Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (45)
  • Biały (122)
  • Czarny (122)
  • Niebieski (115)
  • Szary (89)
  • Zielony (401)
  • Żółty (45)

Siatki na hale sportowe i sale gimnastyczne

Siatki sznurkowe do zabezpieczenia w hali sportowej i sali gimnastycznej

Przedstawiamy Państwu ofertę sznurkowych, bezwęzłowych siatek na hale sportowe, które również idealnie spiszą się na sale gimnastyczne. Siatki sznurkowe przeznaczone do osłony przed piłkami i innym sprzętem sportowym doskonale się sprawdzają na boiskach zewnętrznych, jak i na halach oraz salach gimnastycznych. Zapobiegają uszkodzeniom mienia, powodowanym przez wydostające się poza boisko piłki. Uderzenia piłkami będą amortyzowane, a na siatce nie zostanie po nich żaden ślad. Oferujemy Państwu siatki z materiału polipropylenowego, co zapewni dłuższe użytkowanie naszych polipropylenowych siatek. Nasze siatki idealnie ochronią okna hal sportowych, gimnastycznych, jak i również ścian przed uderzeniami piłek. Posiadamy wysokiej jakości materiał elastyczny, dzięki któremu nasze sznurkowe siatki nie odkształcają się podczas naprężenia. Najbardziej wybieranym przez naszych klientów jest kolor zielony siatki o wielkości oczka 8x8 o grubości sznurka 5mm oraz 4,5x4,5cm gr. 3mm sznurka.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatka na okno, zabezpieczająca do hali sportowej Siatka na okno, zabezpieczająca do hali sportowej
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka na okno hali sportowej Siatka na okno to idealne zabezpieczenie na halach sportowych czy,
Piłkochwyty na sale gimnastyczną - osłona ścian Piłkochwyty na sale gimnastyczną
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka na piłkochwyty do hali, zabezpieczają ściany Piłkochwyty na salę gimnastyczną o wymiarach,
Siatka do ochrony. Siatka na działkę lub ogród. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Siatka na działkę lub ogród. Ochraniająca siatka
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka wieszana pod sufit na hali sportowej Nowoczesna i niezawodna siatka bezwęzłowa da pewność,,
Sportowa kotara sznurkowa na halę sportową Sportowa kotara sznurkowa na halę sportową
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Kotary grodzące na halę sportową pozwolą czerpać radość z gry Sportowe kotary sznurkowe są idealne,
Kotary siatkowe na obiekty sportowe Kotary siatkowe na obiekty sportowe
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Kotary siatkowe na boisko i halę sportową to ultranowoczesne rozwiązanie Każda profesjonalna hala,
Siatki sznurkowe na piłkochwyty do hal Siatki sznurkowe na piłkochwyty do hal
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Piłkochwyty na halę sportową z siatkami sznurkowymi Piłkochwyty wyposażone w mocne, sznurkowe,
Siatka ochronna na piłkochwyt do hal sportowych Siatka ochronna na piłkochwyt do hal sportowych
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Wytrzymała i gruba siatka na piłkochwyty na salę gimnastyczną Polecamy siatkę ochronną, która,
Siatka do ochrony. Siatka przeciwśnieżna, na dachy. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Siatka przeciwśnieżna, na dachy. Ochraniająca siatka
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka na sufit w hali sportowej
Siatki na piłkochwyty do hal Siatki na piłkochwyty do hal
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Montaż piłkochwytów wysokiej jakości w dobrej cenieSiatka, jak oferujemy, doskonale sprawdzi się,
Siatka małe oczko na okna do hali sportowej Siatka małe oczko na okna do hali sportowej
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Siatka małe oczko na okna do hali sportowej Siatka na okna do hali sportowej będzie idealnym,
Mocna siatka na piłkochwyty sportowe - hale Mocna siatka na piłkochwyty sportowe - hale
cena: 21,05 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 5mm

Solidna siatka ochronna z polipropylenu na piłkochwyty do hali sportowej Skuteczność piłkochwytu,
Siatka do ochrony. Sportowa siatka na sufit. Ochraniająca siatka Siatka do ochrony. Sportowa siatka na sufit. Ochraniająca siatka
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Ochraniające siatki - Sportowa siatka na sufit - Siatka do ochrony
Siatka ochronna na sale sportowe - piłkochwyt Siatka ochronna na sale sportowe - piłkochwyt
cena: 9,21 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 4mm

