Siatka do gry w golfa — Pole golfowe

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka na pole golfowe — Siatka do gry w golfa — Piłkochwyt na pole golfowe

Łapacze piłeczek golfowych — Siatka do golfa na pole — Piłkochwyty i siatki na pola golfowe — Siatka na strzelnice golfową

Siatka do gry w golfa — Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Ochrona • Osłona

Zobacz realizację

Wytrzymałe i bardzo mocne siatki ochronne na pola golfowe

Siatki, jakie oferujemy, charakteryzują się ogromną wytrzymałością na pękanie, naciąganie, będą doskonale spełniać swą ochronną rolę na polu golfowym przy każdej pogodzie. Pole golfowe zabezpieczone siatkami sznurkowymi będzie wyglądać nowocześnie i profesjonalnie, siatki nie będą się deformowały i naciągały pod wpływem silnych uderzeń i nacisku. Bezwęzłowe siatki sznurkowe będą wytrzymywać lata intensywnej eksploatacji. Nasza oferta posiada również Piłkochwyty na pola golfowe, które mają szczególne znaczenie również w tym sporcie. Jesteśmy producentami siatek różnych kategorii wśród naszych klientów dużą popularność zyskują u nas Piłkochwyty na różnego rodzaju boiska jak i również pola golfowe. W produkcji naszych siatek wykorzystujemy wysokiej jakości materiały jakim jest między innymi polipropylen.

Piłkochwyty na pola golfowe

Piłkochwyty coraz częściej stosuje się do wyposażenia pól golfowych. Montowanie ich wokół terenu golfowiska ma na celu zabezpieczenie obiektów znajdujących się poza polem golfowym, a także zapewnienia odpowiedniej ochrony publiczności, która chce przyglądać się rozgrywkom w golfa. Piłka golfowa jest obiektem bardzo ciężkim, a poruszająca się z dużą prędkością może być naprawdę niebezpieczna. Piłkochwyt z siatki o odpowiednim rozmiarze oczka zatrzyma nawet bardzo mocno rozpędzoną piłkę do golfa i pozwoli uniknąć niebezpieczeństwa.

Sznurkowe piłkochwyty na pola golfowe

Piłkochwyty są wykonane z siatki ze sznurka polipropylenowego, którą mocuje się na przeznaczonej do tego konstrukcji w pozycji pionowej. Wysokość piłkochwytu zależy od właściwości danego pola golfowego. Jego wytrzymałość i trwałość zapewnia polipropylen, który jest tworzywem sztucznym o właściwościach idealnie dopasowanych do tego celu. Wykonana z niego siatka jest mocna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nawet najmocniej uderzona piłka golfowa nie uszkodzi jej struktury.

Polipropylenowa siatka na pola golfowe do użytku zewnętrznego

Dzięki właściwościom polipropylenu siatka ochronna na pola golfowe doskonale radzi sobie w warunkach zewnętrznych. Na jej wytrzymałość nie mają wpływu czynniki atmosferyczne. Jest odporna na dużą wilgotność powietrza i na wszelkiego rodzaju opady atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy nawet grad. Siatki ochronnej z polipropylenu nie uszkadza także długotrwałe wystawienie na działanie promieniowania UV. Będzie więc doskonale służyć przez okrągły rok, niezależnie od pory roku.

Sznurkowe siatki z polipropylenu na pole golfowe

Siatki do golfa na wymiar mają bardzo solidny splot, który gwarantuje solidność ich konstrukcji. Montaż siatek sznurkowych na polu golfowym z pewnością się opłaca, gdyż będą one całoroczną ochroną, wytrzymają różne warunki atmosferyczne, również silny mróz i intensywne nasłonecznienie. Siatki sznurkowe z tworzywa PP są nietoksyczne i nie powodują uczuleń, są więc bezpieczne dla zdrowia. Będą odporne także na zęby i pazury zwierząt, które dzięki nim nie dostaną się na pole do golfa, więc nie spowodują żadnych zniszczeń.

