Siatka do busa — Auto dostawcze

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki do busa — Siatka do aut dostawczych — Siatki zabezpieczająca w busach

Zabezpieczenie paki w busie — Siatki zakładane na pakę w aucie dostawczym

Siatka na pakę do busa — Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Przykrycie • Osłona

Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (1)
 • Biały (2)
 • Czarny (3)
 • Niebieski (1)
 • Szary (2)
 • Zielony (11)
 • Żółty (1)

Zabezpieczenie z siatki w autach technicznych i dostawczych

 • Siatka do busa

Siatki ochronne są coraz częściej spotykane w branży transportowej, nie tylko do zabezpieczenia kontenerów, przyczep czy ładunków, ale także do bagażników samochodów osobowych, jako siatka grodząca przestrzeń załadunkową czy jako siatka do busa. Siatka ochronna w busach jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Często w pojeździe tego typu nie ma specjalnie wyznaczonej i odgrodzonej przestrzeni na bagaż i może on stanowić zagrożenie dla pasażerów. Siatka ochronna pozwala odgrodzić bagaże, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo i komfort podróżnych.

Zaczym kupisz siatke do busa

 • Siatka do aut dostawczych

Przed zakupem siatki upewnij się, że jej rozmiar jest odpowiedni dla przestrzeni bagażowej w twoim busie. Weź pod uwagę wymiary przestrzeni, jaką chcesz zabezpieczyć, oraz wielkość przedmiotów, które będziesz transportować. Wybierz siatkę wykonaną z trwałego i odpornego na ścieranie materiału, takiego jak polipropylen. Tego rodzaju materiały zapewnią siatce większą wytrzymałość i dłuższą żywotność podczas transportu busami.

Montowane siatki do busów

 • Siatki zabezpieczająca w busach

Siatka do busa może mieć zastosowanie się do kilku różnych produktów. Siatki bagażowe, siatki mocujące lub siatki do przewozu zwierząt to tylko niektóre z nich. Siatki te służą do zabezpieczania ładunku, przedmiotów czy zwierząt wewnątrz pojazdu, tak aby nie przemieszczały się w trakcie jazdy. Siatki do zabezpieczenia ładunku różnią się systemami mocowania. Niektóre mają zaczepy, inne wyposażone są w paski z rzepami lub klamry. Wybierz system mocowania, który będzie najbardziej odpowiedni dla twojego busa i pozwoli na łatwe i szybkie mocowanie oraz demontaż siatki.

Dobór siatki zabezpieczającej w busie

 • Zabezpieczenie paki w busie

Siatka do zabezpieczenia ładunku w busie to bardzo ważny element wyposażenia, który pomaga w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa podczas transportu różnych przedmiotów. Wybierając siatkę, zwróć uwagę na jej elastyczność i siłę naciągu. Siatka powinna być w stanie utrzymać ładunek, ale jednocześnie elastyczna, aby można było ją łatwo dopasować do różnych przedmiotów.

Siatki do przewozu – zabezpieczenie towaru, sprzętu i narzędzi w busie

 • Siatki zakładane na pakę w aucie dostawczym

Zabezpieczenie przestrzeni załadunkowej w busie przy pomocy trwałych siatek pozwala na przewożenie nim rzeczy znacznie bezpieczniej. Zabezpieczenie transportowanego towaru, sprzętu, urządzeń czy też narzędzi pozwala na ograniczenie strat wynikających chociażby z przemieszczania się ładunku na pace busa. Siatki z mocnego tworzywa, przytwierdzone we właściwy sposób sprawią, że towary i wszystkie przewożone przedmioty nie będą się poruszały nawet w czasie ostrzejszej jazdy, dzięki czemu dojadą w znacznie lepszym stanie. Oferujemy bardzo duży wybór siatek zabezpieczających na pakę, do busa i nie tylko, tworzonych na wymiar i pod konkretne wymagania naszych Klientów.

Zabezpieczenie towaru w busie – mocna siatka transportowa

 • Siatka na pakę do busa

Jeżeli nasz bus służy nam do transportu towarów do naszych klientów, na sercu powinno nam leżeć przede wszystkim to, by transport dojechał w doskonałym stanie. Nie zawsze jest możliwe takie ułożenie pakunków, by nie przesuwały się w czasie dynamicznej jazdy. W przypadku, gdy wieziemy delikatne lub bardzo cenne przedmioty, ewentualne uszkodzenia mogą nas naprawdę sporo kosztować. Właśnie dlatego należy odpowiednio zabezpieczyć takie transporty, szczególnie kiedy paka naszego busa nie jest pełna. Użycie do tego celu siatek ochronnych będzie doskonałym posunięciem. Siatkami przytwierdzimy wszystkie paczki w jednym miejscu, owiniemy je bezpiecznie i zabezpieczymy przed uszkodzeniami transportowymi.