Siatka zabezpieczająca na piłkochwyty do obiektu sportowego Dzięki mocnej siatce z tworzywa,
Piłkochwyty do piłki halowej, sala gimnastyczna Piłkochwyty do piłki halowej, sala gimnastyczna
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatki ochronne do piłki halowej- najlepiej wybrać te, które łączą w sobie elastyczność i solidność,

Siatki na hale sportowe

Siatki zabezpieczające na hale sportowe

Siatki ochronne montuje się w obiektach sportowych takich jak hale sportowe czy sale gimnastyczne w celach zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i komfortu podczas ich użytkowania. Siatki zabezpieczające pozwalają nie tylko na zabezpieczenie powierzchni podatnych na zniszczenia, takich jak ściany, sufity czy okna. Służą też oddzieleniu boiska, na którym toczą się rozgrywki od trybun, na których siedzi widownia. Dzięki temu nie ma zagrożenia uderzenia kogoś rozpędzoną piłką. Siatki zabezpieczające zwiększają też komfort gry samych uczestników, gdyż zapobiegają by piłki i sprzęt sportowy uciekały poza teren boiska. Siatki zabezpieczające są niezbędnym elementem wyposażenia nowoczesnych obiektów sportowych.

Skuteczna ochrona każdej sali gimnastycznej

Siatki zabezpieczające do wyposażenia obiektów sportowych wykonane są polipropylenu. Polipropylen to tworzywo sztuczne, którego właściwości idealnie sprawdzają się przy takim zastosowaniu. Wykonane z niego siatki zabezpieczające są mocne, trwałe i odporne na uszkodzenia. Polipropylen jest niewrażliwy na rozmaite czynniki, zarówno mechaniczne, takie jak odkształcenia, chemiczne czy atmosferyczne. Doskonale sprawdza się więc także w obiektach sportowych znajdujących się na zewnątrz, gdyż na jego wytrzymałość nie wpływają trudne warunki pogodowe, takie jak deszcz, wilgotność powietrza, silny wiatr czy promieniowanie UV o dużym natężeniu. Siatki z polipropylenu wykonuje się metodą bezwęzłową, co zwiększa elastyczność siatki oraz jej wytrzymałość na zerwanie.

Odpowiedni dobór siatki zabezpieczającej do hali sportowej

Żeby uzyskać odpowiednią jakoś bezpieczeństwa przy użyciu siatki ochronnej z polipropylenu w hali sportowej, należy dobrze dobrać parametry siatki. Do najważniejszych parametrów siatki zabezpieczającej należy grubość sznurka, z którego wykonana jest siatka ochronna oraz szerokość oczka siatki. Zależą one w głównej mierze od dyscypliny sportowej, jaką będzie się uprawiać. Siatka zabezpieczająca w obiekcie sportowym to absolutne minimum, jeśli chcemy spełnić standardy bezpiecznego użytkowania boiska czy hali. Można z niej wykonać kurtyny osłonowe oraz piłkołapy, które znacznie podniosą komfort użytkowania obiektu. Dzięki siatce ochronnej na hali będzie można włożyć w trening mnóstwo siły, bez obaw o gubienie piłek, czy też o to, że spowodują one zniszczenia ścian, czy wyposażenia. Wykonana metodą bezwęzłową siatka sznurkowa nie będzie się nadmiernie naciągać, nie pozostaną na niej żadne deformacje ani zagniecenia po uderzeniu czy też po naciągnięciu.

Zabezpieczające siatki na hale sportowe

Prezentowane siatki halowe są miękkie i mocne, ale zarazem charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością. Dlatego właśnie montaż siatki sznurkowej na hali będzie przedsięwzięciem ekonomicznym, jeśli zastosowana zostanie siatka z polipropylenu. dlatego siatka nadaje się do każdą sale sportową i hale, zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Dzięki niej piłki lub przyrządy lekkoatletyczne nie uszkodzą wyposażenia w hali. Siatki na hale sportowe - proste w montażu siatki zabezpieczające na halę. Ochronna siatka na hale sportowe służy do zamontowania wewnątrz hali sportowej, aby zabezpieczyć elementy hali sportowej przed zniszczeniami wywołanymi przez używanie przyrządów sportowych, takich jak na przykład piłki. Siatki ochronne montuje się przede wszystkim na ścianach, sufitach i oknach hal sportowych.

