Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (3)
  • Biały (5)
  • Czarny (5)
  • Niebieski (3)
  • Szary (5)
  • Zielony (7)
  • Żółty (2)

Aranżacje i wystrój wnętrz z siatki sznurkowej

Siatki do wnętrz - wystrój i aranżacje pomieszczeń - dom, pokój, bar, tawerna, ogródek przy lokalu

Siatki do aranżacji mogą być ciekawym rozwiązaniem w bardzo wielu wnętrzach. Znajdują zastosowanie w szerokim spektrum pomieszczeń i zawsze przedstawiają się w oryginalny sposób, nadając oryginalnego i niepowtarzalnego stylu każdemu miejscu, w którym zostaną użyte. Do ciekawych aranżacji z użyciem siatek należy zaliczyć ich podwieszenie na suficie, na ścianie wraz z ozdobami, a także na oknach czy też we wnękach. Świetnie sprawdzą się w przypadku oryginalnie urządzanych mieszkań, jak również w lokalach gastronomicznych, muzycznych i w wielu innych miejscach, gdzie zależy nam na uzyskaniu niepowtarzalnego i ciekawego stylu.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Wystrój wnętrz siatką, drobne oczko Siatka na towar na wagonach kolejowych
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Wystrój wyposażenia pomieszczeń siatką z drobnym oczkiem
Jak przystroić ścianę w pokoiku i przedpokoju? Przemysłowa siatka na wagony do transportu
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Jak ustroić wolne miejsce na ścianie w przedpokoju i pokoiku? - Siatka do loftów Lofty,,

Oryginalny wystrój wnętrz – siatki aranżacyjne do mieszkania

Osoby poszukujące oryginalnego wystroju wnętrz z pewnością na siatki zwrócą uwagę. Siatki do aranżacji mieszkania to rozwiązanie dość oryginalne, wciąż mało popularne i pojawiające się przede wszystkim w stylowych mieszkaniach. Można nimi przystroić praktycznie każde pomieszczenie użytkowe w naszym domu. Świetnie wyglądają w sypialni, salonie, kuchni czy też jadalni. Dodatkowo w każdym z tych pomieszczeń będą one mogły pełnić funkcje dodatkowe, zależnie od naszych potrzeb. Można na nich powiesić pamiątki, ozdoby, przystroić nimi ściany i okna, stworzyć ciekawe aranżacje jedynie niektórych elementów danego pomieszczenia, eksponując je znakomicie w ten właśnie sposób.

Siatka do aranżacji lokali

Siatki osłonowe wykorzystać możemy do aranżowania wnętrza przede wszystkim w rozmaitych lokalach. Mogą to być przede wszystkim lokale gastronomiczne, które urządzamy na styl morski. Świetnie sprawdzą się nad morzem, ale również w lokalach, które swoim stylem chcą nawiązywać do morskiego klimatu. Sznurkowa siatka sprawdzi się jako ozdoba ściany, sufitu czy też okien w takich właśnie lokalach. Mogą być stosowane na zewnątrz budynku, jak również w ich wnętrzach, nadając ciekawego stylu. W takim przypadku zaleca się wybranie kolorów pasujących do ogólnego wystroju wnętrza i odpowiedniej gramatury sznurka siatki. Bardzo często na siatkach do aranżacji wnętrza wiesza się również rozmaite rozwiązania oświetleniowe, girlandy, lampki i nie tylko. Dzięki temu zyskujemy na niepowtarzalnym klimacie i sprawiamy, że nasz lokal staje się wyjątkowy na tle innych.

Postaw na mocne materiały – siatki aranżacja wnętrz

Wykonanie zdobień i aranżacji wnętrza przy pomocy siatek będzie możliwe pod warunkiem, że zdecydujemy się na mocne materiały, z jakich są one wykonywane. Proponowane przez nas siatki z tworzyw sztucznych to rozwiązanie, które będzie doskonale pasowało do wielu wnętrz domowych czy też lokali stylizowanych na morski styl. Siatki dobierzesz pod kątem potrzebnej kolorystyki, zawsze dotniemy je i przygotujemy na wymiar, a także dobierzemy odpowiednią grubość sznurka i wielkość jej oczek, by pasowała do wybranej aranżacji wnętrza. Mocne tworzywo będzie również odporne na większe obciążenia, dzięki czemu z powodzeniem będziemy mogli zawiesić na nich inne elementy wystroju, jak chociażby oświetlenie czy też ozdoby. Siatka do aranżacji wnętrz wykonana z tak mocnych materiałów jest dodatkowa odporna na czynniki atmosferyczne, wodę (dzięki czemu łatwo można ją wyczyścić), a także jest niezwykle prosta w montażu i demontażu.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Aranżacje wnętrz