Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na pergole i trejaże - porastanie ścian i zadaszeń

Bardzo dobre siatki na stworzenie cudownych i wymarzonych pergol w ogrodzie

Siatki które dostosujesz pod każdym kątem i powierzchni na ogrodowe pergole i trejaże. Jest to doskonałe rozwiązanie problemu na ozdobne rośliny porastające konstrukcje drewniane, stalowe lub mury i murki ozdobne. Siatki można kształtować w dowolny sposób na różnych powierzchniach. Pergole w ogrodzie mają zadanie stworzyć jak najszybciej żywą architekturę w postaci porośniętych ścian i tuneli roślinnych. Cały montaż siatki na pergoli jest prosty i wygodny.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Mocna siatka na pergole - rośliny pnące Siatka do ochrony. Wytrzymała siatka na basen koło domu. Ochraniająca siatka
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Mocna siatka na pergole - rośliny pnące Rośliny pnące po pergolach  z odpowiednim wsparciem w,

Siatki na pergole - tworzymy na wymiar siatki na pergole

Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest odpowiednie dostosowanie siatki pod konkretne pergole i trejaże, które są budowane w ogrodach. Właśnie dlatego jesteśmy gotowi zrealizować każde, nawet najmniejsze zamówienie na konkretny wymiar przekazany nam przez klienta. Dzięki temu masz gwarancję, że otrzymana siatka doskonale sprawdzi się w przypadku Twoich upraw i będzie pełniła wszystkie swoje zadania idealnie. Siatki mogą być dostosowane pod wieloma względami – zarówno sam ich rozmiar będzie przygotowany zgodnie z oczekiwaniami, jak również rozmiar oczek takiej siatki dostosowany do wymagań rośliny. Sama grubość sznurka również może być różna, dzięki czemu uzyskamy produkt mniej lub bardziej odporny na czynnikiem mechanicznym.

Dla czego stosujemy pergole i trejaże w ogrodzie?

Siatka pomaga w szybszym i równomiernym porastaniu pergol i trejaży przez kwiaty i inne rośliny ozdobne które mają nam ozdabiać w dużej mierze ogród. Niekiedy takie rozwiązanie zastosowania siatek do porośnięcia przez rośliny ozdobne - pnące, mają na celu zasłonięcie pewnej części ogrodu lub niezbyt estetycznego i ładnego elementu w ogrodzie który nam szpeci widok.

Oferujemy wysokiej jakości siatki sznurkowe dla roślin porastających.

To rozwiązanie, które posiada bardzo wiele zalet. Przede wszystkim dzięki swojej wytrzymałości siatki takie mogą być stosowane niezależnie od warunków atmosferycznych, również w uprawach całorocznych do podtrzymywania roślin pnących. Wytrzymały polipropylen poradzi sobie doskonale z każdymi warunkami pogodowymi, a dodatkowo odporny jest na działanie czynników mechanicznych, dzięki czemu poradzi sobie również na silnym wietrze po uprzednim dobrze wykonanym montażu. Polipropylenowe siatki dla pnączy to również spora odporność na promieniowanie UV.

Szerokie zastosowanie siatek do pnączy ogrodowych

Siatki do pnączy mogą być stosowane w bardzo wielu miejscach. Oczywiście są one wykorzystywane w przypadku domowych upraw roślin, na działkach rekreacyjnych, ale z powodzeniem wykorzystuje się je również na masowych uprawach komercyjnych. Takie rozwiązanie jak siatki pozwala na znacznie większą mobilność i zmianę miejsca nasadzeń, czy też o wiele szybszy montaż samego stanowiska dla danej rośliny, aniżeli zwykle w przypadku sztywnych konstrukcji wykonywanych zwykle z tworzyw sztucznych lub drewna. To więc znacząca oszczędność czasu na przygotowanie naszej uprawy. Co równie ważne, siatki takie są bezpieczne w kontakcie z roślinami wszelakiego typu.

Siatki na pnącza - wybierz solidnego producenta

Jesteśmy producentem siatek z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przygotowujemy siatki dla zróżnicowanych potrzeb i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak powinny działać siatki w branży rolniczej i ogrodniczej. Masz zatem pewność, że zamówione siatki zostaną przygotowane przez firmę znającą się na rzeczy i potrafiącą wykonywać również mniej typowe realizacje dla tej branży.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki na pergole i trejaże