Siatka ochronna na sprzęt i urządzenia – transportowa

Dużym busem dostawczym bardzo często przewozimy sprzęt i urządzenia, nierzadko o dużej wartości do naszych klientów lub też w celu wykorzystania ich do wykonywania pracy zawodowej właśnie u naszych klientów. Zabezpieczenie tych urządzeń i sprzętu na czas transportu jest kluczowe, by uniknąć zupełnie niepotrzebnych strat. Doskonale sprawdzi się do tego celu siatka, którą możemy przytwierdzić do specjalnych haczyków w zasadzie dowolny gabaryt w naszym busie dostawczym. Doskonale sprawdzą się one zarówno w przypadku busów przeznaczonych do transportu jak również osobowych, z których tylko raz na jakiś czas wyjmujemy tylne siedzenia w celu przewozu rzeczy.

Szerokie zastosowanie siatek w transporcie

Siatki transportowe osłaniające doskonale sprawdzą się w dużych busach roboczych, w których po bokach zamontowane są półki na narzędzia. Zamocowanie w tych miejscach na specjalnych haczykach siatek sprawi, że wszystkie, nierzadko drobne przedmioty pozostaną na swoim miejscu nawet w czasie bardziej dynamicznej jazdy. Takie zorganizowanie przestrzeni roboczej w naszym samochodzie pozwoli na znaczne ograniczenie strat i uszkodzeń wynikających z ciągłego przemieszczania się, ale oszczędzimy również dzięki temu sporo czasu, który poświecilibyśmy na cykliczne sprzątanie skrytek w naszym busie.

Przegroda z siatki do busa zabezpieczająca ładunek podczas transportu

Produkujemy siatki z mocnego tworzywa, które będą doskonałym zabezpieczeniem na długie lata. Dzięki prostocie montażu i demontażu na różnych systemach haczyków możemy z powodzeniem założyć siatkę w kilka sekund, zdemontować i używać wielokrotnie w wielu innych przestrzeniach transportowych. To pozwala na redukcję kosztów wykonywania takich zabezpieczeń. Wszystkie siatki tworzone są u nas pod konkretny wymiar, dzięki czemu niezależnie od tego jakie są Twoje potrzeby i jaką flotę pojazdów posiadasz – dostosujemy się i wykonamy perfekcyjnie pasującą siatkę z odpowiednim zapasem. Siatki dzięki odporności na promieniowanie UV są znacznie bardziej żywotne i posłużą Ci długo.

Siatki ze sznurka do busa – wybór

Wszystkie nasze siatki produkowane są z najwyższej, jakości materiałów, gwarantujących wytrzymałość i niezawodność przez długo okres eksploatacji. Jednakże najbardziej trwałym tworzywem, z którego produkujemy siatki, jest polipropylen. Jest on odporny na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, co czyni siatkę uniwersalnym rozwiązaniem. Siatki polipropylenowe produkowane są metodą bezwęzłową na dowolny wymiar podany przez klienta. Siatka zabezpieczająca w busie musi mieć optymalne rozmiary, aby móc spełniać swoje zadanie. Siatki z polipropylenu do busa mają różnej wielkości oczka siatki oraz posiadają rożną gramaturę sznurka, z którego siatka maskująca jest wykonana.

Siatki do busa z wzmocnieniem szyte na wymiar – właściwości

Nasza firma produkuje siatki ochronne do busa, które są trwałe i spełniają swoje funkcje zabezpieczające przez długi czas. Siatki polipropylenowe do busa są odporne na wiele czynników. Aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów, siatki zabezpieczające do busa z polipropylenu są wytwarzane metodą bezwęzłową. Siatki polipropylenowe do busa posiadają zróżnicowaną gramaturę sznurka oraz różnorodną wielkość oczek siatki, w zależności od zastosowania. Im grubszy sznurek, tym siatka jest bardziej wytrzymała. Do zabezpieczenia bagażów w busie sugerujemy, aby oczka siatki były takiej wielkości, aby uniemożliwiały przemieszczanie się drobnych przedmiotów.

Siatka na regał do busa - zabezpieczenie regału w busie

Siatki do zabezpieczenia palet na busie - bezpieczny transport palet

Przegroda zabezpieczająca ładunek w busie - siatka grodząca do busa

Przegroda do aut dostawczych - zabezpieczenie towaru w busie

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Agnieszka Figula

2024-03-22 15:34

Siatka na piętrowe łóżko dla dzieci. Dzieciaki zadowolone, a rodziców głowa spokojna. Szybka dostawa. Siatka gruba, mocna, z obszyciem, w dobrej cenie, bez zarzutów.

Bartłomiej Klimek

2024-01-13 14:47

Bardzo dobry produkt i szybka dostawa. Siatka posłużyła do zabezpieczenia otwartych schodów bez balustrady. Sprawiła się wyśmienicie. Polecam

Szymon Wróbel

2024-02-09 06:58

Siatka potrzebna była do zabezpieczenia łóżka piętrowego dla dzieci. Produkt wysokiej jakości obszyty dookoła mocny, daje poczucie bezpieczeństwa dla dzieci. Polecam !!!

P. B.

2024-04-25 16:51

Bardzo dobry produkt. Zastosowany do zabepieczenia namiotu ogrodowego przed wiatrami. Polecam.

Karolina Łapińska

2024-02-28 15:15

Bardzo szybka obsługa i wysyłka! Siatki będą super chroniły dzieciaki podczas zabawy w pokoju na wysokości 🙂

Siatka do busa

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się