota domowego na balkon
 • Siatka dla zabezpieczenia kota na balkonie

Następnym zadnieniem zagadnieniem są tak zwane siatki dla kota, tu już nie muszę zbytnio wyjaśniać że chodzi o te samo zabezpieczenie co poprzednie ale trzeba brać pod uwagę jeden oddzielny czynnik, że koty są o wiele mniejsze i bardziej elastyczne (nie wiem czy to dobrze napisałem), że koty mają giętką budowę ciała, co pozwala im na to szkielet. Do czego zmierzam? Każde planowanie zabezpieczenia siatką kota musi być dokładnie przemyślane i zaplanowane, dla tego najbardziej optymalnym rozwiązaniem są siatki dla kota, nie te które trafią się nam jakiekolwiek tak aby byle jak zabezpieczyć kota przed ucieczką lub utratą życia. Siatka dla kota powinna być o jak najmniejszym oczku i dość sporą grubości. W moim przekonaniu dobra siatka dla kota jest taka, która skutecznie zabezpieczy go przed wydostaniem się. Znajdziesz tu wszystkie siatki dla kota którego chcesz ochronić na balkonie. Siatkę dla kota zamówisz na wymiar balkonu w mieszkaniu i łatwością sam zamontujesz na wnęce balkonowej.

Solidna siatka przeciwko ptakom, zabezpieczająca Solidna siatka przeciwko ptakom, zabezpieczająca
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka do ochrony przed ptakami to niezbędne akcesorium na miejskim balkonie Mocna siatka przeciw,
Siatka do ochrony przed gołębiami Siatka do ochrony przed gołębiami
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Ochrona balkonu przed gołębiami - tania siatka sznurkowa to najlepsze rozwiązanieSiatka, jaką,
Ochrona elewacji przed ptakami - mocna siatka Ochrona elewacji przed ptakami - mocna siatka
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka na elewację przeciw ptakom pomoże zachować budynek w dobrym stanie Polecamy siatkę z,

Ptaki — Siatka przeciw gołębiom i innym ptakom

 • Siatka przeciw ptakom w tym gołębiom
 • Siatka ze sznurka, przeciw ptakom w tym gołębiom

Wracam do Państwa, aby opisać następne zagadnienie związane z siatkami na balkony, tym razem opiszę siatki balkonowe stosowane do zabezpieczenia balkonu przed gołębiami i innym ptactwem. Jak pisałem powyżej siatki balkonowe muszą zabezpieczyć odpowiednio wnękę balkonową która jest nie kiedy otwarta, w rozumieniu bez zabudowy balkonowej. Na takie zabezpieczenie jak pozbycie się gołębi i innych ptaków z balkonu to problem może rozwiązać tak zwana (siatka na gołębie lub ptaki). W przeciwieństwie do poprzednich zabezpieczeń balkonu, tu możemy stosować siatkę już o niższych parametrach takich jak grubość, ale nie zapominając o wielkości oczka siatki dlaczego? Przecież na balkon mogą przylecieć nie tylko gołębie ale i inne ptaki które chcą, albo zamieszkać lub coś znaleźć do jedzenia na naszym balkonie. Dla tego proponuję siatkę która będzie nie większa niż zaobserwowane ptaki które nas odwiedzają. Jak mi się wydaje odpowiednia siatka przeciw gołębiom będzie o oczku 4,5cm i grubości 3mm. Te siatki ochronią twoją przestrzeń na balkonie przed gołębiami i zmuszą je do zmienienia miejsca przesiadywania. Siatka przeciw gołębiom pozwoli Tobie pozbyć się też innych ptaków z balkonu, które mogą też brudzić i przeszkadzać domownikom. Ochrona przed ptakami: W niektórych przypadkach siatki wieszane pod sufitami pełnią funkcję ochronną, uniemożliwiając ptakom dostęp do wnętrz budynków, np. w hipermarketach czy magazynach.

