Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (1)
  • Biały (2)
  • Czarny (2)
  • Niebieski (1)
  • Szary (2)
  • Zielony (6)
  • Żółty (1)

Siatki grodzące przestrzeń załadunkową

Siatka do zabezpieczenia przestrzeni załadunkowej na naczepie i przyczepach ciężarowych.

Ochrona transportowanych towarów i różnego rodzaju produktów ma ogromne znaczenie. Podczas dalekich podróży transportowych poszczególne rzeczy narażone są m.in. na wypadnięcie, uszkodzenia. I właśnie w tym kontekście swoje funkcje idealnie spełniają siatki grodzące, które są w stanie nie tylko zabezpieczyć, ale i oddzielić przestrzeń załadunkową.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Oddzielenie towaru w na naczepach i busach Siatka na towar na wagonach kolejowych
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Rozdzielenie przewożonych towarów i materiałów w transporcie Siatka do grodzenia przestrzeni na,
Zabezpieczenie luźno przewożonych towarów Siatka małe oczko na wagony
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Rozdzielanie towaru w transporcie i zabezpieczenie przed wypadnięciem W procesie transportu,

Siatki do grodzenia przestrzeni załadunkowej

Przewożenie materiałów busem, na pace lub też w specjalnej przyczepce wymaga ich odpowiedniego zabezpieczenia. Nie ma znaczenia co przewozimy, ani jaka jest ilość transportowanego towaru – w każdym wypadku naszym obowiązkiem jest poprawne zabezpieczenie wszystkiego tak, by dotarło w dobrym stanie oraz oczywiście nie stwarzało żadnego zagrożenia chociażby dla innych uczestników ruchu drogowego. Doskonałym sposobem na zabezpieczenie przewożonych przedmiotów będzie wykorzystanie siatek z mocnego tworzywa, które zabezpieczą w solidny sposób każdy transportowany ładunek. Proponujemy duży wybór siatek zabezpieczających do osłonięcia transportu na przyczepkach, naczepach i w zamkniętych przestrzeniach ładunkowych.

Zabezpieczamy przyczepkę przed transportem – siatka

Przyczepki są najczęściej wykorzystywane do przewozu materiałów sypkich czy też większych przedmiotów, czasami śmieci. Zabezpieczenie transportu będzie łatwiejsze dzięki wykorzystaniu profesjonalnej siatki osłonowej, którą zaczepimy na haczykach naszej naczepy i zapewnimy tym samym bezpieczeństwo innym uczestnikom ruchu. Wypadanie przedmiotów lub też dowolnego surowca z takiej przyczepki na dziurach drogowych i przy bardziej dynamicznej jeździe mogłoby być bardzo niebezpieczne. Siatka tworzona przez nas jest ekspresowa w montażu – wystarczy kilka chwil i jej solidne owinięcie na hakach, by mieć pewność, że całość towaru pozostanie w przyczepce. Dzięki temu również będzie się on mniej przesuwać, co w niektórych przypadkach może mieć znaczenie – szczególnie gdy mowa o materiałach delikatnych.

Przyczepy ciężarowe – zabezpiecz na czas transportu

W przypadku przyczep ciężarowych zamkniętych problem wypadania towaru na jezdnię w zasadzie znika. Musimy jednak zadbać o to, by przedmioty czy też materiały nie przesuwały się nadto wewnątrz samej naczepy. W takiej sytuacji również możemy wykorzystać siatki zabezpieczające do towarów w naczepie, które przytwierdzimy do haczyków lub też na inne proste sposoby. Naczepy otwarte z kolei wymagają solidnego zabezpieczenia podobnie jak ma to miejsce w przypadku małych przyczepek. Tu również sprawdzą się siatki ochronne na przyczepy, które założymy na specjalnych haczykach w kilka chwil. Zadbajmy przy tym o poprawne naciągnięcie samej siatki. Dzięki temu jeszcze lepiej zabezpieczy ona przewożone towary. Tego typu siatki są wielokrotnego użytku, co znacznie zmniejsza koszty wykonywania takich zabezpieczeń transportowych często.

