Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na pnącza uprawne

Pnącza roślin - wspomóż pnącza mocnymi siatkami ze sznurka

Oferujemy sznurkowe siatki dla pnączy roślinnych. To rozwiązanie bardzo ekonomiczne, ale również trwałe. Polipropylen bezwęzłowy jest bowiem tworzywem bardzo wytrzymałym na czynniki mechaniczne, pogodowe, a także chemiczne. Dlatego właśnie siatki wykonane z tego tworzywa doskonale nadają się do stworzenia stelażu dla rośliny pnącej.  Wysoka wytrzymałość, ale również odpowiedni poziom elastyczności materiału sprawiają, że jest to obecnie jedno z najchętniej wykorzystywanych tworzyw w rolnictwie i ogrodnictwie do tego rodzaju zadań. Materiał dodatkowo radzi sobie z promieniowaniem UV oraz silnym mrozem. Dzięki temu może być wykorzystywany na naszych uprawach przez cały rok.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatka do uprawy pnączy - rośliny pnące Siatka do ochrony. Siatka zabezpieczająca budowę - ogrodzenie. Ochraniająca siatka
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka do uprawy pnączy - rośliny pnące Proponujemy zakup siatek z tworzywa sztucznego w celu,

Siatki na pnącza – pod wymiar

Umożliwiamy złożenie indywidualnego zamówienia na siatkę na podstawie przesłanych wytycznych takich jak: potrzebny rozmiar siatki, grubość sznurka, jej kolor, a także rozmiar oczek. Każde zamówienie traktowane jest przez nas taką samą powagą, dzięki czemu niezależnie od potrzebnej ilości takich siatek jakość wykonania i personalizacja będą stały na najwyższym poziomie. Dzięki możliwości dopasowania nawet pojedynczej siatki pod konkretne oczekiwania zyskujesz gwarancję zadowolenia z finalnie otrzymanego produktu.

Siatki ochronne na pnącza – dlaczego warto?

Stosowanie siatek na pnące rośliny jest bardzo powszechny w rozmaitych plantacjach oraz w uprawach profesjonalnych. Zdecydowanie jednak również w przypadku hobbystycznego zajmowania się pnączami takimi jak winogrono czy bluszcz znajdują one szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzają się zatem zarówno w przypadku komercyjnych zastosowań, jak również na ogrodach prywatnych, działkach rekreacyjnych i w miejscach przeznaczonych na niewielkie, hobbystyczne uprawy. Świetnie sprawdzą się również na ściany domu czy altanki, gdzie chcemy puścić bluszcz lub inne rośliny pnące w celach ozdobnych.

Siatka na pnącza – zamów w firmie z doświadczeniem

Nasza firma od wielu lat świadczy usługi tworzenia siatek polipropylenowych o różnym zastosowaniu, również przemysłowym. Doskonale odnajdujemy się w branży siatek i właśnie dlatego oferujemy również solidne rozwiązania dla ogrodnictwa i rolnictwa, w tym także siatki na pnącza. Posiadamy doświadczenie, niezbędną wiedzę oraz odpowiedni sprzęt i urządzenia, z których pomocą tworzymy jakościowe i bardzo wytrzymałe siatki na pnącza do Twojego ogrodu lub na plantacje.

Siatki do wspierania pnączy roślin

W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości siatki z tworzywa sztucznego. Siatki na pnącza roślinne pozwalają na ich lepszy wzrost oraz powiem lepszą kondycję zdrowotną. Do zapewnienia odpowiedniego wzrostu pnączom zwykle wykorzystywane są rozwiązania takie jak stelaże drewniane, materiałowe lub też wykonane z innych tworzyw. Nasze rozwiązanie w postaci siatki jak korzystne z racji niższej ceny, bardzo dobrej wytrzymałości, a także prostaty montażu. Do wykonania siatek na pnącza wykorzystujemy polipropylen bezwęzłowy, który posiada bardzo dobre właściwości mechaniczne. Zapewnia on roślinie odpowiednie wsparcie we wzroście. Jest również bardzo odporny na rozmaite czynniki pogodowe, a nawet niektóre środki chemiczne.

Siatki do pnącza – pod wymiary

Siatki pod pnącza roślin powinny być wykonywane pod konkretne, wymagane przez Ciebie wymiary. To gwarancja oszczędności miejsca na plantacji, ale również zmniejszenia kosztów z racji zużycia znacznie mniejszej ilości materiału. Zachęcamy do złożenia zamówienia indywidualnie i podania nam koniecznych do wykonania wymiarów takiej siatki.

Siatki na pnącza uprawne - siatki na wymiar do pnączy roślin

Realizujemy wszystkie tego rodzaju zamówienia z należytą starannością i gwarantujemy wykonanie zarówno jednej jak i setek takich siatek w doskonały sposób. W trakcie zamawiania będziemy mogli samodzielnie zdecydować do kwestii takich jak rozmiar siatki, ale również jej grubość czy też wymiary jej oczek. W ten sposób jeszcze lepiej dostosujesz produkt do swoich bardzo indywidualnych oczekiwań.

Siatki do pnączy roślinnych – dlaczego warto je zakupić?

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne siatki do pnączy takich jak winogrono czy też wszelkiego rodzaju bluszcze. Dzięki ich zastosowaniu uzyskasz znacznie lepsze plony, a także rośliny będą w znacznie lepszej kondycji zdrowotnej, przez co będą atrakcyjniej się prezentować. Siatki tego rodzaju wykorzystywane są bardzo powszechnie na rozmaitych plantacjach, ale z powodzeniem znajdą zastosowanie również w uprawach hobbystycznych. Na ich korzyść przemawia również fakt bardzo prostego montażu, co daje siatką bardzo dużą przewagę nad innymi rodzajami mocowań do pnączy.

Sprawdzony producent siatek ze sznurka

Jako sprawdzony producent rozwiązań takich jak siatki z polipropylenu gwarantujemy najwyższą jakość wykonania całości usługi. Korzystamy jest materiałów najwyższej jakości, które obrabiamy na specjalistycznym sprzęcie zgodnie z Twoimi wytycznymi. Nasze siatki dla ogrodu to rozwiązanie, które odmieni Twoje otoczenie całkowicie.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki na pnącza uprawne