Siatki do ogrodu — Producent — FULO

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na ogród domowego — Siatka na ogrodzenie w ogrodzie domowym

Siatki z tworzywa sztucznego do ogrodu przydomowego

Ogród przydomowy — Osłona • Zabezpieczenie • Na wymiar • Sposób • Pomysły • Opinie • Tanio • Szybko

Zobacz realizację

cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Doskonała siatka ochronna na łapacze piłek do ogrodu Oferujemy mocną i bezpieczną siatkę ochronną,,

Ogrodowe siatki — Siatki z tworzywa sztucznego do ogrodu przydomowego

 • Siatka do ogrodów domowych

Siatki wykonane z odpornego i mocnego sznurka znajdują szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym. Można za ich pomocą chronić przestrzenie z ogrodzie, które byłyby niebezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych, np. baseny, czy oczka wodne. Sznurkowe siatki są doskonałym zabezpieczeniem trampolin i terenów zabaw dla dzieci, gdyż skutecznie chronią przed upadkami, a przy tym same nie powodują urazów, czy zadrapań, gdyż są miękkie. Sznurkowe siatki do ogrodu z tworzywa sztucznego są niezastąpione także jako ochrona klatek schodowych oraz okien, gdyż dzięki nim nikt nie będzie narażony na upadek. Zabezpieczanie ogrodu siatką plastikową jest popularną praktyką, gdyż dzięki temu możemy wyodrębnić przestrzeń np. dla roślin, chroniąc je przez zdewastowaniem przez zwierzęta. Zarazem też siatka do ogrodu chroni dzieci i naszych pupili przed zawędrowaniem w miejsca, które mogą być dla nich niebezpieczne. Siatka na drzewa owocowe przeciw ptakom także zda egzamin.

Siatka na ogród rekreacyjny — Siatka na ogród przy domu

 • Ładne i pomocne siatki do ogrodu domowego

Wszystkie siatki stosowane w ogrodzie powinny spełnić swoją rolę w zgodnym przeznaczeniem i wyglądać przy tym ładnie i estetycznie. Montując siatkę ogrodową przy domowej strefie gdzie powinniśmy odpoczywać po ciężkim dniu pracy, powinniśmy użyć do wszelkich zabezpieczeń i różnych pomocnych rozwiązań siatkę która będzie nie tylko rzucać się w oczy ale jak ma to robić to musi być naprawdę mila dla oka.

Uprawa kwiatów i rabat w ogrodzie domowym

Uprawa kwiatów i tworzenie rabat kwiatowych w ogrodzie domowym, to doskonały sposób na dodanie kolorów i zapachu do przestrzeni ogrodowej, oraz jest doskonałym sposobem na relaks i wypoczynek wśród pełnych kwiecistych rabat ogrodowych. Zanim zaczniesz uprawiać kwiaty, zaplanuj rabaty, uwzględniając kształt, wielkość i położenie. Weź pod uwagę także ekspozycję na słońce, rodzaj gleby oraz panujące warunki klimatyczne. Pamiętaj też o zabezpieczeniu rabat z kwiatami przed zwierzętami w tym celu możesz ogrodzić swoje piękne rabaty siatką sznurkową na różne wysokości i długości.

cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatki ochronne jako tymczasowe ogrodzenie domu Siatka ochronna z polipropylenu sprawdzi się,

Siatki ogrodowe — Siatka na ogrodzenie w ogrodzie domowym

 • Siatka do ogrodu domowego z roli zabezpieczenia

Domowe ogrody, które są projektowane przez firmy nie zawsze uwzględniają bezpieczeństwo dzieci lub zwierząt. Siatką możesz stworzyć bardzo szybko i w prosty sposób ogrodzenie tymczasowe, które ograniczy dostęp dzieci lub zwierzęcia. Można też przedstawić swoją propozycję przy projektowaniu ogrodu domowego projektantowi, który ładnie dopasuje zabezpieczenie z siatki w odpowiednim miejscu  ogrodu domowego.

Zabezpieczenie niebezpiecznych owoców krzewów przed dziećmi

Możemy też zabezpieczyć niebezpieczne rośliny trujące przed dziećmi i zwierzętami, ile to już było przypadków że dziecko które chciało trochę swobody na dużym ogrodzie, niezauważenie zerwało jakiś niebezpieczny owoc krzewu lub drzewka egzotycznego który spowodował dolegliwości w postaci wymiotów lub co gorsza trafić do szpitala.

cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Praktyczna i tania siatka na altankę - skuteczna ochrona na altankę działkową Wykonana z tworzywa,
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka na piaskownice z małym oczkiem Ochronna siatka ze sznurka o małym oczku pozwoli na,

Ogrodowa siatka na wymiar — Siatka do ogrodu domowego ze sznurka (plastikowego)

