Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (7)
  • Biały (8)
  • Czarny (8)
  • Niebieski (6)
  • Szary (7)
  • Zielony (20)
  • Żółty (6)
Siatka zabezpieczająca na przydomowy basen Siatka ochronna na przydomowy basen
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Praktyczna siatka asekuracyjna na przydomowy basenOdporna na wilgoć, promieniowanie słoneczne i,

Ogrodzenie basenu z lekkiej siatki

Żeby mieć pewność, że nikt nie wpadnie do basenu a tym bardziej małe dzieci, możesz zastosować siatkę na ogrodzenie basenu dookoła lub zabezpieczyć część otwartą lub wejściową na basen w ogrodzie domowym. Ogrodzenie basenu zapewni bezpieczny teren rekreacyjny i oddzieli część z kąpieliskiem od ogrodu.

Zabezpieczenie pionowe basenu domowego

Pionowe zabezpieczenie basenu ogrodowego, to nic innego jak forma ogrodzenia które może być szybko zamontowane na wiosnę i zdemontowane na zimę. Ale siatki na ogrodzenie wokoło basenu z naszej siatki nie trzeba demontować na okres zimowy.

Siatka sznurkowa na basen domowy

Sznurkowa siatka do basenu domowego na ogrodzie jest dobrym i tanim rozwiązaniem na ochronę naszych małych domowników. Z powodzeniem można ją stosować na małe niskie i wysokie ogrodzenia basenu, a drugim rozwiązaniem może być osłonięcie basenu od góry na rozpięta na słupach wtedy tworzy tak zwany żagiel, ale ma chronić przed wpadaniem liści gałęzi z drzew.

Siatki na przydomowy basen na wymiar

Zdarza się, że w basenach przydomowych topią się ptaki lub inne niewielkie zwierzęta próbujące pić wodę. Aby tego uniknąć, dobrze jest zastosować siatkę do ochrony basenu. Siatka, jaką mamy w ofercie, wykonana została z nietoksycznego materiału, który nie absorbuje wody, jest więc idealna na baseny. Jest odporna na działanie promieni słonecznych, a tworzywo, z jakiego jest zrobiona, to materiał nietoksyczny. Basenowa siatka z polipropylenu wytrzymuje bardzo silny nacisk, zatrzyma więc ciężkie przedmioty, zapewni też bezpieczeństwo dzieciom, gdyż upadając na siatkę nie zrobią sobie one żadnej krzywdy. Posiadamy w swej ofercie siatki w różnych kolorach, dzięki czemu będą mogli Państwo wybrać produkt najbardziej pasujący do wystroju ogrodu.

Siatki basenowe do przykrycia basenów ogrodowych

Zabezpieczenie basenu siatką przed liśćmi i wypadnięciem dzieci lub zwierząt. Basen przydomowy daje nam wiele radości, musimy jednak pamiętać o jego odpowiednim zabezpieczeniu, zwłaszcza wtedy, gdy w naszym ogródku przebywają dzieci lub zwierzęta. Siatka sznurkowa rozpięta nad powierzchnią basenu ochroni dzieci oraz psy czy koty przed wpadnięciem do wody. Mocne siatki ze sznurka do zabezpieczania basenów - montaż siatek nad powierzchnią basenu uchroni dzieci i domowe zwierzęta przed wypadkiem. Siatki sznurkowe, jakie oferujemy, są bardzo wytrzymałe, utrzymają nawet ciężką, dorosłą osobę, nie pozwalając jej wpaść do wody. Siatki z małym oczkiem na basen będą też dodatkowo chronić wodę przed zanieczyszczeniami, np. liśćmi, gałęziami. Gnijące materiały organiczne mogą bardzo szybko zepsuć wodę w basenie.

Sznurkowe siatki z mocnego tworzywa do ochrony basenów

Basen będzie doskonale zabezpieczony, jeśli wykorzystamy mocne i wytrzymałe siatki sznurkowe. Bezwęzłowe siatki zapobiegną nie tylko wypadkom, na jakie mogłyby być narażone dzieci, czy domowe zwierzęta bawiące się w pobliżu basenu. Siatki o odpowiednio niewielkim oczku sprawią, że do wody nie będą wpadać liście, czy innego rodzaju zanieczyszczenia. Siatki do zabezpieczania basenów, jakie mamy w ofercie, są bardzo odporne mechanicznie. Dzięki siatkom ze sznurka ochronisz dzieci i zwierzęta domowe przed upadkiem do basenu. Siatki na basen z małym oczkiem zapobiegną też dodatkowo zanieczyszczeniom wody, gdyż zatrzymają liście i gałęzie. Sznurkowe siatki z PP są bardzo wytrzymałe, znoszą doskonale bardzo duże obciążenie, dlatego każda osoba, która na nie upadnie, będzie bezpieczna. Oferujemy siatki przycinane do wyznaczonych wymiarów, więc dopasujesz je idealnie do swojego zbiornika wodnego.

