Zabezpieczenie cieczy, płynów i ścieków

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Zabezpieczenie szamba — Zabezpieczenie cieczy, płynów i ścieków — Odgrodzenie zbiorników przed wpadnięciem

Mocna siatka do zabezpieczeń zbiorników — Siatki na zbiorniki osadowe i ściekowe — Zabezpieczenie komór fermentacyjnej

Siatka na niebezpieczne płyny — Opinie • Producent • Ceny • Zabezpieczenie • Ogrodzenie • Przykrycie • Osłona

Czytaj więcej Zobacz realizację

Mocna siatka do zabezpieczeń zbiorników

  • Odgrodzenie zbiorników przed wpadnięciem

Proponujemy bardzo mocne siatki do zabezpieczenia sztucznych zbiorników wodnych. Siatka wykonana z trwałego polipropylenu to gwarancja najwyższej odporności i skuteczności w ochronie tego typu miejsc. Nowoczesne tworzywo posiada właściwości tak jak elastyczność oraz duża wytrzymałość, co sprawia, że jest to rozwiązanie idealne to w tego rodzaju zabezpieczeń. Możemy z pomocą tego typu siatek zabezpieczyć wszelakie zbiorniki z cieczami zarówno przed zabrudzeniem, jak również wpadnięciem do nich przedmiotów lub nawet osób postronnych. Dzięki temu zwiększa znacząco poziom bezpieczeństwa w okolicy takich zbiorników.

Jakie zbiorniki jeszcze możemy zabezpieczyć?

  • Zabezpieczenie cieczy, płynów i ścieków

Lista możliwych do zabezpieczenia takimi siatkami zbiorników jest bardzo długa. To chociażby rozmaite pojemniki na ciecze takie jak szamba, zbiorniki stosowane w rolnictwie, a nawet baseny. Szczególnie w rolnictwie siatki do zabezpieczenia komór i zbiorników na płyny i ciecze są bardzo powszechnie wykorzystywane i chętnie się z nich korzysta z racji sporych możliwości bezpieczeństwa, które możemy uzyskać w ten sposób. Substancje pojawiające się bowiem w rolnictwie nierzadko należą do bardzo niebezpiecznych i takich, przed którymi trzeba chronić siebie lub środowisko zewnętrzne. Użycie siatek zabezpieczających w tej branży jest zatem bardzo zasadne.

Zamów do swojego zbiornika siatki na wymiar

Niezależnie od tego, jaki zbiornik potrzebujesz zabezpieczyć, z nami zrobisz to w sposób bardzo praktyczny i oszczędny. Wykonamy dokładnie taką siatkę jakiej potrzebujesz, o określonym kształcie i w zleconych nam wymiarach. Dzięki temu finalny produkt będzie tańszy, a Ty nie będziesz płacić za nadmiarową ilość siatki. Wszystkie produkowane przez nas siatki na domiar tego są mocno obszywane, dzięki czemu wytrzymają jeszcze więcej.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Anton Shoom

2023-07-18 11:18

Great customer service, very responsive. Nets of good quality as expected. Thank you!

Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Maciej

2023-08-18 14:22

Zamówienie zrealizowane dość szybko ponieważ było u mnie na czwarty dzień po zamówieniu. Co do samego towaru jestem bardzo mocno zadowolony, siatka wykonana z trwałego i konkretnego materiału (tworzywa), zamówiony zestaw montażowy bardzo bogaty i przysłany aż z naddatkiem czego obawiałem zamawiania. Sama siatka służy do zabezpieczenia części magazynu przed kotami.Bardzo mocno polecam towar z waszej firmy bardzo wszechstronne możliwości zastosowania.P.S najbardziej niezadowolone są koty.

Siatka na akweny i zbiorniki

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się