Siatka do budowy zagrody dla królików

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (2)
  • Biały (8)
  • Czarny (8)
  • Niebieski (1)
  • Szary (1)
  • Zielony (8)
  • Żółty (1)
Siatka do hodowli - ochraniające zwierzeta Siatka do hodowli - ochraniające zwierzeta
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Praktyczna, mocna siatka zabezpieczająca do ochrony zwierząt Wykonana z polipropylenu siatka,
Siatka na kojec dla królików Siatka na kojec dla królików
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Skuteczne zabezpieczenie zwierząt czyli mocna siatka na kojec dla królików w ogródkuAby zabrać,

Siatki zabezpieczające wolno biegające króliki w hodowli

Sklep Fulo oferuje polipropylenową siatkę ochronną do hodowli królików, która odpowiednio zabezpieczy przestrzeń, przeznaczoną dla zwierząt. Wytrzymała siatka ochronna może być stosowana w profesjonalnych hodowlach, jak i w przydomowych wybiegach dla pupili. Zabezpieczająca siatka z polipropylenu zapewni ochronę królikom przed możliwymi zagrożeniami, w postaci innych zwierząt lub ucieczki z wyznaczonego miejsca.

Budowa kojca i zagrody dla królików

W asortymencie sklepu Fulo znajdują się wysokiej jakości siatki ochronne, wykonane z wytrzymałego i trwałego tworzywa sztucznego, jakim jest polipropylen. Siatki zabezpieczające przeznaczone do hodowli królików, są dzięki temu solidne i odporne na czynniki atmosferyczne, w tym na niskie i wysokie temperatury czy opady deszczu i śniegu, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Proponowane przez markę Fulo siatki ochronne do hodowli królików są wyjątkowo elastyczne, co pozwala na uzyskanie odpowiedniego kształtu wybiegu.

Szeroki wybór siatek zabezpieczających do hodowli królików

Sklep Fulo oferuje siatki ochronne o różnych parametrach, ze względu na różnorodność hodowli. Siatki zabezpieczające posiadają różne wymiary oczek siatki oraz są wykonane z różnej grubości sznurka, więc każdy znajdzie najbardziej optymalną siatkę ochronną do swojej hodowli królików. Siatki zabezpieczające wykonane są metodą bezwęzłową, która dodatkowo zwiększa trwałość siatki ze sznurka. Osoby hodujące króliki często wypuszczają je na rosnącą trawę, aby pożywiły się nią i odpoczęły od dusznej atmosfery ciasnej klatki. Dla każdego hodowcy lub właściciela królika będącego domowym pupilem, przydatna będzie elastyczna siatka na kojec, dzięki któremu królik nie ucieknie z naszego ogródka.

Zbuduj wybieg dla królików montując dla nich kojec z mocnej siatki sznurkowej

Aby mieć pewność, że króliki nie pouciekają podczas zjadania rosnącej w naszym ogródku trawy, dobrze jest zrobić dla nich kojec z siatki sznurkowej. Przydatna przy tym okaże się siatka grodząca, jaką oferujemy, gdyż jest ona materiałem niedrogim, a jednocześnie bardzo wytrzymałym. Będzie odporna na królicze zęby, na długo zachowa swój pierwotny dobry stan. Pozwoli ochronić króliki przed ewentualnym atakiem dzikich zwierząt lub przed innymi zwierzętami, jakie zamieszkują gospodarstwo domowe.

Bezpieczne króliki w kojcu z siatki z tworzywa sztucznego

Siatka na kojec dla królików, jaką mamy w ofercie, wykonana została z innowacyjnego materiału, który nie jest toksyczny, a przy tym jest także odporny na różne czynniki mechaniczne i chemiczne. Siatki z PP doskonale znoszą też wilgotne warunki, ponieważ materiał nie absorbuje wody. Są również odporne na promieniowanie słoneczne, jednak musimy pamiętać, że kojec dla królików powinien znajdować się na przestrzeni przynajmniej częściowo zacienionej. Króliki umieszczone w kojcu bezpośrednio na trawie mogą same się odżywiać, a przy tym odpocząć od klatki.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Ola Zet

2023-06-03 13:02

Szybkie wyprodukowanie siatki, informacja o każdym etapie zamówienia, szybka wysyłka. Wykonanie siatki super, mocna, estetyczna, tkana, nie ze skręconych żyłek. Odejmuje jedną gwiazdkę za obszycie, mało estetycznie, będę musiała je poprawić. Ogólnie zadowolona, z samej siatki bardzo, użytkownik chyba mniej ;)

Siatka do hodowli królików