Siatka → Dekoracja – Ozdabianie

Siatki do wystroju → POMYSŁY • DEKORACJA • PRZYSTROJENIE • OPINIE

Dekoracja → Siatka • Bar • Lokal • Pomieszczenie • Tawerna • Pokój • Salon • Restauracja

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (5)
 • Biały (8)
 • Czarny (8)
 • Niebieski (5)
 • Szary (8)
 • Zielony (11)
 • Żółty (3)

Siatki do przyozdobienia → Wystrój i aranżacje pomieszczeń

 • Aranżacje i wystrój wnętrz z siatki

Siatki do aranżacji mogą być ciekawym rozwiązaniem w bardzo wielu wnętrzach. Znajdują zastosowanie w szerokim spektrum pomieszczeń i zawsze przedstawiają się w oryginalny sposób, nadając oryginalnego i niepowtarzalnego stylu każdemu miejscu, w którym zostaną użyte. Do ciekawych aranżacji z użyciem siatek należy zaliczyć ich podwieszenie na suficie, na ścianie wraz z ozdobami, a także na oknach czy też we wnękach. Świetnie sprawdzą się w przypadku oryginalnie urządzanych mieszkań, jak również w lokalach gastronomicznych, muzycznych i w wielu innych miejscach, gdzie zależy nam na uzyskaniu niepowtarzalnego i ciekawego stylu.

Jak przystroić ścianę w pokoiku i przedpokoju? Jak przystroić ścianę w pokoiku i przedpokoju?
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Jak ustroić wolne miejsce na ścianie w przedpokoju i pokoiku? - Siatka do loftów Lofty,,

Wystrój → Siatka do ozdobienia ścian w salonie i pokoju

 • Siatki do wystroju i ozdobienia

Domu, Pokoju, Baru, Tawerny, Ogródka przy lokalu, Ogrodzenie stolików lub części gastronomicznej → Tymi siatkami możesz przyozdobić ścinę w pokoju lub salonie na styl morski. Nie wszystkie siatki tu pokazane będą pasować do twojej aranżacji. Zastanów się nad kolorem, chyba to dla ciebie najważniejsze. Siatki mogą dodać przestrzeni ciekawego wyglądu i charakteru. Można je wykorzystać do stworzenia efektów wizualnych, tworząc kontrast między sufitami a ścianami, czy też wprowadzając elementy kolorystyczne.

Aranżacja → Siatka do ozdobienia tawerny i barów stylu morskim

 • Aranżacje i wystrój wnętrz z siatki

W tej kategorii z siatkami do wystroju i stylizowania barów na styl morski i tawern, możesz zamówić doskonały materiał sieciowy który nie tylko przyozdobi ale też zakryje niezbyt estetyczny sufit lub ścianę.  Siatki mogą poprawić akustykę pomieszczeń, np. w teatrach czy salach koncertowych, poprzez dyfuzję dźwięku. Można je stosować również w celu zmniejszenia hałasu w przestrzeniach biurowych czy mieszkalnych.

Ozdabianie i wystrojenie z siatki Ozdabianie i wystrojenie z siatki
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Ozdabianie i wystrojenie z siatki
Siatka do dekorowania Siatka do dekorowania
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Siatka do dekorowania
Ozdobienie siatką Ozdobienie siatką
cena: 7,87 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 3mm

Ozdobienie siatką

Przyozdobienie → Ogrodzenie i ozdoba ogródka letniego przy lokalu i restauracji

 • Ogrodzenie na letni ogródek piwny lub restauracji

Tymi siatkami możesz wydzielić letni ogródek przy lokalu lub zrobić lekkie i estetyczne ogrodzenie. Wydzielisz strefę dla klientów którzy korzystają z twoich usług gastronomicznych. Ograniczysz dostęp do stolików lub strefy jadalnej. Żadne wolno biegające zwierzę nie wejdzie do twojego ogródka letniego. Siatki mogą być wykorzystane również jako podstawa do zawieszenia oświetlenia, takiego jak lampy czy girlandy świetlne