Wytrzymałe siatki na hale sportowe z polipropylenu

Siatka ochronna stanowi niezbędne wyposażenie każdej nowoczesnej hali sportowej. Dzięki swojej wytrzymałości, którą zapewnia wykonanie siatki z idealnego do tego celu polipropylenu, siatka w skuteczny sposób będzie zapobiegać ewentualnym szkodom, do których może dojść podczas uprawiania sportów wewnątrz hali sportowej. Siatki mają oczka różnych rozmiarów. Polipropylen użyty do ich produkcji nadaje im właściwości elastycznych, odpornych na odkształcenia, dzięki czemu nawet mocno uderzona piłka nie uszkodzi struktury siatki. Nowoczesna sala gimnastyczna powinna zostać wyposażona w solidne siatki, które wychwycą piłki i nie dopuszczą do tego, by doszło do zranienia osób postronnych, czy też do zniszczenia pomieszczenia. Dzięki kurtynom z siatek będzie można wyodrębnić na hali poszczególne boiska, a gracze nie będą sobie wzajemnie przeszkadzać. Siatki są niezbędne przede wszystkim na oknach, gdyż o zniszczenie szyb jest bardzo łatwo, a wiązałoby się to z zagrożeniem dla zdrowia, a także pociągałoby ze sobą ogromne koszty.

Producent siatek na hale sportowe i sale gimnastyczne

Polipropylen użyty do wykonania siatki ochronnej na hale sportowe charakteryzuje się odpornością na wiele czynników, zarówno mechanicznych, jak i termicznych oraz chemicznych. Dzięki temu raz zamontowana siatka pozwala na wieloletnie użytkowanie. Siatki ochronne na hale sportowe z polipropylenu są przystosowane do intensywnej eksploatacji do celów sportowych i nie wymagają specjalnej konserwacji. Produkujemy mocne i trwałe siatki, wykonane z bardzo odpornego na zrywanie i naciąganie sznurka. Z siatek polipropylenowych można skonstruować wieloletnie kotary grodzące, a także zabezpieczenia okienne przeciwko piłkom. Sznurkowe siatki mają bezwęzłowy splot, więc nie deformują się, nie ma też możliwości poluzowania splotu podczas użytkowania. Siatki sznurkowe są sprężyste, więc nie niszczą się podczas uderzania piłką. Zabezpieczą ściany hali przed zniszczeniem, dzięki nim będzie można osłonić widownię od boiska, dzięki czemu kibice będą bezpieczni, ale zarazem nie poczują się odseparowani od zawodników, gdyż wszystko będzie doskonale widać i słychać.

Mocne sznurkowe siatki idealne do solidnego zabezpieczenia hali

Siatki do zamontowania na halach sportowych. Siatki do sali gimnastycznej i hali sportowej. Hala sportowa będzie profesjonalnie zabezpieczona dzięki sznurkowym siatkom, wykonanym z mocnego i bardzo odpornego na urazy mechaniczne sznurka. Bezwęzłowy splot siatek to gwarancja jeszcze wyższej odporności na uszkodzenia mechaniczne, deformowanie i odkształcanie. Ochronne siatki na hale zapobiegną zniszczeniom wyposażenia i urazom, na jakie mogłyby być narażone np. osoby na trybunach.

Wytrzymałe siatki ze sznurka na hale sportowe

Sznurkowe siatki doskonale zabezpieczą boisko wyodrębnione na hali sportowej, a przy tym nie będą powodowały wrażenia odseparowania kibiców od zawodników, jak to się dzieje np. w przypadku zabezpieczeń pleksiglasowych. Sznurkowe siatki do osłony okien na hali także idealnie się sprawdzą, gdyż nie dopuszczą do tego, by piłki niszczyły okna, powodując tym samym zagrożenie dla przebywających w ich pobliżu osób. Sznurkowe siatki z PP można montować w oknach o dużym nasłonecznieniu, gdyż są one odporne na ciepło i promieniowanie UV.

