Siatki na otwarty plac magazynowy

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (1)
 • Biały (3)
 • Czarny (3)
 • Niebieski (2)
 • Szary (3)
 • Zielony (10)
 • Żółty (1)

Siatki na zabezpieczenie przed wiatrem placów magazynowych i terenów otwartych z towarem

Siatkami można zabezpieczyć place na których są składowane lekkie materiały budowlane. Siatki są też stosowane do zabezpieczenia składowisk makulatury i innych lekkich towarów lub odpadów. Budowa klatki lub ogrodzenia z siatki osłaniającej plac gdzie jest skandowany towar lub inne przedmioty, doskonale sprawdzi się przed porywistym wiatrem. Każde zabezpieczenie z siatki placu do składowania towarów i materiałów będzie najbardziej skutecznym i rozsądnym cenowo przedsięwzięciem.

Jakie towary mogę zabezpieczyć na placu?

Pierwszą kategorią produktów, które zwykle przechowujemy luźno na placach są przede wszystkim materiały budowlane – wszelkiego rodzaju bloczki, drewno konstrukcyjne, elementy stalowe, styropiany i wiele innych rzeczy, które na co dzień wykorzystuje się w budowlance. To chociażby rozmaite prefabrykaty betonowe. Na placach zwykle znajdziemy również cegły różnego rodzaju czy też dachówki. Często także zdarza się, że na placach przechowujemy surowce takie jak węgiel. Inną kategorią produktów sypkich, które często znajdziemy na placu są oczywiście żwiry, piasek, kamienie i inne surowce wykorzystywane chociażby w małym budownictwie czy urządzaniu ogrodu. Również ziemia często właśnie w taki sposób jest przechowywana. Spektrum materiałów do zabezpieczenia jest zatem bardzo szerokie, zważywszy, że także na placach półotwartych czy też całkowicie zamkniętych magazynach, siatki osłaniające na towar znajdują swoje zastosowanie. Ich wykorzystanie pozwoli na wiele korzyści i zabezpieczenie towaru (szczególnie sypkiego) przed roznoszeniem się po całym placu.

Siatki ochronne, zabezpieczające do przemysłu i sportu Siatki ochronne, zabezpieczające do przemysłu i sportu
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Wykonaj tanie zadaszenie zabezpieczające towar na zewnętrznym placu

Zabezpieczenie towaru na placu siatką

Przede wszystkim siatka osłaniająca na towary pozwala na ich zabezpieczenie przed kradzieżami, czy też zniszczeniami wywołanymi przez przypadkowe zwierzęta, które znajdują się w pobliżu. Dodatkowo możemy w ten sposób zabezpieczyć towar przed powianiem go przez wiatr, a także opadaniem i przemieszczaniem się w przypadku, gdy mowa o dużych składowiskach z materiałami sypkimi. W ten sposób siatka zabezpieczająca może pozwolić nam nawet na ograniczenie strat przestrzeni na naszym placu. Siatki ochronne, które proponujemy to rozwiązanie bardzo dobre z uwagi na wytrzymałość na wszelkie występujące w naszym kraju warunki atmosferyczne. Siatka nie nasiąknie wodą, nie będzie wydzielała żadnych zapachów, jest całkowicie neutralna. Właśnie dlatego może być używana do tak szerokiej gamy produktów. Jej przytwierdzenie do podłoża za pomocą specjalnych haków również będzie niezwykle proste. Haki takie możemy zrobić nawet samemu lub zakupić w zestawie z siatką.

Ochrona i zabezpieczenie siatkami materiałów gromadzonych na placu

Składy i składowiska materiałów często znajdują się pod gołym niebem. W momencie, kiedy materiały mogą znosić zmienne warunki pogodowe nie stanowi to problemu, ale w wielu sytuacjach i tak nie powinno się ich pozostawiać bez żadnego zabezpieczenia. Może to bowiem nas narazić na niemałe straty z uwagi na zniszczenie, kradzieże materiałów i przedmiotów, a także poniesienie ich przez wiatr w przypadku, gdy są nieco lżejsze. Takie zabezpieczenie powinno być jednak wykonane w sposób pozwalający na jego łatwe montowanie i demontowanie w przypadku, gdy musimy taki towar przygotować do transportu dla klienta lub wydać mu go na miejscu. Właśnie dlatego siatki sprawdzają się w tym przypadku znakomicie.

Siatki ze sznurka na plac magazynowy

W naszym sklepie nabędziesz w korzystnej cenie siatki ze sznurka, które są niezastąpioną ochroną na magazynach różnego rodzaju. Dzięki nim można osłonić wysokie półki i regały, przy jednoczesnym zachowaniu widoczności na składowane towary. Praca w magazynie będzie przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa dzięki należytemu zabezpieczeniu regałów siatkami sznurkowymi wysokiej jakości. Dzięki nim towar nie będzie spadał, ani niebezpiecznie się przesuwał.

Duży wybór siatek zabezpieczających na place

Jako producent siatek dbamy o to, by wszystkie siatki wykonane były pod konkretne potrzeby. Dlatego też możemy doradzić jaki ich rodzaj będzie odpowiedni do danego typu materiału, który zamierzasz pod nimi przechowywać. Siatka osłaniająca czy też ochronna z grubego sznura, pozwoli na zabezpieczenie nawet dużych ilości materiału w przypadku odpowiedniego jej zamontowania. Proponowane przez nas siatki ochronne na place i składowiska są całkowicie odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz wielu innych substancji, które mogą się naturalnie pojawiać w takich miejscach. Dzięki swojej obojętności są łatwe w czyszczeniu i mogą służyć wielokrotnie do różnych zadań. Dodatkowo nie reagują na promieniowanie słoneczne UV, dzięki czemu będą w doskonałym stanie służyły długie lata na Twoim placu.

Ogrodzenie i zadaszenie placu magazynowego z siatki

 • Siatki na otwarty plac magazynowy, sufity i zadaszenia placów z towarem
 • Siatki na sufity i zadaszenia magazynów i placów otwartych z towarem
 • Zbuduj skuteczne ogrodzenie na placu do magazynowania z siatek
 • Siatki na osłonięcie i zadaszenie przed wiatrem placów magazynów i terenów otwartych z towarem
 • Postaw wysokie ogrodzenie z lekkich siatek o lekkiej konstrukcji
 • Zadaszenie z siatki które zapobiegnie wywiewaniu lekkich materiałów z palcu

Z wykorzystaniem naszych siatek, możesz szybko i w bardzo prosty sposób zabezpieczyć plac do składowania towarów i materiałów. Takie rozwiązanie zadaszenia z siatki mocowanego już do istniejącego ogrodzenia, przyniesie wiele korzyści, pozwoli w bezpieczny sposób magazynować i przetrzymywać na otwartej przestrzeni lekkie materiały budowlane i towary.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Grzegorz czy Dominik

2022-11-23 13:11

Dziękuję za szybką realizację zamówienia :) Siatka wyszła świetnie a koty oszalały na jej punkcie... teraz nawet śpią na niej pod sufitem :)

Siatki na place magazynowe