Najlepsze siatki na pole do golfa

Dzięki siatkom osłonowym gra w golfa będzie zgodna z zasadami bezpieczeństwa. Montaż siatek na polu golfowym zapobiegnie nieprzyjemnościom, związanym z powodowaniem uszkodzeń, czy urazów u osób postronnych. Siatki sznurkowe są na tyle mocne, że będzie można cieszyć się ich doskonałą formą przez bardzo długi czas, a ekstremalne warunki pogodowe nie zniszczą ich. Wielokrotne uderzenia twardymi piłkami nie pozostawią na nich śladu, gdyż siatki z PP nie odkształcają się.

Sznurkowe siatki na pola golfowe to gwarancja doskonałej ochrony

Siatki z małym oczkiem wykonane z polipropylenu, jakie mamy w swej bogatej ofercie, idealnie nadają się do grodzenia pól golfowych. Są one mocne i elastyczne. Wytrzymują bardzo silny nacisk, są odporne na zrywanie i przecieranie, a przede wszystkim nie niszczeją w warunkach zewnętrznych. Materiał zastosowany do produkcji siatek dzięki swej innowacyjności nie absorbuje wody, doskonale znosi także wysokie i niskie temperatury, nie niszczeje pod wpływem promieniowania słonecznego.

Siatki osłonowe na polu golfowym

Do ochrony przestrzeni przeznaczonej do gry w golfa konieczna jest siatka o bardzo małym oczku. Wybór siatki zielonej lub czarnej sprawi, że nie będzie się ona rzucała w oczy. Dzięki siatce golfowej z tworzywa sztucznego wysokiej jakości grodzenie pól golfowych nabiera profesjonalnego charakteru, nawet w przypadku małych prywatnych obiektów. Piłki do golfa są bardzo twarde, a uderzone z dużą siłą mogą wywołać w otoczeniu duże szkody. Zastosowanie siatki grodzącej z PP eliminuje ryzyko uszkodzenia okolicznych obiektów, gdyż są one na tyle wytrzymałe, że doskonale zniosą wielokrotne silne uderzenia twardym przedmiotem.

Piłkochwyty na pola golfowe – polipropylen

Główną funkcją piłkochwytu jest zatrzymanie piłki w obrębie strefy gry, a tym samym zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim przebywającym w pobliżu osobom oraz usprawnienie gry, dlatego siatka zamontowana na piłkochwycie musi cechować się niezawodnością, dawać sto procent bezpieczeństwa i gwarancję odpornej na uszkodzenia budowy. Siatki firmy Bagan cechuje solidne wykonanie z najwyższej klasy materiału, jakim jest polipropylen. To dzięki użyciu przędzy polipropylenowej o budowie bezwęzłowej nasze siatki wyróżniają się niezwykłą trwałością, odpornością i wytrzymałością mechaniczną. Mocna, a jednocześnie gładka i miękka struktura oraz luźna i elastyczna budowa zapewniają skuteczną ochronę i bezawaryjne, długotrwałe użytkowanie w całym okresie eksploatacyjnym.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Elżbieta

2024-05-27 14:22

Bardzo dziękuję za estetyczne, mocne i bezpieczne siatki na wymiar w bardzo rozsądnej cenie, niezbędne do zabezpieczenia przestrzeni wokół schodów. Dziękuję również za błyskawiczny termin realizacji zlecenia.

Agnieszka Figula

2024-03-22 15:34

Siatka na piętrowe łóżko dla dzieci. Dzieciaki zadowolone, a rodziców głowa spokojna. Szybka dostawa. Siatka gruba, mocna, z obszyciem, w dobrej cenie, bez zarzutów.

Bartłomiej Klimek

2024-01-13 14:47

Bardzo dobry produkt i szybka dostawa. Siatka posłużyła do zabezpieczenia otwartych schodów bez balustrady. Sprawiła się wyśmienicie. Polecam

Szymon Wróbel

2024-02-09 06:58

Siatka potrzebna była do zabezpieczenia łóżka piętrowego dla dzieci. Produkt wysokiej jakości obszyty dookoła mocny, daje poczucie bezpieczeństwa dla dzieci. Polecam !!!

ZB

2024-06-01 09:35

Zdecydowanie polecam. Szybka realizacja zamówienia. Siatka bardzo dobrej jakości, towar zgodny z ofertą, takiej siatki szukałam do ochrony tunela foliowego. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Piłkochwyt na pola golfowe

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się