Siatka dla królików — Ogrodzenie

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatka dla Królików — Siatka do hodowli królików na wolnym wybiegu — Ogrodzenie dla królików

Budowa kojca i zagrody dla królików — Zadaszenie z siatki dla królików — Zabezpiecz hodowle królików przed drapieżnymi ptakami

Ogrodzenie dla królików — Zabezpieczenie • Na wymiar • Opinie • Tanio • Szybko • Producent • Sposób • Montaż • Pomysł • Zabezpieczenie • Osłona

Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
 • Beżowy (2)
 • Biały (8)
 • Czarny (8)
 • Niebieski (1)
 • Szary (1)
 • Zielony (8)
 • Żółty (1)
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Praktyczna, mocna siatka zabezpieczająca do ochrony zwierząt Wykonana z polipropylenu siatka,
cena: 11,76 zł / m2

Wielkość oczka: 2 x 2 cm

Grubość siatki: 2mm

Skuteczne zabezpieczenie zwierząt czyli mocna siatka na kojec dla królików w ogródkuAby zabrać,

Siatki zabezpieczające wolno biegające króliki w hodowli

 • Siatka dla królików na wymiar

Sklep Fulo oferuje polipropylenową siatkę ochronną do hodowli królików, która odpowiednio zabezpieczy przestrzeń, przeznaczoną dla zwierząt. Wytrzymała siatka ochronna może być stosowana w profesjonalnych hodowlach, jak i w przydomowych wybiegach dla pupili. Zabezpieczająca siatka z polipropylenu zapewni ochronę królikom przed możliwymi zagrożeniami, w postaci innych zwierząt lub ucieczki z wyznaczonego miejsca.

Budowa kojca i zagrody dla królików

 • Zbuduj zagrodę z siatki dla królików

W asortymencie sklepu Fulo znajdują się wysokiej jakości siatki ochronne, wykonane z wytrzymałego i trwałego tworzywa sztucznego, jakim jest polipropylen. Siatki zabezpieczające przeznaczone do hodowli królików, są dzięki temu solidne i odporne na czynniki atmosferyczne, w tym na niskie i wysokie temperatury czy opady deszczu i śniegu, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Proponowane przez markę Fulo siatki ochronne do hodowli królików są wyjątkowo elastyczne, co pozwala na uzyskanie odpowiedniego kształtu wybiegu.

Szeroki wybór siatek zabezpieczających do hodowli królików

Sklep Fulo oferuje siatki ochronne o różnych parametrach, ze względu na różnorodność hodowli. Siatki zabezpieczające posiadają różne wymiary oczek siatki oraz są wykonane z różnej grubości sznurka, więc każdy znajdzie najbardziej optymalną siatkę ochronną do swojej hodowli królików. Siatki zabezpieczające wykonane są metodą bezwęzłową, która dodatkowo zwiększa trwałość siatki ze sznurka. Osoby hodujące króliki często wypuszczają je na rosnącą trawę, aby pożywiły się nią i odpoczęły od dusznej atmosfery ciasnej klatki. Dla każdego hodowcy lub właściciela królika będącego domowym pupilem, przydatna będzie elastyczna siatka na kojec, dzięki któremu królik nie ucieknie z naszego ogródka.

Zbuduj wybieg dla królików montując dla nich kojec z mocnej siatki sznurkowej

Aby mieć pewność, że króliki nie pouciekają podczas zjadania rosnącej w naszym ogródku trawy, dobrze jest zrobić dla nich kojec z siatki sznurkowej. Przydatna przy tym okaże się siatka grodząca, jaką oferujemy, gdyż jest ona materiałem niedrogim, a jednocześnie bardzo wytrzymałym. Będzie odporna na królicze zęby, na długo zachowa swój pierwotny dobry stan. Pozwoli ochronić króliki przed ewentualnym atakiem dzikich zwierząt lub przed innymi zwierzętami, jakie zamieszkują gospodarstwo domowe.

Siatka zagrody dla królików: najwyższa jakość

 • Wysokiej jakości siatki dla królików
 • Nietoksyczna siatka do zagrody
 • Długowieczna siatka

Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszych siatek do zagrody dla królików. Korzystając z innowacyjnego procesu produkcji, tworzymy siatki z tworzywa sztucznego, które są nie tylko wytrzymałe, ale także nie stanowią zagrożenia dla zdrowia królików, gdyż są nietoksyczne. Nasze siatki są odporne na oddziaływanie czynników mechanicznych i chemicznych, co zapewnia im długą żywotność.

Kojec dla królików: korzyści z siatki z polipropylenu

 • Kojec dla królików z polipropylenu
 • Długowieczna siatka do kojca
 • Odporność siatki na działanie słońca

Nasza siatka do kojca dla królików wykonana z polipropylenu jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu hodowców królików. Tworzywo sztuczne nie absorbuje wody, co zapewnia siatce długą żywotność oraz brak korozji. Polipropylen jest również odporny na promieniowanie UV, co zapewnia siatce długą żywotność nawet podczas narażenia na bezpośrednie działanie słońca.

Bezpieczne króliki w kojcu z siatki z tworzywa sztucznego

Siatka na kojec dla królików, jaką mamy w ofercie, wykonana została z innowacyjnego materiału, który nie jest toksyczny, a przy tym jest także odporny na różne czynniki mechaniczne i chemiczne. Siatki z PP doskonale znoszą też wilgotne warunki, ponieważ materiał nie absorbuje wody. Są również odporne na promieniowanie słoneczne, jednak musimy pamiętać, że kojec dla królików powinien znajdować się na przestrzeni przynajmniej częściowo zacienionej. Króliki umieszczone w kojcu bezpośrednio na trawie mogą same się odżywiać, a przy tym odpocząć od klatki.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Agnieszka Ryczak

2024-07-05 18:13

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Siatki są już zamontowane na boisku. Dobrze się prezentują i wydają się być odpowiednio mocne. Super, że mają silidne zakończenia. Będziemy Państwa polecać!!!

Elżbieta

2024-05-27 14:22

Bardzo dziękuję za estetyczne, mocne i bezpieczne siatki na wymiar w bardzo rozsądnej cenie, niezbędne do zabezpieczenia przestrzeni wokół schodów. Dziękuję również za błyskawiczny termin realizacji zlecenia.

Monika Wyszynska

2024-06-06 08:54

Siatka jest bardzo dobrej jakości. Użyliśmy ją do placu zabaw na poddaszu. Świetnie się prezentuje a dzieciaki są bardzo zadowolone:) Dziękujemy!

Maciej Chwołka

2024-07-05 12:55

Siatka kupiona na zabezpieczenie przed drapieżnikami. Bardzo estetycznie i starannie wykonana. Elementy do mocowania wytrzymałe i super jakość. Bardzo dobry kontakt z Firmą, szybka realizacja zamówienia. Naprawdę polecam Firmę Fulo, a na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Agnieszka Figula

2024-03-22 15:34

Siatka na piętrowe łóżko dla dzieci. Dzieciaki zadowolone, a rodziców głowa spokojna. Szybka dostawa. Siatka gruba, mocna, z obszyciem, w dobrej cenie, bez zarzutów.

Siatka do hodowli królików

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się