Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na siano dla koni

Worki z siatki na siano dla konia

Siatki, z których wykonujemy worki dla koni są dla tych zwierząt całkowicie bezpieczne i obojętne. Tworzywo nie wydziela zapachu, nie ma żadnego smaku i nie wywołuje alergii u koni. Dzięki zastosowaniu tak obojętnego tworzywa jak polipropylen wybredne zwykle konie bez problemu szybko zaadaptują się do spożywania posiłków z tak stworzonych worków. Tworzywo jest również przyjemne w dotyku dla końskich pysków i nie powoduje żadnych przykrych reakcji. Wszystko dzięki temu, że jest ono wykonane z bardzo gładkiego tworzywa, które nie posiada żadnych węzłów. Specjalna technika wykonania worka dla konia pozwoli na spokojne spożycie przez niego posiłku, który został do niego włożony.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Worek konia na siano z siatki sznurkowej Uniwersalny worek na zabawki z siatki sznurkowej

Cena zależna od wymiaru!

Oczko siatki 8x8cm gr.5mm

Wygodne karmienie Twoich koni dzięki siatkom Worki na siano dla koni to przede wszystkim pełnia,

Siatki na siano dla koni - worki z siatki na siano dla konia

Zadbaj o swoje konie – wygodne worki na siano

Zadbanie o konie nie jest zadaniem prostym. Te wspaniałe zwierzęta wymagają od nas sporej uważności i zajęcia się wieloma szczegółami w sposób zadowalający dla nich. Potrafią się jednak niesamowicie odwdzięczać za nasz wkład i serce, które im oddajemy. Karmienie koni dzięki używaniu workowych karmideł będzie o wiele wygodniejsze zarówno dla nas, jak i dla samych zwierząt. Dzięki temu, że nałożymy siana do worka z polipropylenu nie będziemy musieli właściwie w żaden sposób kontrolować procesu karmienia zwierzęcia. Koń sam poradzi sobie z wyszarpywaniem siana, a także zje dokładnie tyle i wtedy, gdy tego potrzebuje.

Worki na siano dla koni – mocny materiał

Mocny materiał polipropylenowy gwarantuje doskonałą jakość samego worka na siano i pewność, że tworzywo będzie znosiło bardzo wiele, w tym również czynniki pogodowe i mechaniczne. Siatka z polipropylenu jest odporniejsza na szarpanie i ciągnięcie, a także ma niewielką podatność na temperatury zarówno wysokie jak i niskie. Latem nie niszczeje od promieniowania UV dzięki zastosowanym w jej produkcji filtrom, a zimą nie traci swojej elastyczności przy mrozach. Mocny splot to również gwarancja, że sam koń nie uszkodzi jej w czasie spożywania posiłków.

Duży wybór oczek i grubości – siatki na wymiar

W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroki wybór oczek siatki oraz grubości sznurka, z których szyjemy nasze produkty. Dzięki temu stworzymy dla Ciebie idealne worki dla koni, które spełnią oczekiwania Twoich zwierząt. Na podstawie przesłanych nam wymiarów będziemy stworzyć mogli w zasadzie dowolnego rozmiaru worek do takich właśnie zastosowań. Zostanie on specjalnie obszyty, dzięki czemu wzrośnie jego wytrzymałość w najbardziej narażonych na szarpanie miejscach.

Siano dla konia zawsze pod ręką dzięki workom na siano

Karmienie koni czasami sprawia nieco trudności, zwłaszcza w przypadku, gdy jesteśmy początkującymi hodowcami lub posiadamy ich więcej niż kilka. Dozowanie pokarmu samodzielnie może być dla nas kłopotliwe. Doskonałym rozwiązaniem są stosowane od lat worki dla koni, w których podajemy im siano. Zwierzę samodzielnie będzie mogło pobierać jedzenie dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebuje również w odpowiednich dla siebie ilościach. Worki takie upraszczają zatem życie hodowcy, jednocześnie wpływając na wygodę i komfort samego konia, który zawsze, gdy będzie chciał, będzie mógł spożyć odpowiednią ilość pokarmu dla siebie.

Siatka na siano dla konia – czy są bezpieczne?

Siatki, z których tworzymy worki na siano dla koni są absolutnie dla tych zwierząt bezpieczne. Wszystko dzięki zastosowaniu materiału, który jest obojętny dla nich. To polipropylen bezwęzłowy. Brak węzłów oznacza brak podrażnień w czasie jedzenia, a także mniejsze ryzyko zniszczenia siatki przez samego konia. Bezpieczeństwo zapewnia również fakt, że struktura takiego sznurka jest bardzo przyjemna w dotyku i gładka. Worek dla koni wykonany z siatki nie pachnie, nie ma smaku, nie wywołuje żadnych alergii u koni, a także innego rodzaju podrażnień. To najlepszy produkt, w którym możemy podawać bezpiecznie posiłki naszym koniom.

Worki na siano z solidnego tworzywa

W przypadku takiego produktu jak worki na siano musimy również mieć pewność, że nie ulegną one zbyt szybko zniszczeniu. Będą bowiem poddawane jednocześnie czynnikom pogodowym, jak również szarpaniu i gryzieniu przez samego konia, który wyszarpywać będzie z nich siano dla siebie. Właśnie dlatego wykorzystuje się tak mocne tworzywo polipropylenowe, które świetnie radzi sobie z większością tych czynników. To materiał odporny na większość czynników mechanicznych, a w przypadku warunków pogodowych będzie doskonale znosić zarówno duże mrozy, jak również upały, nie tracąc przy tym swoich właściwości.

Worek dla konia na wymiar – duży wybór

W naszym sklepie znajdziesz wielki wybór worków na siano dla koni w typowych rozmiarach, ale bez problemu będziemy mogli wykonać również specjalnie taki worek na Twoje zamówienie, dokładnie taki jakiego oczekujesz do swojej hodowli koni. Wystarczy jedynie podanie nam wymiarów i uszyjemy na ich podstawie dokładnie takie worki, jakie będą potrzebne Twoim koniom. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby żywieniowe zwierząt są zróżnicowane i właśnie dlatego dopasowujemy ofertę do Twoich oczekiwań.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Worki z siatki na siano dla koni