Najlepsze siatki do ochrony basenów

Zakupisz u nas siatki basenowe na wymiar w dobrej cenie. Będą one służyły przez długi czas, gdyż wykonano je z bardzo odpornego na zniszczenia materiału. Dzięki prawidłowo osłoniętemu basenowi wszystkie osoby przebywające w pobliżu będą bezpieczne. Jeśli osłonisz siatką basen w ogrodzie, nie będziesz musiał martwić się, że Twoje zwierzęta lub małe dzieci będą narażone na niebezpieczeństwo. Siatki z PP są odporne na pękanie, przecieranie się i zniekształcenia. Siatki do ochrony basenu w dobrej cenie w naszym sklepie oferuje w bardzo korzystnej cenie, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na profesjonalne i nowoczesne zabezpieczenie przydomowego basenu. Jeśli obawiamy się, że do wody mogą się dostać zanieczyszczenia, takie jak np. liście czy gałęzie z pobliskich drzew, warto zakupić siatkę o małym oczku. Jeśli natomiast chodzi nam głównie o bezpieczeństwo bawiących się przy basenie dzieci, możemy zastosować siatkę z większym oczkiem.

Sznurkowe siatki z tworzywa sztucznego na basen

Siatki, jakie oferujemy, zostały wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego, które nie zawiera toksycznych substancji. Miękkie siatki sznurkowe z PP nie absorbują wody, nie będą więc stwarzały warunków do tego, by rozwijały się na ich powierzchni szkodliwe dla zdrowia grzyby. Z siatek bezwęzłowych będzie można korzystać przez długi czas, gdyż są one bardzo wytrzymałe mechanicznie, a także chemicznie. Dzięki mocnym, najwyższej jakości siatkom do ochrony basenu Twój ogród będzie miejscem bezpiecznym dla Ciebie i wszystkich Twoich podopiecznych Prowadzimy produkcję i sprzedaż siatek osłonowych na oczka wodne na wymiar, dlatego też każdy nasz klient może być pewny, że doskonale dopasuje zakupioną siatkę do swojego zbiornika wodnego. Montaż siatki nad oczkiem wodnym będzie łatwy, dzięki ogromnej wytrzymałości siatki z PP będziesz pewien, że zyskujesz ochronę na długi czas.

Wytrzymałe siatki do całorocznej ochrony basenu

Siatki na basen mogą być stosowane przez cały rok, także poza sezonem, gdy w basenie nie ma wody, lecz chcemy zapobiec temu, by do pustego basenu wpadło dziecko lub nasze domowe zwierzę, czy też inne dzikie zwierzęta, które mogłyby zostawić po sobie zanieczyszczenia i dodać nam tym sposobem pracy. Siatki polipropylenowe są odporne na mróz, wodę a także na silne słońce, będą więc dobrą całoroczną ochroną basenu. Zabezpieczenie basenu siatką sznurkową będzie bardzo proste, jest ona łatwa w montażu i demontażu. Siatki ochronne ze sznurka, jakie oferujemy, będzie można wykorzystywać wielokrotnie przez wiele sezonów, gdyż są one bardzo mocne. Wykonano je techniką bezwęzłową, dlatego też ich struktura jest trwałą, nie będą się deformowały i rozplątywały w trakcie eksploatacji. Siatki z bezpiecznego tworzywa sztucznego są odporne także na oddziaływanie słońca i mrozu.

Najlepsze siatki sznurkowe na basen - Mocne siatki sznurkowe na basen

Osłonięcie basenu siatką to gwarancja, że nikt nie będzie narażony na upadek do wody. Siatki bezwęzłowe są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, dlatego skutecznie zabezpieczą nawet ciężką dorosłą osobę. Są one elastyczne, dlatego nie będą się deformowały, więc nie będzie konieczności ich szybkiej wymiany. Siatki z polipropylenu to bezpieczny produkt. Nie będą one w żadne sposób reagować na wodę, do basenu nie przedostaną się żadne szkodliwe substancje, gdyż materiał, z jakiego wykonane są nasze siatki sznurkowe, jest bezpieczny dla zdrowia.
Najlepsze siatki sznurkowe na basen idealnie nadają się na osłonę basenu. Są one odporne na promieniowanie UV oraz na ciepło. Można nimi zabezpieczyć także pusty basen zimą, gdyż siatki sznurkowe są odporne także na mróz. Zastosowanie siatek z PP na basenie to gwarancja, że ogród będzie bezpieczną przestrzenią dla dzieci. Siatki bezwęzłowe mają bardzo solidną konstrukcję, nie będą się rozplątywały, ani pękały, nawet pod wpływem silnego uderzenia i nacisku

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Grzegorz czy Dominik

2022-11-23 13:11

Dziękuję za szybką realizację zamówienia :) Siatka wyszła świetnie a koty oszalały na jej punkcie... teraz nawet śpią na niej pod sufitem :)

Siatka na basen