Siatka na Pergole - Kwiaty

Siatka do zamontowania na pergole — Budowa pergoli z siatki — Siatka do kwiatów pnących

OPINIE • PRODUCENT • TANIE • CENY

Czytaj więcej Zobacz realizację

Filtruj produkty:

Wielkość oczka:
Grubość siatki:
Kolor siatki i obszycia:
  • Beżowy (3)
  • Biały (3)
  • Czarny (3)
  • Niebieski (2)
  • Szary (3)
  • Zielony (8)
  • Żółty (2)
Mocna siatka na pergole - rośliny pnące Siatka do ochrony. Wytrzymała siatka na basen koło domu. Ochraniająca siatka
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Mocna siatka na pergole - rośliny pnące Rośliny pnące po pergolach  z odpowiednim wsparciem w,

Bardzo dobre siatki na stworzenie cudownych i wymarzonych pergol w ogrodzie

Siatki które dostosujesz pod każdym kątem i powierzchni na ogrodowe pergole i trejaże. Jest to doskonałe rozwiązanie problemu na ozdobne rośliny porastające konstrukcje drewniane, stalowe lub mury i murki ozdobne. Siatki na ozdobne rośliny pnące, porastanie ścian i zadaszeń produkowane na wymiar, można rozpinać i kształtować w dowolny sposób na różnych powierzchniach. Pergole w ogrodzie mają zadanie stworzyć jak najszybciej żywą architekturę w postaci porośniętych ścian i tuneli roślinnych. Cały montaż siatki na pergoli jest prosty i wygodny.

Siatka do pergoli, nie tylko ozdoba ogrodu

Naszym zdaniem siatki na pergole są używane w celu osiągnięcia różnych efektów i funkcji, takich jak ochrona przed słońcem, zwiększenie prywatności, wsparcie dla roślin pnących, czy dodanie elementu dekoracyjnego. W niektórych przestrzeniach wewnątrz mieszkalnych siatki mogą pełnić rolę podpór dla roślin pnących, dodając tym samym zieleni do wnętrza.

Siatka sznurkowa na do zamontowania na pergole

Siatki na pergole do rośliny pnących to te siatki mają na celu wspieranie wzrostu pnączy i innych roślin, które mogą oplatać się wokół konstrukcji pergoli. Siatki na pergole które pomagają roślinom ozdobnym pnąc się po ścianie lub konstrukcjach ogrodowych mogą być wykonane z siatki sznurkowej o neutralnym kolorze zielonym.

Oferujemy wysokiej jakości siatki sznurkowe dla roślin porastających.

To rozwiązanie, które posiada bardzo wiele zalet. Przede wszystkim dzięki swojej wytrzymałości siatki takie mogą być stosowane niezależnie od warunków atmosferycznych, również w uprawach całorocznych do podtrzymywania roślin pnących. Wytrzymały polipropylen poradzi sobie doskonale z każdymi warunkami pogodowymi, a dodatkowo odporny jest na działanie czynników mechanicznych, dzięki czemu poradzi sobie również na silnym wietrze po uprzednim dobrze wykonanym montażu. Polipropylenowe siatki dla pnączy to również spora odporność na promieniowanie UV.

Siatki na pnącza - wybierz solidnego producenta

Jesteśmy producentem siatek z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przygotowujemy siatki dla zróżnicowanych potrzeb i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak powinny działać siatki w branży rolniczej i ogrodniczej. Masz zatem pewność, że zamówione siatki zostaną przygotowane przez firmę znającą się na rzeczy i potrafiącą wykonywać również mniej typowe realizacje dla tej branży.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Fulo Opinie


Jon Pross

2023-04-21 15:42

Very, very professional service and customer care!

jarosław szytniewski

2023-05-12 17:25

Super

Piotr Białas

2023-03-24 20:44

Super

Andrzej Drygas

2023-05-30 15:10

Świetnie wykonana siatka. Nic się nie pruje, nie rozwiązuje. Jestem bardzo zadowolony z produktu i z firmy. Siatki używam do ochrony grządek z warzywami przed kunami, ptakami i kotami. Spełnia swoje zadanie w 100%. Szczerze polecam.

Ola Zet

2023-06-03 13:02

Szybkie wyprodukowanie siatki, informacja o każdym etapie zamówienia, szybka wysyłka. Wykonanie siatki super, mocna, estetyczna, tkana, nie ze skręconych żyłek. Odejmuje jedną gwiazdkę za obszycie, mało estetycznie, będę musiała je poprawić. Ogólnie zadowolona, z samej siatki bardzo, użytkownik chyba mniej ;)

Siatka na pergole i trejaże