Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Formy dostawy i płatności

Zasady wysyłki zamówionego towaru

Dostawy są realizowane do 5 dni roboczych, od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem lub Pocztą Polską.
Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Płatność gotówką przy odbiorze w bezpośrednio z produkcji w naszej firmie

Nasz sklep świadczy usługi sprzedaży towarów lokalnie, zatem możesz odwiedzić nasz sklep stacjonarny (fizyczny) i kupić towar na miejscu. Za zamówione towary w naszym sklepie stacjonarnym FULO pod adresem Sokołowice 102, Oleśnica 56-400 kupisz od razu wszystkie produkty które są w sklepie online pod adresem https://fulo.pl/. 

Serdecznie zapraszamy

Płatność gotówką przy odbiorze u kuriera

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.

  • Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
  • Standardowo paczka zaklejona jest firmową taśmą z naszym logo.
  • Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.
Kurier GLS - koszty i czas wysyłki zamówienia
Wysyłka kurierska GLS Zamówienie powyżej 180zł
Koszt dostawy:darmowa wysyłka
Wysyłka kurierska GLS Płatność online - www.Przelewy24.pl
Koszt dostawy:od 19,50zł
Czas realizacji:od 3 dni roboczych
Wysyłka kurierska GLS Pobranie
Koszt dostawy:od 19,50zł
Czas realizacji:od 4 dni roboczych
Wysyłka kurierska GLS Przedpłata na konto
Koszt dostawy:od 19,50zł
Czas realizacji:do 5 dni roboczych

Płatność elektroniczna (płatność z góry)

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych www.Przelewy24.pl. Serwis umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu www.Przelewy24.pl

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis www.Przelewy24.pl

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA jak i MASTER CARD. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Serwis www.Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.


Przedpłata na konto (płatność z góry)

Płatność realizowana na wskazane w zamówieniu konto - Klient po złożeniu zamówienia i wyborze tej formy wysyłki otrzymuje e-maila z wszystkimi danymi potrzebnymi do wykonania przelewu. Zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu wpłaty na wskazanym koncie.


Numer konta bankowego:

FULO Grupa Bagan sp. z o.o.

PKO BP SA: 69 1020 5297 0000 1302 0240 6023

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Agnieszka Ryczak

2024-07-05 18:13

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Siatki są już zamontowane na boisku. Dobrze się prezentują i wydają się być odpowiednio mocne. Super, że mają silidne zakończenia. Będziemy Państwa polecać!!!

Elżbieta

2024-05-27 14:22

Bardzo dziękuję za estetyczne, mocne i bezpieczne siatki na wymiar w bardzo rozsądnej cenie, niezbędne do zabezpieczenia przestrzeni wokół schodów. Dziękuję również za błyskawiczny termin realizacji zlecenia.

Monika Wyszynska

2024-06-06 08:54

Siatka jest bardzo dobrej jakości. Użyliśmy ją do placu zabaw na poddaszu. Świetnie się prezentuje a dzieciaki są bardzo zadowolone:) Dziękujemy!

Maciej Chwołka

2024-07-05 12:55

Siatka kupiona na zabezpieczenie przed drapieżnikami. Bardzo estetycznie i starannie wykonana. Elementy do mocowania wytrzymałe i super jakość. Bardzo dobry kontakt z Firmą, szybka realizacja zamówienia. Naprawdę polecam Firmę Fulo, a na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Agnieszka Figula

2024-03-22 15:34

Siatka na piętrowe łóżko dla dzieci. Dzieciaki zadowolone, a rodziców głowa spokojna. Szybka dostawa. Siatka gruba, mocna, z obszyciem, w dobrej cenie, bez zarzutów.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się