Siatka → Śmietnik – Odpady

Siatki do odpadów → OPINIE • PRODUCENT • CENY • TANIO

Śmietnik → Siatka • Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Przykrycie • Osłona

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (2)
 • Biały (2)
 • Czarny (2)
 • Niebieski (1)
 • Szary (3)
 • Zielony (4)
 • Żółty (1)
Siatka do przykrycia luźnych śmieci Siatki na woliery do hodowli małe oczko
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Zabezpiecz śmieci przed rozwiewaniem przez wiatr Mocna siatka na śmieci to taka siatka, która,
Zabezpieczenie składowanych odpadów poremontowych Siatka sznurkowa na boisko
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatkowe zabezpieczenie odpadów po remoncie i na grodzieSiatki na odpady to specyficzny rodzaj,
Siatka na odpady w ogrodzie, zabezpieczenie doraźne Skuteczna siatka do zabezpieczania tarasów
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Odpady w ogrodzie mogą być tymczasowo zabezpieczone siatką Siatki na śmieci i odpady to rodzaj,

Worki z siatki na odpady budowlane i remontowe

 • Siatka do zabezpieczenia śmieci
 • Siatki na odpady budowlane i remontowe
 • Siatka na śmieci składowane po remoncie

Siatka do przykrycia i zabezpieczenia kubłów w śmietniku, wysypujące się odpadów w kubłach lub w śmietniku na śmieci możesz zabezpieczyć naszymi siatkami, będzie doskonałym rozwiązaniem w przypadku chociażby materiałów budowlanych, drewna, betonu, gruzu, a także odpadów zielonych lub lekkich odpadów typu styropiany lub kartony po materiałach, które składujemy na ziemi i nie chcemy, by zostały rozwiane chociażby przez wiatr. Zarówno drobne gałęzie, jak i liście oraz deski można zabezpieczyć w ten sposób doraźnie. W naszym sklepie zamówisz odpowiedniej wielkości worki w których możesz składować lub przetrzymywać odpady różnych gabarytów, do momentu wywiezienia i opróżnienia na składowisku śmieci. Worki na odpady są wielokrotnego użytku, więc opłaci się tobie mieć kilka sztuk które zawsze będą pod ręką.

Mocny worek na zabawki z siatki Mocny worek na zabawki z siatki

Cena worka do śmieci, zależna od wymiaru!

Oczko siatki 4,5x4,5cm gr.4mm

Mocny worek z siatki na opady i śmieci – postaw na solidny materiał Siatka na śmieci wykonana z,

Siatka na śmieci składowane po remoncie

 • Siatki do przykrycia odpadów

Siatka na śmieci musi również mieć odpowiedni rozmiar, który będzie pasował do posiadanych przez nas śmieci, które zamierzamy zabezpieczyć. Siatka dla śmieci jest w naszej firmie tworzona na konkretny wymiar, który otrzymamy. Dzięki temu będziesz mógł uzyskać produkt, który doskonale sprawdzi się w Twoim konkretnym przypadku. Odpowiednio dobrane rozmiary oczek, grubość sznurka, a finalnie właśnie sam rozmiar siatki pozwolą Ci na zabezpieczenie wszelakich materiałów w odpowiedni sposób. Zalecamy wybranie nieco większej ilości siatki w przypadku wielokrotnego stosowania siatek do różnych celów. Plandeka z siatki na śmieci, przykryjesz nią składowane po remoncie odpady budowlane w tym lekkie styropiany lub folie po opakowaniach materiałów budowlanych. Zabezpieczysz w ten sposób przed rozwiewaniem przez wiatr odpadów.

Siatka na śmieci - zabezpieczenie siatką odpadów Siatka z polipropylenu na piłkołapy
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Mocne siatki przykrywające odpady – solidne siatki na śmieci Wytrzymałe worki na śmieci z siatek,,

Osłona śmietnika komunalnego - Siatka do przykrycia nadmiaru śmieci

 • Siatka do przykrycia nadmiaru śmieci

Siatka do przykrycia nadmiaru śmieci na posesji lub ogrodzie domowym. Siatka która też przykryje i zabezpieczy odpady składowane w ogródku uprawnym. To rozwiązanie przydaje się wywczas gdy wyrzucamy nadmiar śmieci i nie możemy je pomieścić w pojemniku na śmieci. Osłona koszy na śmieci będzie skuteczniejsza jeżeli przykryjesz je siaką po powstrzymania przed rozwiewaniem przez wiatr. Siatki do zabezpieczenie śmieci muszą być wyjątkowo solidne i wytrzymałe. Powinny znosić przede wszystkim wiele typowych czynników mech znacznych, a także atmosferycznych w przypadku trzymania pod nimi śmieci i odpadów na zewnątrz. Siatki na odpady wykonujemy z polipropylenu bezwęzłowego, który jest materiałem niezwykle mocnym i wytrzymałym, doskonale znoszącym wiele czynników mechanicznych, ale również odpornym na czynniki pogodowe oraz promieniowanie UV. Siatki tego rodzaju właśnie dlatego mogą być wykorzystywane przez cały rok na zewnątrz. Siatki takie dzięki temu są niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem, które zastosujemy w przypadku bardzo wielu rodzajów odpadów zarówno na halach, jak również na otwartym terenie.

Siatki na śmieci – w domu i firmie

Produkowane przez nas siatki na śmieci znajdują zastosowanie w bardzo wielu obszarach. Możemy z powodzeniem wykorzystać je chociażby w zastosowaniu domowym, ale również w firmie i przemyśle znajdą swoje miejsce. W naszym sklepie dostępnych jest bardzo dużo tego rodzaju siatek w różnorodnej kolorystyce oraz o parametrach, dzięki którym dostosujesz całkowicie je do swoich potrzeb. Wszystkie są wykonane z solidnego polipropylenu.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Ola Zet

2023-06-03 13:02

Szybkie wyprodukowanie siatki, informacja o każdym etapie zamówienia, szybka wysyłka. Wykonanie siatki super, mocna, estetyczna, tkana, nie ze skręconych żyłek. Odejmuje jedną gwiazdkę za obszycie, mało estetycznie, będę musiała je poprawić. Ogólnie zadowolona, z samej siatki bardzo, użytkownik chyba mniej ;)

Siatka na śmieci