Siatki z mocnego sznurka na sale gimnastyczne

Dzięki sznurkowym siatkom można skutecznie zabezpieczyć przed zniszczeniami ściany hali sportowej. Ochronią one także delikatne wyposażenie, takie jak np. lampy, osłonią okna. Można skonstruować z nich nowoczesne ruchome kurtyny z siatek na sale gimnastyczne. Siatki z PP są dostępne w różnych kolorach, więc można będzie je dopasować do wystroju hali, dzięki czemu zyska ona profesjonalny charakter i estetyczny wygląd. Montaż siatek osłonowych na hali przebiegnie szybko i łatwo, będą one wieloletnią ochroną, gdyż są bardzo odporne. Dzięki mocnemu sznurkowi nie ma ryzyka, że siatki podczas użytkowania zniszczą się, zatrzymają skutecznie piłki. Siatki wykonano bez użycia toksycznych i uczulających substancji, dlatego też będą bezpieczne dla użytkowników obiektu sportowego. Zakup siatek sznurkowych to dobra inwestycja, gdyż są one przyjazne także dla zawodników, nie zawierają ostrych elementów. Piłki ocierające się o siatki nie będą się więc niszczyły.

Sznurkowe siatki na hale sportowe

Siatka do montażu na hali sportowej i w salach gimnastycznych. Siatki sznurkowe na wymiar, jakie oferujemy, są bardzo wytrzymałe i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, z jakimi można mieć do czynienia na hali sportowej. Siatki idealnie nadadzą się na piłkochwyty, ochraniacze okien, a także sprawdzą się jako ruchome kurtyny przeciw piłkom. Dzięki siatkom sznurkowym ściany hali nie będą narażone na otarcia i pęknięcia, doskonale osłonięte zostaną także trybuny, żaden kibic nie będzie więc narażony na niechciany kontakt z twardą piłkę.

Mocne siatki do zabezpieczenia sali gimnastycznej

Sznurkowe siatki na hale sportowe to konieczność, gdyż dzięki nim możemy wydzielić przestrzenie do poszczególnych gier, zapobiegając w ten sposób dezorganizacji zajęć sportowych, jaka mogłaby nastąpić, gdyby piłki przedostawały się pomiędzy boiskami. Siatki zabezpieczą też osoby postronne przed urazami. Oferowane przez nas siatki ze sznurka na wymiar są bardzo wytrzymałe, więc nie będą się zrywać, pękać, czy naciągać. Zamortyzują uderzenie piłką, a przy tym nie zdeformują się, więc będą służyły przez długi czas.

Siatki ze sznurka na halę

Siatki bezwęzłowe z polipropylenu są bezpieczne dla zdrowia. Nie zawierają substancji toksycznych, uczulających i niebezpiecznych dla zdrowia, więc hala wyposażona w tego typu siatki będzie miejscem bezpiecznym dla wszystkich użytkowników. Siatki zamontowane w pobliżu okien także świetnie się sprawdzą, gdyż są one odporne na promieniowanie słoneczne oraz na wysoką temperaturę, spełnią więc doskonale swoje zadanie. Siatki na hale sportowe

Zabezpieczenia siatką okien i ścian na hali sportowej i sali gimnastycznej. Bezpieczna hala sportowa musi spełniać określone wymogi. Ważne jest zabezpieczenie okien przed piłkami, dobrze również, by powierzchnia, w którą trafia piłka, była miękka, dzięki czemu nie zniszczy się ona. Stałym elementem zabezpieczenia hali są siatki, piłkochwyty wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są elastyczne, a zarazem bardzo mocne.

Zabezpieczanie hali sportowej siatką sznurkową

Firma Fulo gwarantuje profesjonalizm w obsłudze wszystkich Klientów. Sprzedajemy wysokiej jakości siatki sznurkowe na wymiar. W naszej przejrzyście zaprezentowanej ofercie znajdą Państwo siatki o różnych rozmiarach oczka, co pozwoli wybrać odpowiednią ochronę zarówno dla hal do gry w pingponga czy tenisa, hokeja, a także siatkówkę lub koszykówkę. Podczas wyboru siatki dobrze jest także zwrócić uwagę na grubość sznurka. Ma ona znaczenie dla widoczności, podobnie jak kolor, który może powodować, że siatka będzie mało widoczna lub będzie się rzucać w oczy.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki na hale sportowe