Tanie siatki zabezpieczające przed ptakami Tanie siatki zabezpieczające przed ptakami
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatki przeciw ptakomTania siatka zabezpieczająca przed ptakami o wymiarach oczek 5 x 5 cm i,

Dzieci → Siatka do zabezpieczenia dzieci na balkonie

 • Odpowiednie zabezpieczenie dzieci na balkonie
 • Dobre i skuteczne zabezpieczenie balkonu dla dzieci

Nie żałuj na bezpieczeństwie dzieci! Dzięki grubym siatką stosowanych na balkony odpowiednio zabezpieczysz swoje dzieci przed groźnymi wypadkami jakimi ostatnio są wypadnięcia dziecka z balkonu. Im wyżej mieszkasz z małym dzieckiem tym bardziej powinieneś zadbać o bezpieczeństwo dziecka. Montaż siatek na balkonach i oknach jest niezwykle łatwy i szybki, a zamontowanie siatki w tych miejscach domu ustrzeże naszego pieszczocha przed nieszczęśliwym wypadkiem. Siatki są całkowicie bezpieczne dla dzieci, ich miękka struktura nie powoduje otarć, a hipoalergiczne właściwości w żaden sposób go nie uczulą. Siatki są trwałe i odporne na działanie czynników mechanicznych. Nie ulegną rozdarciu, rozciągnięciu, czy przetarciu. Ostre zęby czy pazurki nie będą wstanie ich w żaden sposób uszkodzić. Niezawodne siatki dla dziecka na balkon czy okna - siatki wykonane są z najwyższej klasy materiałów oraz z uwzględnieniem wysokich standardów jakościowych i wytrzymałościowych. Świetnie wpisują się w każdą aranżację mieszkania oraz balkonu. Siatki w białym kolorze są praktycznie niezauważalne i zdają się być transparentne. Ich solidne wykonanie sprawia, że nie tracą swojej elastyczności, sprężystości, struktury czy koloru. Długa ekspozycja na słońcu nie wpływa na utratę barwy czy pojawienie się jakichś odbarwień.

Ochronna siatka do zabezpieczeń tarasu Ochronna siatka do zabezpieczeń
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatka ochronna na tarasy pod wymiar Skutecznie ochraniająca siatka asekuracyjna wykonana z,
Dobra siatka zabezpieczająca na balkon - cena za 1m2 Siatka dla kota na balkon z małym oczkiem
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka dla kota na balkon z małym oczkiem Siatka dla kota na balkon dzięki oczkom o wielkości,
Tania siatka dla kota na balkon z małym oczkiem Siatka dla kota na balkon z małym oczkiem
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Kocia siatka na balkon usytuowany na piętrze bloku Siatka dla kota na balkon o grubości 2mm i z,

Zabezpieczenie balkonu → Tanie siatki ze sznurka na balkon

 • Siatka do każdego zabezpieczenia balkonu
 • Siatki balkonowe ze sznurków, wiele kolorów

Najlepsze siatki na balkon - siatki sznurkowe w ciemnych barwach będą najskuteczniejszym sposobem na odstraszenie ptaków. Nie dostaną się one na nasz balkon, na którym nie będzie trzeba umieszczać nieestetycznych straszaków, czy hałaśliwych dzwonków. Siatki ze sznurka na balkonie nie rzucają się w oczy, więc nie będzie trzeba martwić się ograniczoną widocznością, czy nieestetycznym wyglądem naszego balkonu. Zakup siatki balkonowej na wymiar będzie inwestycją na lata, gdyż nasze siatki wyróżniają się wysoką odpornością na różne czynniki mechaniczne, są też odporne pod względem chemicznym. Siatki, jakie znajdziesz w naszym sklepie, są wykonane z odpornego na zrywanie i naciąganie sznurka. Jest on połączony metodą bezwęzłową, co gwarantuje jeszcze większą trwałość. Dzięki temu siatki bezwęzłowe nie deformują się nawet jeśli poddane są oddziaływaniu dużej siły. Możesz mieć więc pewność, że balkon osłonięty siatką bezwęzłową będzie przez cały czas estetycznie wyglądał.

Siatka zabezpieczająca dzieci i koty na balkonie Estetyczna siatka dla kotów na balkon
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Bezpieczne dzieci i kot, dzięki ochronnej siatce na balkonieGdy zamontujemy na naszym balkonie lub,

Gołębie → Mocne siatki do ochrony przed ptakami w tym gołębiami

 • Brak gołębi na balkonie dzięki siatce
 • Pozbycie się gołębi z balkonu

Oferujemy wytrzymałe i solidne siatki wielokrotnego zastosowania, dzięki którym uchronisz swoje mienie lub uprawiane rośliny przed szkodliwym oddziaływaniem ptaków. Siatki można montować nad ogrodami warzywnymi, a także w sadach, by udaremnić ptakom wyjadanie owoców naszej wielomiesięcznej pracy. Sznurkowe siatki nie będą zabierały chronionym roślinom dostępu do powietrza, słońca i deszczu. Są bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają substancji toksycznych. Siatki przeciw gołębiom i innym ptakom do zabezpieczenia wnęk i balkonów - Zabezpieczenie przed wlatującymi ptakami do pomieszczeń, magazynów. Zabezpieczenie przed ptakami musi być solidne i trwałe, a jednocześnie nie może być niebezpieczne dla ptaków. Dlatego w celu ochrony przed ptakami sklep Fulo poleca miękkie siatki z polipropylenu, które poza tym, że są bezpieczne dla ptaków stanowią przed nimi skuteczne zabezpieczenie.