 • Siatka do ogrodu wykonana na wymiar klienta

Sznurkowe siatki z mocnego tworzywa dla ogrodu ogólnego stosowania w ogrodzie przydomowym, dają nam pewne zabezpieczenie i tworzą ochronę dla domowników, którzy przebywają w strefie ogrodowej. Siatka do domowego ogrodu jest produkowana na wymiar który poda zamawiający klient, dla tego warto przed zakupem dokładnie wymierzyć część ogrodu którą chcemy zabezpieczyć lub odizolować. Siatki ze sznurka, jakie mamy w ofercie, są niezastąpione w ogrodach, w których zachodzi potrzeba odgrodzenia niektórych przestrzeni w taki sposób, by dzieci i zwierzęta były bezpieczne. Montaż sznurkowych siatek nad powierzchnią basenów, czy w niebezpiecznych miejscach to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chciałyby mieć pewność, że ich małe ruchliwe dzieci nie będą narażone na niebezpieczeństwo podczas beztroskiej zabawy. To samo dotyczy także domowych pupili, których nie da się przecież nieustannie pilnować.

cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Ochronna siatka o drobnym oczku na tymczasowe ogrodzenie domu Siatki zabezpieczające przestrzeń,

Siatki ogrodowe — Mocne siatki z wysokoodpornego sznurka do ogrodu

 • Dobre siatki na ogrody domowe o dużej odporności

Oferowane przez nas siatki są odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych, dlatego idealnie nadają się także do ogrodu. Dzięki siatkom na basen będzie można być pewnym, że bawiące się w ogródku dzieci lub zwierzaki nie będą narażone na niebezpieczny upadek do wody, czy pustego basenu poza sezonem. Coraz częściej kupowane są również siatki na trampoliny, gdyż jest to w ostatnich czasach bardzo modna rozrywka dla dzieci, które cieszą się własnym ogródkiem.

Bezpieczny ogród dzięki zastosowaniu siatki ochraniającej z tworzywa sztucznego

 • Zabezpiecz architekturę ogrodową siatkami na metry

Szczególnie wtedy, gdy w naszym ogrodzie bawią się małe dzieci, bardzo istotne jest odgrodzenie przestrzeni ich zabawy od basenu czy paleniska. Oferujemy siatki grodzące o różnej wielkości oczka. Siatka z dużym oczkiem wystarczy do tego, by ogrodzić teren i uchronić pobliskie miejsca przed zniszczeniem np. przy grze w piłkę. Siatka z mniejszym oczkiem ochroni miejsce przed wizytą małych zwierząt. Zaletą naszych siatek jest to, że nie naciągają się i nie deformują podczas nacisku, dlatego sprawdzają się przez długi czas. Kolorowe siatki mogą być urozmaiceniem przestrzeni zabawy dla dzieci. Zastosowanie siatki zielonej w ogrodzie będzie najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą by elastyczna siatka nie rzucała się w oczy.

cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Mocna siatka na pergole - rośliny pnące Rośliny pnące po pergolach  z odpowiednim wsparciem w,

Ochronne siatki ogrodowe dla piękna i zdrowia Twoich roślin

 • Ochrona ogrodu przed dzikimi zwierzętami
 • Zabezpieczenie roślin siatką ogrodową Fulo
 • Siatki ogrodowe do ochrony roślin
 • Elastyczne i mocne siatki ogrodowe dla zdrowia roślin

Nie pozwól dzikim zwierzętom i ptakom psuć piękna i zdrowia Twoich roślin. Wybierz siatki ogrodowe Fulo, które doskonale spełniają swoją rolę, zabezpieczając Twój ogród. Siatki są mocne, ale jednocześnie miękkie i elastyczne, więc nie zniszczą delikatnych roślin. Dzięki temu możesz cieszyć się obfitymi plonami i pięknym wyglądem ogrodu.

Plastikowe siatki ogrodowe - niezawodne zabezpieczenie dla Twojego ogrodu

 • Plastikowe siatki ogrodowe Fulo
 • Zabezpieczenie ogrodu siatką ogrodową
 • Ochrona roślin siatką plastikową
 • Siatki ogrodowe odporne na warunki zewnętrzne

Poszukujesz efektywnego zabezpieczenia dla swojego ogrodu? Fulo oferuje plastikowe siatki ogrodowe, które są mocne, miękkie i elastyczne. Nie zniszczą delikatnych liści roślin, a jednocześnie skutecznie ochronią Twój ogród przed dzikimi zwierzętami, w tym ptakami. Siatki są także odporne na promieniowanie UV, mróz i wodę. Wybierz siatki ogrodowe Fulo - gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego ogrodu.

