Siatka na palety — Transport palet

Siatki na palety podczas transportu — Zabezpieczenie palet w transporcie — Siatki do przykrycia palet z towarem

OPINIE • PRODUCENT • TANIE • CENY

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (1)
  • Biały (8)
  • Czarny (8)
  • Niebieski (5)
  • Szary (2)
  • Zielony (22)
  • Żółty (1)

Siatki na palety zabezpieczające przed wypadnięciem towaru i ochrona przed kradzieżą

Branża transportowa to niebywale wymagająca dziedzina, która stawia bardzo duże wymagania. Należy mieć świadomość, że nie wystarczy sprawny samochód ciężarowy i doświadczony kierowca, aby świadczyć podobne usługi. Tutaj potrzebna jest wiedza na wiele tematów oraz znajomość zasad bezpieczeństwa i co więcej, stosowanie się do nich.

Siatka do zabezpieczenia transportu palet

Zabezpieczanie palet siatką podczas transportu drogowego jest kluczowe dla utrzymania bezpieczeństwa ładunku, minimalizacji ryzyka uszkodzeń oraz zapewnienia bezpiecznych warunków pracy dla kierowców i personelu załadunkowego.

Wybór odpowiedniej siatki na palety

Wybierz siatkę o odpowiednich rozmiarach i wytrzymałości, która będzie pasować do Twoich palet i ładunku. Siatki na palety mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak polipropylen, która będzie w stanie utrzymać nacisk wywierany przez ładunek. Siatka powinna być wykonana z trwałego materiału, takiego jak polipropylen.

Siatka do dociśnięcia towarów na paletach euro Gruba siatka do transportu kolejowego, wagony
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka do dociśnięcia towarów na paletach euro Proponowane przez nas siatki do zastosowań,

Zabepieczenie kartonów i małych kartoników na palecie

Takie zabezpieczenie kartonów na paletach jest istotne, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo towaru podczas transportu drogowego, najpierw upewnij się, że kartony są ułożone równomiernie na palecie, z największymi i najcięższymi na dole, a mniejszymi i lżejszymi na górze. Staraj się zminimalizować puste przestrzenie między nimi, aby uniknąć przemieszczeń podczas transportu.

Bezpieczne przewożenie towaru na paletach - dla zabezpieczenia towaru

Kierowca ma bardzo odpowiedzialną pracę, z czego wielu bardzo często nie zdaje sobie sprawy. Przewozi on towar, który ma dostarczyć we wskazane miejsce bez jego uszkodzenia. Duża ilość palet nie ułatwia mu tego zadania, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo, że pod wpływem nierówności na drodze, gwałtownego hamowania czy błędu samego kierowcy towar zostanie naruszony. Brak odpowiedniego zabezpieczenia jest dodatkowym zagrożeniem, które wpływa na transport produktów w warunkach do tego nieprzystosowanych.

Siatka do ochrony. Siatka na palety. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Siatka na palety. Ochraniająca siatka
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Ochraniające siatki - Siatka na palety - Siatka do ochrony

Jak zabezpieczyć paletę z towarem?

Towar może zostać zabezpieczony odpowiednia siatką. W ten sposób mamy pewność, że jest on stabilny i nie wysunie się z palety, co mogłoby spowodować, że cała konstrukcja zostanie naruszona i tym samym towary zaczną się o siebie obijać. Siatki również zabezpieczają towar przed kradzieżą. Nie zawsze kierowca ma pełną kontrolę nad tym, co przewozi. W przerwie podczas postoju na parkingu towar zostaje pozostawiony bez żadnego nadzoru, na co złodzieje tylko czekają. Siatka utrudnia wyjęcie towaru i tym samym chroni go przed kradzieżą czy uszkodzeniem.

Zabezpieczenie towaru na palecie w transporcie

Siatki zabezpieczające oprócz tego, że wykorzystywane podczas transportu, spełniają doskonale funkcję ochronną podczas magazynowania. Towar zawsze jest dobrze zabezpieczony i zmniejsza to ryzyko jego uszkodzenia. FULO proponuje siatki o różnej wielkości oczek, grubości linki i wykonane z różnego materiału. Można również wybrać ich kolor od uniwersalnego czarnego po bardziej wyrazisty zielony, żółty czy niebieski. Drugie rozwiązanie ma jedną bardzo dużą zaletę. Siatka jest widoczna, co również odstrasza potencjalnego złodzieja, który świadomy zabezpieczenia, nie próbuje zdobyć towaru.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Ola Zet

2023-06-03 13:02

Szybkie wyprodukowanie siatki, informacja o każdym etapie zamówienia, szybka wysyłka. Wykonanie siatki super, mocna, estetyczna, tkana, nie ze skręconych żyłek. Odejmuje jedną gwiazdkę za obszycie, mało estetycznie, będę musiała je poprawić. Ogólnie zadowolona, z samej siatki bardzo, użytkownik chyba mniej ;)

Siatka na palety