Siatka balkonowa dla ochrony kota - cena atrakcyjna dla każdego Siatki balkonowe ochronne, kot
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Dzięki tanim siatkom sznurkowym to proste Dzięki siatkom z polipropylenu można tanio i skutecznie,
Trwała siatka zabezpieczająca balkony oraz tarasy Siatka ochronna, tarasy i balkony
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Sznurkowa siatka z polipropylenu jako skuteczne zabezpieczenie tarasu Siatka ochronna na taras i,
Sznurkowa siatka dla kota na balkon Plastikowa siatka dla kota na balkon
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatki dla kotów ze sznurka na balkony Plastikowa siatka dla kota o wymiarach oczek 5 x 5 cm i,
Siatka sznurkowa siatka dla kota, na balkony to doskonała ochrona okna lub balkonu, na którym przebywa kot Żyłkowa siatka dla kota, na balkony
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Tania siatka do ochrony kota na okno i balkon - dzięki niej nasz pupil będzie bezpieczny Żyłkowa,
Ochronna siatka dla kota na balkon zagwarantuje mu bezpieczeństwo Siatki ochronne na okna dla kotów
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Zagwarantuj kotu bezpieczeństwo dzięki siatce ochronnej na okno i balkon Bawiące się w domu koty,
Siatki chroniące przed ptakami małe oczko Siatki chroniące przed ptakami małe oczko
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Mocna siatka przeciw ptakom Siatka chroniąca przed ptakami o rozmiarach oczek 2 x 2 cm i grubości,
Siatki ochronne do zabezpieczenia przed ptakami Siatki ochronne do zabezpieczenia przed ptakami
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Ochronna siatka przeciwko ptakom Siatka ochronna 5x5 ze sznura o grubości 2mm bardzo dobrze,
Siatki na ptaki małe oczko Siatki na ptaki małe oczko
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka na ptaki - małe oczko Siatki na ptaki 4x4 o grubości sznura 2mm idealnie sprawdzą się jako,
Ochrona siatkowa przed ptactwem Ochrona siatkowa przed ptactwem
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka ochronna przeciw ptakom- niezbędnik posiadaczy balkonu Siatka na balkonie sprawdzi się jako,
Plastikowe siatki zabezpieczające przed ptakami Plastikowe siatki zabezpieczające przed ptakami
cena: 5,84 zł / m2

Wielkość oczka: 5 x 5 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatki przeciw ptakom Siatka plastikowa zabezpieczające przed ptakami idealnie sprawdzą się na,

Balkonowe siatki do ochrony kotów domowych

Świetnie sprawdzają się jako ochrona dla kotów, montowana na otwartych wnękach okiennych lub balkonach domowych. Siatki do ochrony kota są potrzebne szczególnie w mieszkaniach, znajdujących się na wysokich piętrach. Zapobiegną upadkom, dzięki nim będziesz też zawsze wiedzieć, gdzie znajduje się Twój kot, gdyż nie będzie mógł udać się w samowolną wędrówkę po okolicy. Estetyczne i odporne na uszkodzenia siatki sznurkowe dla kota - każdy, kto jest szczęśliwym posiadaczem kota wie, że jego zabawa może być czasem bardzo stresująca dla właściciela. Jeśli zainstalujesz siatki sznurkowe na oknach lub na balkonie, będziesz mieć pewność, że beztrosko bawiący się kot nie będzie narażony na upadek z wysokości. Choć zwierzę to potrafi dbać o swoje bezpieczeństwo, zdarza się, że podczas zabawy w „polowanie” może się zapomnieć. Dzięki mocnej siatce, odpornej na kocie pazury i zęby, zapewnisz swojemu zwierzęciu bezpieczeństwo.

