Podzielenie ładunku — Grodzie

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka na grodzie transportowe — Rozdzielenie ładunku i towaru — Podzielenie ładunku w przestrzeni załadunkowej

Oddzielenie towaru w transporcie — Oddzielenie przedziału pasażerskiego od towarowego

Podzielenie ładunku — Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Przykrycie • Osłona

Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (1)
 • Biały (2)
 • Czarny (3)
 • Niebieski (1)
 • Szary (2)
 • Zielony (11)
 • Żółty (1)
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Rozdzielenie przewożonych towarów i materiałów w transporcie Siatka do grodzenia przestrzeni na,
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Rozdzielanie towaru w transporcie i zabezpieczenie przed wypadnięciem W procesie transportu,

Siatki grodzące przestrzeń załadunkową

 • Siatka na grodzie transportowe

Siatka do zabezpieczenia przestrzeni załadunkowej na naczepie i przyczepach ciężarowych, ochrona transportowanych towarów i różnego rodzaju produktów ma ogromne znaczenie. Podczas dalekich podróży transportowych poszczególne rzeczy narażone są m.in. na wypadnięcie, uszkodzenia. I właśnie w tym kontekście swoje funkcje idealnie spełniają siatki grodzące, które są w stanie nie tylko zabezpieczyć, ale i oddzielić przestrzeń załadunkową.

Grodzie do przewożenia segregowanych towarów

 • Rozdzielenie ładunku i towaru

Siatki grodzące przestrzeń załadunkową są używane do oddzielania i zabezpieczania ładunków wewnątrz pojazdów, takich jak samochody dostawcze, ciężarówki czy wagony kolejowe. Są one wykorzystywane, aby uniknąć przemieszczania się ładunku podczas jazdy oraz utrzymania porządku i bezpieczeństwa.

Kup siatkę na grodzie dzielące o odpowiednim wymiarze

 • Podzielenie ładunku w przestrzeni załadunkowej

Siatki grodzące są zwykle wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak polipropylen. Wybierz materiał odporny na ścieranie i warunki atmosferyczne, który będzie wystarczająco mocny, aby utrzymać ładunek na miejscu. Wybierz siatkę o odpowiednich wymiarach, które pasują do przestrzeni załadunkowej pojazdu. Siatka powinna być na tyle duża, aby pokryć całą przestrzeń, którą chcesz oddzielić, ale nie za duża, aby tworzyć nadmierny luz.

Siatka montowana jako grodzie w transporcie

 • Oddzielenie towaru w transporcie

Grodzie z siatki do transportu towarów służą do oddzielania i zabezpieczania ładunków wewnątrz pojazdów, takich jak samochody dostawcze, ciężarówki czy wagony kolejowe. Stosowanie grodzi z siatki może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa i efektywności transportu. Siatki grodzące mogą być montowane na stałe lub przy użyciu systemów mocujących, takich jak zaczepy, klamry czy magnesy. Wybierz system mocowania, który będzie najbardziej odpowiedni dla twojego pojazdu i umożliwi łatwe i szybkie montowanie oraz demontaż siatki.

Siatki do grodzenia przestrzeni załadunkowej

 • Oddzielenie przedziału pasażerskiego od towarowego

Przewożenie materiałów busem, na pace lub też w specjalnej przyczepce wymaga ich odpowiedniego zabezpieczenia. Nie ma znaczenia co przewozimy, ani jaka jest ilość transportowanego towaru – w każdym wypadku naszym obowiązkiem jest poprawne zabezpieczenie wszystkiego tak, by dotarło w dobrym stanie oraz oczywiście nie stwarzało żadnego zagrożenia chociażby dla innych uczestników ruchu drogowego. Doskonałym sposobem na zabezpieczenie przewożonych przedmiotów będzie wykorzystanie siatek z mocnego tworzywa, które zabezpieczą w solidny sposób każdy transportowany ładunek. Proponujemy duży wybór siatek zabezpieczających do osłonięcia transportu na przyczepkach, naczepach i w zamkniętych przestrzeniach ładunkowych.

