Siatka na lawetę

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka na lawetę - Zabezpieczenie przyczepy typu laweta siatką - Siatki do mocowania drobnych towarów na lawecie

Siatka zabezpieczająca ładunek na przyczepie — Siateczka do bezpiecznego transportu na lawecie — Użycie siatki ochronnej na lawecie — Bezpieczny przewóz towarów dzięki siatce na lawetę

Bezpieczny transport drobnych towarów na przyczepach typu laweta wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Doskonale do tego celu sprawdzi się siatka na lawetę. Jest to specjalistyczna siatka zabezpieczająca, która zapobiega przesuwaniu się ładunku podczas jazdy. Wykonane z wytrzymałego materiału, zapewnia ona wyjątkową stabilność i wytrzymałość. Wybór tego typu zabezpieczenia jest niezastąpiony, zwłaszcza kiedy transportujemy drobniejsze elementy. Siatka ochronna na lawecie to niezawodne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i jakość.

Zobacz realizację

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Anton Shoom

2023-07-18 11:18

Great customer service, very responsive. Nets of good quality as expected. Thank you!

Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Maciej

2023-08-18 14:22

Zamówienie zrealizowane dość szybko ponieważ było u mnie na czwarty dzień po zamówieniu. Co do samego towaru jestem bardzo mocno zadowolony, siatka wykonana z trwałego i konkretnego materiału (tworzywa), zamówiony zestaw montażowy bardzo bogaty i przysłany aż z naddatkiem czego obawiałem zamawiania. Sama siatka służy do zabezpieczenia części magazynu przed kotami.Bardzo mocno polecam towar z waszej firmy bardzo wszechstronne możliwości zastosowania.P.S najbardziej niezadowolone są koty.

Siatka na lawetę

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się