Przyozdobienie ściany - Siatka Przyozdobienie ściany - Siatka
cena: 11,60 zł / m2

Wielkość oczka: 8 x 8 cm

Grubość siatki: 5mm

Przyozdobienie ściany - Siatka
Przystrojenie ściany - Siatka Przystrojenie ściany - Siatka
cena: 6,66 zł / m2

Wielkość oczka: 4 x 4 cm

Grubość siatki: 2mm

Przystrojenie ściany - Siatka

Oryginalny wystrój wnętrz – siatki aranżacyjne do mieszkania

Osoby poszukujące oryginalnego wystroju wnętrz z pewnością na siatki zwrócą uwagę. Siatki do aranżacji mieszkania to rozwiązanie dość oryginalne, wciąż mało popularne i pojawiające się przede wszystkim w stylowych mieszkaniach. Można nimi przystroić praktycznie każde pomieszczenie użytkowe w naszym domu. Świetnie wyglądają w sypialni, salonie, kuchni czy też jadalni. Dodatkowo w każdym z tych pomieszczeń będą one mogły pełnić funkcje dodatkowe, zależnie od naszych potrzeb. Można na nich powiesić pamiątki, ozdoby, przystroić nimi ściany i okna, stworzyć ciekawe aranżacje jedynie niektórych elementów danego pomieszczenia, eksponując je znakomicie w ten właśnie sposób.

Siatka do aranżacji lokali

Siatki osłonowe wykorzystać możemy do aranżowania wnętrza przede wszystkim w rozmaitych lokalach. Mogą to być przede wszystkim lokale gastronomiczne, które urządzamy na styl morski. Świetnie sprawdzą się nad morzem, ale również w lokalach, które swoim stylem chcą nawiązywać do morskiego klimatu. Sznurkowa siatka sprawdzi się jako ozdoba ściany, sufitu czy też okien w takich właśnie lokalach. Mogą być stosowane na zewnątrz budynku, jak również w ich wnętrzach, nadając ciekawego stylu. W takim przypadku zaleca się wybranie kolorów pasujących do ogólnego wystroju wnętrza i odpowiedniej gramatury sznurka siatki. Bardzo często na siatkach do aranżacji wnętrza wiesza się również rozmaite rozwiązania oświetleniowe, girlandy, lampki i nie tylko. Dzięki temu zyskujemy na niepowtarzalnym klimacie i sprawiamy, że nasz lokal staje się wyjątkowy na tle innych.

Postaw na mocne materiały – siatki aranżacja wnętrz

Wykonanie zdobień i aranżacji wnętrza przy pomocy siatek będzie możliwe pod warunkiem, że zdecydujemy się na mocne materiały, z jakich są one wykonywane. Proponowane przez nas siatki z tworzyw sztucznych to rozwiązanie, które będzie doskonale pasowało do wielu wnętrz domowych czy też lokali stylizowanych na morski styl. Siatki dobierzesz pod kątem potrzebnej kolorystyki, zawsze dotniemy je i przygotujemy na wymiar, a także dobierzemy odpowiednią grubość sznurka i wielkość jej oczek, by pasowała do wybranej aranżacji wnętrza. Mocne tworzywo będzie również odporne na większe obciążenia, dzięki czemu z powodzeniem będziemy mogli zawiesić na nich inne elementy wystroju, jak chociażby oświetlenie czy też ozdoby. Siatka do aranżacji wnętrz wykonana z tak mocnych materiałów jest dodatkowa odporna na czynniki atmosferyczne, wodę (dzięki czemu łatwo można ją wyczyścić), a także jest niezwykle prosta w montażu i demontażu.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Grzegorz czy Dominik

2022-11-23 13:11

Dziękuję za szybką realizację zamówienia :) Siatka wyszła świetnie a koty oszalały na jej punkcie... teraz nawet śpią na niej pod sufitem :)

Aranżacje wnętrz