Siatki do ogrodu - wsparcie dla roślin dekoracyjnych

 • Siatki do ogrodu dla roślin dekoracyjnych
 • Podpory roślin dekoracyjnych - siatki ogrodowe Fulo
 • Miękkie i elastyczne siatki do ogrodu
 • Siatki ogrodowe dla dekoracyjnych kompozycji roślin

Fulo proponuje wsparcie dla Twoich roślin dekoracyjnych w postaci siatek do ogrodu. Nasze siatki idealnie podołają zadaniu podpory dla Twoich dekoracyjnych kompozycji roślin, takich jak bluszcz. Miękkość i elastyczność siatek sprawiają, że nie uszkodzą delikatnych pędów i liści. Wybierz siatki ogrodowe Fulo - wsparcie dla Twoich roślin dekoracyjnych.

cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Najlepsza ochrona miejsca do gry w piłkę w ogródku Oferujemy trwałą i mocną siatkę ochronną z,
cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka o małym oczku jako tymczasowe ogrodzenie domu i ogrodu Ochronna siatka polipropylenowa do,

Zabezpiecz basen i oczko wodne siatką ogrodową Fulo

 • Zabezpieczenie oczka wodnego siatką ogrodową
 • Ochrona basenu siatką ogrodową Fulo
 • Odporna na warunki atmosferyczne siatka do basenu
 • Siatki ogrodowe do zabezpieczenia oczka wodnego

Zabezpiecz swoje oczko wodne lub basen przed zanieczyszczeniami, ptakami i dzikimi zwierzętami dzięki siatkom ogrodowym oferowanymi przez Fulo. Wykonane z trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów gwarantują długotrwałe, niezawodne użytkowanie. Dzięki nim, czystość i piękno Twojego oczka wodnego lub basenu zawsze będą na najwyższym poziomie.

Siatki ogrodowe do zabezpieczania gier na świeżym powietrzu

 • Siatki ogrodowe do zabezpieczania trampolin
 • Siatki ogrodowe jako piłkołapy
 • Odporna na warunki atmosferyczne siatka do zabezpieczania gier
 • Siatki ogrodowe Fulo dla bezpieczeństwa zabaw na świeżym powietrzu

Dla bezpieczeństwa Twoich dzieci podczas gier na świeżym powietrzu, Fulo oferuje siatki ogrodowe. Służą one jako doskonałe zabezpieczenie dla trampolin oraz skuteczne piłkołapy. Wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości, odporne na promieniowanie UV, wodę i mróz, gwarantują bezpieczną i beztrojką zabawę na długi czas.

Siatki ogrodowe - niezbędne w każdym ogrodzie

 • Siatki ogrodowe na metry od Fulo
 • Siatki ogrodowe - ochrona dla ogrodu
 • Siatki ogrodowe jako wsparcie roślin
 • Siatki ogrodowe - bezpieczeństwo gier na świeżym powietrzu

Fulo oferuje mocne i elastyczne siatki ogrodowe na metry, które są niezbędne w każdym ogrodzie. Zabezpieczą Twój ogród przed dzikimi zwierzętami i ptakami, posłużą jako wsparcie dla kompozycji roślinnych, ochronią oczko wodne czy basen, oraz zapewnią bezpieczeństwo podczas gier na świeżym powietrzu. Wybierz siatki, które doskonale służą swoim celom, są trwałe i zachowują swój kształt i kolor przez długi czas.

Plastikowe siatki ochronne do ogrodu domowego

Aby cieszyć się owocami lub warzywami z własnego ogródka, należy pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu terenu uprawy, tak, by dzikie zwierzęta, w tym również ptaki, nie miały dostępu do naszych roślin. Siatki plastikowe, jakie oferuje firma Fulo, doskonale nadają się do tego celu, gdyż są bardzo mocne, a zarazem miękkie i elastyczne, nie zniszczą więc delikatnych liści rośliny. Siatki z PP są także idealne w warunkach zewnętrznych, gdyż nie niszczeją pod wpływem promieniowania UV, nie szkodzi im także woda czy mróz. Siatka do ogrodu, jaką oferujemy, doskonale sprawdzi się także jako siatka podtrzymująca kompozycje dekoracyjne z roślin, np. z bluszczu. Idealna będzie także jako ochrona oczka wodnego lub basenu przed zanieczyszczeniami, zda egzamin też jako piłkołap lub zabezpieczenie trampoliny.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Elżbieta

2024-05-27 14:22

Bardzo dziękuję za estetyczne, mocne i bezpieczne siatki na wymiar w bardzo rozsądnej cenie, niezbędne do zabezpieczenia przestrzeni wokół schodów. Dziękuję również za błyskawiczny termin realizacji zlecenia.

Agnieszka Figula

2024-03-22 15:34

Siatka na piętrowe łóżko dla dzieci. Dzieciaki zadowolone, a rodziców głowa spokojna. Szybka dostawa. Siatka gruba, mocna, z obszyciem, w dobrej cenie, bez zarzutów.

Bartłomiej Klimek

2024-01-13 14:47

Bardzo dobry produkt i szybka dostawa. Siatka posłużyła do zabezpieczenia otwartych schodów bez balustrady. Sprawiła się wyśmienicie. Polecam

Szymon Wróbel

2024-02-09 06:58

Siatka potrzebna była do zabezpieczenia łóżka piętrowego dla dzieci. Produkt wysokiej jakości obszyty dookoła mocny, daje poczucie bezpieczeństwa dla dzieci. Polecam !!!

ZB

2024-06-01 09:35

Zdecydowanie polecam. Szybka realizacja zamówienia. Siatka bardzo dobrej jakości, towar zgodny z ofertą, takiej siatki szukałam do ochrony tunela foliowego. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Siatka do ogrodu przydomowego

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się