Grodzenie przestrzeni załadunkowej w busie i aucie dostawczym

Przestrzeń załadunkowa często jest jednak zamknięta i nieco mniejsza, a ilość towaru nie zawsze wystarcza do jej wypełnienia po brzegi. To generuje problem przesuwania się paczek, urządzeń, sprzętu, materiałów które przewozimy. Problemy takie występują w mniejszych samochodach dostawczych. Siatki produkowane przez nas to wielofunkcyjne rozwiązanie, które pozwoli również na wykonanie zabezpieczenia w przypadku małego dostawczaka lub nawet busa osobowego, z którego tylko co pewien czas na potrzeby transportu i przewozu rzeczy wymontowujemy siedzenia pasażerów. Nawet w tak małej przestrzeni dzięki prostym technikom montażowym możemy w kilka minut wykonać niezależne od siebie przestrzenie transportowe i doskonale zabezpieczyć wszystko to, co przewozimy na czas podróży w sposób, który zapewni bezpieczeństwo towarom, materiałom delikatnym, a także zmniejszy ryzyko porysowania samego auta w przypadku przewożenia ostrzejszych materiałów. Dzięki temu, że siatki wykonujemy pod wymiar na pewno zabezpieczysz nimi każdy rodzaj samochodu i dowolny rozmiar przestrzeni ładunkowej.

Siatki do dzielenia załadunku - grodzenie przestrzeni załadunkowej.

Klient może wybrać dowolny rozmiar, w jakim ma zostać uszyta siatka. Parametry podlegające indywidualnemu dopasowaniu to również grubość sznurków, metoda wykonania oraz wielkość oczek w siatce. Dzięki temu można dopasować siatkę idealnie do przestrzeni załadunkowej, jaka ma zostać oddzielona bądź do transportowanych towarów. Siatki grodzące wykonywane są metodą bezwęzłową, która zapewnia maksymalną trwałość lub też węzłową, wcale nie gorszą. Do produkcji sznurków służy poliuretan oraz polietylen. Materiały te gwarantują należytą elastyczność wykonanej konstrukcji siatki. Nie odkształcają się, po zdjęciu i chęci zastosowania w innym miejscu, siatka powraca do swoich pierwotnych kształtów, oferując ponownie te same funkcje. Sprawdza się doskonale w warunkach zewnętrznych, ponieważ jest odporna na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych, nawet warunków wysoce ekstremalnych. Nie traci swoich właściwości w niskich temperaturach, podczas mrozów, jak i w czasie upałów, gdy silne promieniowanie słoneczne jest w stanie dokonać uszczerbku na innego rodzaju materiałach ochronnych. Siatka nie traci także swojej barwy, a Klienci mogą wybrać spośród kilku kolorów sznurków, by przestrzeń załadunkowa została odgrodzona estetycznie bądź też spełniania najwyższe wymagania pod tym względem.

Siatka do zabezpieczenia przestrzeni załadunkowej na busie, naczepie i przyczepach ciężarowych.

Siatka nie wchodzi również w reakcje z rozmaitymi substancjami, nie są jej straszne kwasy, zasady oraz sole. Nie zmienia pod wpływem ich działania swoich właściwości. Wielkość oczek może zostać dobrana w taki sposób, by cała konstrukcja zapewniała odgrodzenie przestrzeni ładunkowej, w takim stopniu, jak wymaga tego miejsce bądź życzy sobie Klient. Do tego jest to rozwiązania niezwykle ekonomiczne, a siatka jest również łatwą do utrzymania w czystości. W porównaniu do innego rodzaju przegród odgradzających posiada o wiele więcej zalet, a jej cena jest stosunkowo niska, przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Grodzące przestrzeń załadunkową