Grodzenie przestrzeni załadunkowej w busie i aucie dostawczym

 • Podzielenie ładunku

Przestrzeń załadunkowa często jest jednak zamknięta i nieco mniejsza, a ilość towaru nie zawsze wystarcza do jej wypełnienia po brzegi. To generuje problem przesuwania się paczek, urządzeń, sprzętu, materiałów które przewozimy. Problemy takie występują w mniejszych samochodach dostawczych. Siatki produkowane przez nas to wielofunkcyjne rozwiązanie, które pozwoli również na wykonanie zabezpieczenia w przypadku małego dostawczaka lub nawet busa osobowego, z którego tylko co pewien czas na potrzeby transportu i przewozu rzeczy wymontowujemy siedzenia pasażerów. Nawet w tak małej przestrzeni dzięki prostym technikom montażowym możemy w kilka minut wykonać niezależne od siebie przestrzenie transportowe i doskonale zabezpieczyć wszystko to, co przewozimy na czas podróży w sposób, który zapewni bezpieczeństwo towarom, materiałom delikatnym, a także zmniejszy ryzyko porysowania samego auta w przypadku przewożenia ostrzejszych materiałów. Dzięki temu, że siatki wykonujemy pod wymiar na pewno zabezpieczysz nimi każdy rodzaj samochodu i dowolny rozmiar przestrzeni ładunkowej.

cena: 11,95 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 6mm

Przy przewożonych narzędziach i przedmiotach, warto je zabezpieczyć. Paki w busach są bardzo,

Siatki do dzielenia załadunku - grodzenie przestrzeni załadunkowej.

Klient może wybrać dowolny rozmiar, w jakim ma zostać uszyta siatka. Parametry podlegające indywidualnemu dopasowaniu to również grubość sznurków, metoda wykonania oraz wielkość oczek w siatce. Dzięki temu można dopasować siatkę idealnie do przestrzeni załadunkowej, jaka ma zostać oddzielona bądź do transportowanych towarów. Siatki grodzące wykonywane są metodą bezwęzłową, która zapewnia maksymalną trwałość lub też węzłową, wcale nie gorszą. Do produkcji sznurków służy poliuretan oraz polietylen. Materiały te gwarantują należytą elastyczność wykonanej konstrukcji siatki. Nie odkształcają się, po zdjęciu i chęci zastosowania w innym miejscu, siatka powraca do swoich pierwotnych kształtów, oferując ponownie te same funkcje. Sprawdza się doskonale w warunkach zewnętrznych, ponieważ jest odporna na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych, nawet warunków wysoce ekstremalnych. Nie traci swoich właściwości w niskich temperaturach, podczas mrozów, jak i w czasie upałów, gdy silne promieniowanie słoneczne jest w stanie dokonać uszczerbku na innego rodzaju materiałach ochronnych. Siatka nie traci także swojej barwy, a Klienci mogą wybrać spośród kilku kolorów sznurków, by przestrzeń załadunkowa została odgrodzona estetycznie bądź też spełniania najwyższe wymagania pod tym względem.

Siatka do zabezpieczenia przestrzeni załadunkowej na busie, naczepie i przyczepach ciężarowych.

Siatka nie wchodzi również w reakcje z rozmaitymi substancjami, nie są jej straszne kwasy, zasady oraz sole. Nie zmienia pod wpływem ich działania swoich właściwości. Wielkość oczek może zostać dobrana w taki sposób, by cała konstrukcja zapewniała odgrodzenie przestrzeni ładunkowej, w takim stopniu, jak wymaga tego miejsce bądź życzy sobie Klient. Do tego jest to rozwiązania niezwykle ekonomiczne, a siatka jest również łatwą do utrzymania w czystości. W porównaniu do innego rodzaju przegród odgradzających posiada o wiele więcej zalet, a jej cena jest stosunkowo niska, przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Agnieszka Figula

2024-03-22 15:34

Siatka na piętrowe łóżko dla dzieci. Dzieciaki zadowolone, a rodziców głowa spokojna. Szybka dostawa. Siatka gruba, mocna, z obszyciem, w dobrej cenie, bez zarzutów.

Bartłomiej Klimek

2024-01-13 14:47

Bardzo dobry produkt i szybka dostawa. Siatka posłużyła do zabezpieczenia otwartych schodów bez balustrady. Sprawiła się wyśmienicie. Polecam

Szymon Wróbel

2024-02-09 06:58

Siatka potrzebna była do zabezpieczenia łóżka piętrowego dla dzieci. Produkt wysokiej jakości obszyty dookoła mocny, daje poczucie bezpieczeństwa dla dzieci. Polecam !!!

Weronika W

2024-05-20 11:25

Siatka jest mocna, solidna i skutecznie zabezpiecza płot przed niechcianymi gośćmi. Możliwość zamówienia siatki na dokładny wymiar bardzo ułatwiła jej montaż. Polecam

P. B.

2024-04-25 16:51

Bardzo dobry produkt. Zastosowany do zabepieczenia namiotu ogrodowego przed wiatrami. Polecam.

Grodzące przestrzeń załadunkową

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się