Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (2)
  • Biały (8)
  • Czarny (8)
  • Niebieski (1)
  • Szary (1)
  • Zielony (8)
  • Żółty (1)

Siatki do budowy zagrody dla królików

Siatki zabezpieczające wolno biegające króliki w hodowli

Sklep Fulo oferuje polipropylenową siatkę ochronną do hodowli królików, która odpowiednio zabezpieczy przestrzeń, przeznaczoną dla zwierząt. Wytrzymała siatka ochronna może być stosowana w profesjonalnych hodowlach, jak i w przydomowych wybiegach dla pupili. Zabezpieczająca siatka z polipropylenu zapewni ochronę królikom przed możliwymi zagrożeniami, w postaci innych zwierząt lub ucieczki z wyznaczonego miejsca.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatka do hodowli - ochraniające zwierzeta Siatka do hodowli - ochraniające zwierzeta
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Praktyczna, mocna siatka zabezpieczająca do ochrony zwierząt Wykonana z polipropylenu siatka,
Siatka na kojec dla królików Siatka na kojec dla królików
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Skuteczne zabezpieczenie zwierząt czyli mocna siatka na kojec dla królików w ogródkuAby zabrać,

Siatka ochronna do hodowli królików z polipropylenu - bezpieczeństwo i pewność

W asortymencie sklepu Fulo znajdują się wysokiej jakości siatki ochronne, wykonane z wytrzymałego i trwałego tworzywa sztucznego, jakim jest polipropylen. Siatki zabezpieczające przeznaczone do hodowli królików, są dzięki temu solidne i odporne na czynniki atmosferyczne, w tym na niskie i wysokie temperatury czy opady deszczu i śniegu, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Proponowane przez markę Fulo siatki ochronne do hodowli królików są wyjątkowo elastyczne, co pozwala na uzyskanie odpowiedniego kształtu wybiegu.

Szeroki wybór siatek zabezpieczających do hodowli królików

Sklep Fulo oferuje siatki ochronne o różnych parametrach, ze względu na różnorodność hodowli. Siatki zabezpieczające posiadają różne wymiary oczek siatki oraz są wykonane z różnej grubości sznurka, więc każdy znajdzie najbardziej optymalną siatkę ochronną do swojej hodowli królików. Siatki zabezpieczające wykonane są metodą bezwęzłową, która dodatkowo zwiększa trwałość siatki z polipropylenu.

Osoby hodujące króliki często wypuszczają je na rosnącą trawę, aby pożywiły się nią i odpoczęły od dusznej atmosfery ciasnej klatki. Dla każdego hodowcy lub właściciela królika będącego domowym pupilem, przydatna będzie elastyczna siatka na kojec, dzięki któremu królik nie ucieknie z naszego ogródka.

Stwórz wybieg dla królików montując dla nich kojec z mocnej siatki sznurkowej

Aby mieć pewność, że króliki nie pouciekają podczas zjadania rosnącej w naszym ogródku trawy, dobrze jest zrobić dla nich kojec z siatki sznurkowej. Przydatna przy tym okaże się siatka grodząca, jaką oferujemy, gdyż jest ona materiałem niedrogim, a jednocześnie bardzo wytrzymałym. Będzie odporna na królicze zęby, na długo zachowa swój pierwotny dobry stan. Pozwoli ochronić króliki przed ewentualnym atakiem dzikich zwierząt lub przed innymi zwierzętami, jakie zamieszkują gospodarstwo domowe.

Bezpieczne króliki w kojcu z siatki z tworzywa sztucznego

Siatka na kojec dla królików, jaką mamy w ofercie, wykonana została z innowacyjnego materiału, który nie jest toksyczny, a przy tym jest także odporny na różne czynniki mechaniczne i chemiczne. Siatki z PP doskonale znoszą też wilgotne warunki, ponieważ materiał nie absorbuje wody. Są również odporne na promieniowanie słoneczne, jednak musimy pamiętać, że kojec dla królików powinien znajdować się na przestrzeni przynajmniej częściowo zacienionej. Króliki umieszczone w kojcu bezpośrednio na trawie mogą same się odżywiać, a przy tym odpocząć od klatki.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki do hodowli królików