Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (1)
  • Biały (8)
  • Czarny (8)
  • Niebieski (5)
  • Szary (2)
  • Zielony (22)
  • Żółty (1)

Siatki na palety - zabezpieczenie towaru na paletach

Siatki na palety zabezpieczające przed wypadnięciem towaru i ochrona przed kradzieżą

Branża transportowa to niebywale wymagająca dziedzina, która stawia bardzo duże wymagania. Należy mieć świadomość, że nie wystarczy sprawny samochód ciężarowy i doświadczony kierowca, aby świadczyć podobne usługi. Tutaj potrzebna jest wiedza na wiele tematów oraz znajomość zasad bezpieczeństwa i co więcej, stosowanie się do nich.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatka do dociśnięcia towarów na paletach euro Gruba siatka do transportu kolejowego, wagony
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka do dociśnięcia towarów na paletach euro Proponowane przez nas siatki do zastosowań,

Bezpieczne przewożenie towaru na paletach - dla zabezpieczenia towaru

Kierowca ma bardzo odpowiedzialną pracę, z czego wielu bardzo często nie zdaje sobie sprawy. Przewozi on towar, który ma dostarczyć we wskazane miejsce bez jego uszkodzenia. Duża ilość palet nie ułatwia mu tego zadania, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo, że pod wpływem nierówności na drodze, gwałtownego hamowania czy błędu samego kierowcy towar zostanie naruszony. Brak odpowiedniego zabezpieczenia jest dodatkowym zagrożeniem, które wpływa na transport produktów w warunkach do tego nieprzystosowanych.

Jak zabezpieczyć paletę z towarem?

Towar może zostać zabezpieczony odpowiednia siatką. W ten sposób mamy pewność, że jest on stabilny i nie wysunie się z palety, co mogłoby spowodować, że cała konstrukcja zostanie naruszona i tym samym towary zaczną się o siebie obijać. Siatki również zabezpieczają towar przed kradzieżą. Nie zawsze kierowca ma pełną kontrolę nad tym, co przewozi. W przerwie podczas postoju na parkingu towar zostaje pozostawiony bez żadnego nadzoru, na co złodzieje tylko czekają. Siatka utrudnia wyjęcie towaru i tym samym chroni go przed kradzieżą czy uszkodzeniem.

Zabezpieczenie towaru na palecie w transporcie

Siatki zabezpieczające oprócz tego, że wykorzystywane podczas transportu, spełniają doskonale funkcję ochronną podczas magazynowania. Towar zawsze jest dobrze zabezpieczony i zmniejsza to ryzyko jego uszkodzenia. BAGAN proponuje siatki o różnej wielkości oczek, grubości linki i wykonane z różnego materiału. Można również wybrać ich kolor od uniwersalnego czarnego po bardziej wyrazisty zielony, żółty czy niebieski. Drugie rozwiązanie ma jedną bardzo dużą zaletę. Siatka jest widoczna, co również odstrasza potencjalnego złodzieja, który świadomy zabezpieczenia, nie próbuje zdobyć towaru.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki na palety