Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (1)
  • Biały (2)
  • Czarny (2)
  • Niebieski (1)
  • Szary (2)
  • Zielony (6)
  • Żółty (1)

Zabezpieczenie akwenów i zbiorników

Mocna siatka do zabezpieczeń zbiorników

Proponujemy bardzo mocne siatki do zabezpieczenia sztucznych zbiorników wodnych. Siatka wykonana z trwałego polipropylenu to gwarancja najwyższej odporności i skuteczności w ochronie tego typu miejsc. Nowoczesne tworzywo posiada właściwości tak jak elastyczność oraz duża wytrzymałość, co sprawia, że jest to rozwiązanie idealne to w tego rodzaju zabezpieczeń. Możemy z pomocą tego typu siatek zabezpieczyć wszelakie zbiorniki z cieczami zarówno przed zabrudzeniem, jak również wpadnięciem do nich przedmiotów lub nawet osób postronnych. Dzięki temu zwiększa znacząco poziom bezpieczeństwa w okolicy takich zbiorników.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Zbiorniki i akweny zabezpieczane siatką sznurkową Przemysłowa siatka na wagony do transportu
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Osłona od góry zbiornika z cieczą - zabezpieczenie i zadaszenie siatką zbiorników wodnych i z,

Jakie zbiorniki jeszcze możemy zabezpieczyć?

Lista możliwych do zabezpieczenia takimi siatkami zbiorników jest bardzo długa. To chociażby rozmaite pojemniki na ciecze takie jak szamba, zbiorniki stosowane w rolnictwie, a nawet baseny. Szczególnie w rolnictwie siatki do zabezpieczenia komór i zbiorników na płyny i ciecze są bardzo powszechnie wykorzystywane i chętnie się z nich korzysta z racji sporych możliwości bezpieczeństwa, które możemy uzyskać w ten sposób. Substancje pojawiające się bowiem w rolnictwie nierzadko należą do bardzo niebezpiecznych i takich, przed którymi trzeba chronić siebie lub środowisko zewnętrzne. Użycie siatek zabezpieczających w tej branży jest zatem bardzo zasadne.

Zabezpieczenie zbiorników z cieczami przy użyciu siatek na wymiar

Podstawą solidnego zabezpieczenia jest fakt wykorzystania do tego celu siatek, które są uszyte na wymiar. W naszym sklepie to absolutna podstawa i standard. Otrzymasz dokładnie taką siatkę, jakiej potrzebowałeś. Dzięki temu nie zmarnujesz pieniędzy, a otrzymany produkt jeszcze lepiej spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje i oczekiwania.

Zabezpiecz zbiorniki solidną siatką

Mocne siatki zabezpieczające wykonane z polipropylenu bezwęzłowego to rozwiązanie, które sprawdzi się znakomicie w przypadku rozmaitych zbiorników wodnych, a także zbiorników na inne ciecze. Siatkami tego rodzaju bez trudu zabezpieczymy wiele rodzajów zbiorników przed niebezpiecznymi sytuacjami takimi jak chociażby wpadnięcie do nich osób, zwierząt czy też przedmiotów prowadzonych w pobliżu lub śmieci. Proponowane przez nas siatki są powszechnie wykorzystywane w bardzo wielu miejscach, w których tego rodzaju zbiorniki na ciecze występują.

Szerokie zastosowanie siatek zabezpieczających – wysypiska śmieci

Siatki ochronne do zabezpieczeń zbiorników z cieczami można stosować bardzo szeroko, ale przede wszystkim znajdą one swoje zastosowanie w przypadku wysypisk śmieci, gdzie w sposób naturalny pojawiają się rozmaite zbiorniki chociażby na odcieki wysypiskowe, czyli ciecze niebezpieczne, które pochodzą z zgromadzonych odpadów. To miejsca, które bezwzględnie wymagają od nas pewnej dbałości o poziom bezpieczeństwa i ich zabezpieczenia w solidny sposób. Również doskonale sprawdzą się nasze siatki w przypadku komór fermentacyjnych czy też zabezpieczeń szamb i osadów ściekowych zgromadzonych w zbiorniku.

Siatka ochronna na zbiorniki z cieczą – jakie branże?

Siatki zabezpieczające tego typu są możliwe do wykorzystania w bardzo wielu branżach. Prócz wspominanych już wysypisk śmieci to chociażby przemysł i szeroko rozumiana produkcja, gdzie pojawiają się często zbiorniki z cieczami stosowanymi w danej branży. W rozmaitych zakładach przemysłowych również takie siatki znajdą swoje zastosowanie, a także w rolnictwie. Tam często pojawia się bardzo wiele niebezpiecznych substancji, które należy w odpowiedni sposób zabezpieczyć przed wpadaniem do nich różnych przedmiotów czy też osób. To chociażby szamba i zbiorniki produkcyjne. Wiele cieczy w tej branży jest szkodliwych i właśnie dlatego powinno stosować się dodatkowe zabezpieczenia w ich przypadku.

Zamów do swojego zbiornika siatki na wymiar

Niezależnie od tego, jaki zbiornik potrzebujesz zabezpieczyć, z nami zrobisz to w sposób bardzo praktyczny i oszczędny. Wykonamy dokładnie taką siatkę jakiej potrzebujesz, o określonym kształcie i w zleconych nam wymiarach. Dzięki temu finalny produkt będzie tańszy, a Ty nie będziesz płacić za nadmiarową ilość siatki. Wszystkie produkowane przez nas siatki na domiar tego są mocno obszywane, dzięki czemu wytrzymają jeszcze więcej.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki na akweny i zbiorniki