Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na grządki - zabezpieczania roślin uprawnych i ozdobnych

Wiele osób lubi cieszyć się warzywami z własnego ogródka, aby jednak mieć pewność, że faktycznie zbierzemy kiedyś plony naszej pracy, trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu grządek przed dewastacją. Dzikie zwierzęta lub domowe pupile mogą dokonać w naszym ogródku szkód, ale nie będziemy musieli się o to martwić, jeśli osłonimy nasze uprawy siatką.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatki na grządki to prosty i niedrogi sposób zabezpieczania roślin

Zdarza się, że w ogródkach, w których sadzimy warzywa, owoce lub kwiaty ozdobne, lubią dokazywać różne zwierzęta, zarówno te dzikie, jak i nasi milusińscy. Z pewnością każdy, kto ma psa, wie, że kopanie pod krzewami sprawia mu wielką radość. Aby udaremnić zwierzakom wstęp na grządki z naszymi roślinami, warto rozważyć zakup siatki na grządki. Można wykonać z niej niskie ogrodzenie, które nie będzie się rzucało w oczy, jeśli wybierzemy siatkę w zielonym kolorze, można też całkowicie osłonić siatką także od góry te uprawy, które mogłyby zostać zdewastowane przez ptaki.

Siatki ochronne do ogródka

Siatki, jakie oferujemy, wykonane są z polipropylenu, który jest nietoksyczny i doskonale sprawdza się w warunkach zewnętrznych. Materiał ten jest odporny na promieniowanie słoneczne, doskonale sprawdza się także w warunkach wilgotnych. Siatki na grządki mogą pełnić przede wszystkim rolę zabezpieczenia, ale też mogą stanowić podporę dla roślin pnących. Siatki na grządki z PP nie niszczą się podczas obfitego podlewania, a także w warunkach silnego nasłonecznienia, charakteryzują się też dużą odpornością na urazy mechaniczne.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki na grządki