Wytrzymałe siatki na wymiar dla kotów

Każdą siatkę przygotowujemy indywidualnie dla naszych klientów. Oferujemy mocne siatki bezwęzłowe dla kotów, dzięki którym Twój pupil będzie bezpieczny podczas zabawy na balkonie lub przy otwartym oknie. Polipropylenowe siatki są bardzo wytrzymałe pod względem mechanicznym, więc kot ich nie uszkodzi. Siatki sznurkowe doskonale sprawdzą się także w silnie, można je montować zarówno wewnątrz domu, jak i na tarasach, czy balkonach, ponieważ się odporne na czynniki pogodowe, takie jak deszcz i mróz. Mocne bezwęzłowe siatki dla kotów - Jeśli balkon lub inne miejsce w domu, które naraża Twojego kota na upadek czy samowolną, niebezpieczną wędrówkę, zostanie osłonięty wytrzymałą siatką sznurkową, będziesz mieć pewność, że Twój pupil jest bezpieczny. Siatki sznurkowe, jakie oferujemy, to wyroby wysokiej jakości. Bezwęzłowe siaki posiadają solidną strukturę, nie rozplątują się ani nie naciągają. Nie będą się także deformowały, nawet, jeśli zwierzę domowe będzie się bawić siatką, nie sprawi to, że straci ona swój estetyczny wygląd.

Sznurkowe siatki dla kotów

Siatki, jakie znajdziesz w naszym sklepie, są wykonane metodą bezwęzłową, dlatego też nie będą się rozplątywały, dzięki czemu zachowają estetyczny wygląd i funkcjonalność. Zakup siatek dla kotów na wymiar to ekonomiczne rozwiązanie. Siatka dla kota do zabudowy balkonu siatką - zabezpieczenie przestrzeni domowej to niezwykle istotna kwestia. Zwłaszcza jeśli mieszka w nim aktywny i niezwykle ciekawy osobnik jakim zwykle bywają koty. Skoczne, zwinne i nieustannie próbujące wszędzie się wspinać, mogą być mało bezpieczne w mieszkaniach z balkonem, zwłaszcza tych znajdujących się na wysokich kondygnacjach. Aby zapewnić im optymalne bezpieczeństwo i zniwelować ryzyko wypadnięcia, warto zamontować w okach i na balkonach wytrzymałe i niezwykle estetyczne siatki polipropylenowe.

Mocne i wytrzymałe siatki zabezpieczające dla kota

Mimo intensywnego użytkowania siatki z PP nie zniszczą się, zachowają na długi czas bardzo estetyczny wygląd. Dzięki miękkim siatkom sznurkowym kot będzie bezpieczny, nie dostanie się też w miejsca, w których nie chcielibyśmy go widzieć. Mocne siatki sznurkowe do ochrony kotów - siatki sznurkowe są bardzo często montowane w oknach i na balkonach w domach, w których są niewychodzące koty. Zabezpieczenie zwierzaka zagwarantuje, że nie wypadnie on z okna na wysokim piętrze podczas zabawy. Kot, który instynktownie próbuje gonić przysiadające na parapecie, czy balustradzie ptaki, może narazić się na niebezpieczny upadek z dużej wysokości. Dlatego montaż siatki dla kota jest bardzo dobrym pomysłem. Nasze siatki są mocne i wytrzymają długi czas w dobrym stanie.

Wytrzymałe bezwęzłowe siatki sznurkowe przeciw ptakom

Siatki sznurkowe z miękkiego, ale bardzo mocnego sznurka, są bardzo często stosowane w sadach czy ogrodach jako ochrona przed ptakami. Są one humanitarną metodą odstraszania ptaków, a przy tym nie będą w żadnej sposób szkodzić rozwojowi roślin. Sznurkowe siatki są odporne na pęknięcia, naciąganie i przecieranie, dlatego wytrzymają ataki dziobów i pazurów ptaków. Ciemne siatki nie będą się rzucały w oczy, więc sad czy ogród zachowają estetyczny wygląd, będący często zaletą wiejskiego krajobrazu. Najlepsze siatki sznurkowe przeciw ptakom, które uniemożliwią ptakom wstęp w miejsca, w których nie życzymy sobie ich obecności. Można je montować także na tarasach i balkonach, dzięki czemu gołębie, wrony, czy innego rodzaju ptaki, nie będą składać nam nieproszonych wizyt, po których pozostaną zanieczyszczenia, czy szkodliwe dla zdrowia bakterie i pasożyty. Mocne siatki sznurkowe idealnie sprawdzają się podczas każdej pogody, są wodoodporne, nie niszczy ich mróz, ani słońce.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Grzegorz czy Dominik

2022-11-23 13:11

Dziękuję za szybką realizację zamówienia :) Siatka wyszła świetnie a koty oszalały na jej punkcie... teraz nawet śpią na niej pod sufitem :)

Siatka na balkon