Zabezpieczenie akwenów i zbiorników

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (1)
  • Biały (2)
  • Czarny (2)
  • Niebieski (1)
  • Szary (2)
  • Zielony (6)
  • Żółty (1)

Mocna siatka do zabezpieczeń zbiorników

Proponujemy bardzo mocne siatki do zabezpieczenia sztucznych zbiorników wodnych. Siatka wykonana z trwałego polipropylenu to gwarancja najwyższej odporności i skuteczności w ochronie tego typu miejsc. Nowoczesne tworzywo posiada właściwości tak jak elastyczność oraz duża wytrzymałość, co sprawia, że jest to rozwiązanie idealne to w tego rodzaju zabezpieczeń. Możemy z pomocą tego typu siatek zabezpieczyć wszelakie zbiorniki z cieczami zarówno przed zabrudzeniem, jak również wpadnięciem do nich przedmiotów lub nawet osób postronnych. Dzięki temu zwiększa znacząco poziom bezpieczeństwa w okolicy takich zbiorników.

Zbiorniki i akweny zabezpieczane siatką sznurkową Przemysłowa siatka na wagony do transportu
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Osłona od góry zbiornika z cieczą - zabezpieczenie i zadaszenie siatką zbiorników wodnych i z,

Jakie zbiorniki jeszcze możemy zabezpieczyć?

Lista możliwych do zabezpieczenia takimi siatkami zbiorników jest bardzo długa. To chociażby rozmaite pojemniki na ciecze takie jak szamba, zbiorniki stosowane w rolnictwie, a nawet baseny. Szczególnie w rolnictwie siatki do zabezpieczenia komór i zbiorników na płyny i ciecze są bardzo powszechnie wykorzystywane i chętnie się z nich korzysta z racji sporych możliwości bezpieczeństwa, które możemy uzyskać w ten sposób. Substancje pojawiające się bowiem w rolnictwie nierzadko należą do bardzo niebezpiecznych i takich, przed którymi trzeba chronić siebie lub środowisko zewnętrzne. Użycie siatek zabezpieczających w tej branży jest zatem bardzo zasadne.

Zamów do swojego zbiornika siatki na wymiar

Niezależnie od tego, jaki zbiornik potrzebujesz zabezpieczyć, z nami zrobisz to w sposób bardzo praktyczny i oszczędny. Wykonamy dokładnie taką siatkę jakiej potrzebujesz, o określonym kształcie i w zleconych nam wymiarach. Dzięki temu finalny produkt będzie tańszy, a Ty nie będziesz płacić za nadmiarową ilość siatki. Wszystkie produkowane przez nas siatki na domiar tego są mocno obszywane, dzięki czemu wytrzymają jeszcze więcej.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Ola Zet

2023-06-03 13:02

Szybkie wyprodukowanie siatki, informacja o każdym etapie zamówienia, szybka wysyłka. Wykonanie siatki super, mocna, estetyczna, tkana, nie ze skręconych żyłek. Odejmuje jedną gwiazdkę za obszycie, mało estetycznie, będę musiała je poprawić. Ogólnie zadowolona, z samej siatki bardzo, użytkownik chyba mniej ;)

Siatka na akweny i zbiorniki