Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na tunele foliowe

Siatki wzmacniające na tunele do uprawy roślin

Jak skutecznie zabezpieczyć tunel foliowy przed gradem i wiatrem, a roślinom zapewnić jednocześnie niezbędny cień? Do tego celu warto będzie zastosować siatki z tworzywa, jakim jest polipropylen. Są to bardzo trwałe i wytrzymałe siatki, ich zakup to inwestycja na wiele lat. Można je zastosować wielokrotnie, gdyż sznurki są bardzo odporne na różne zniszczenia mechaniczne, a także na warunki pogodowe, mają też wysoką odporność chemiczną. Sznurkowe siatki z PP świetnie znoszą długotrwałą ekspozycję na bezpośrednie silne słońce.

Czytaj więcej Zobacz realizację

Siatka wzmacniająca na tunel foliowy przed wiatrem Siatka wzmacniająca na tunel foliowy przed wiatrem
cena: 10,55 zł / m2

Wielkość oczka: 10 x 10 cm

Grubość siatki: 5mm

Siatka wzmacniająca na tunel foliowy przed wiatrem Siatka na foliak to dodatkowe zabezpieczenie,,
Siatka na tunel foliowy do ochrony foli na poszyciu Siatka na tunel foliowy do ochrony foli na poszyciu
cena: 11,25 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 3mm

Mocne zabezpieczenie na tunele foliowe – czy warto? Tunele foliowe i foliaki same w sobie są dość,
Wzmocnienie tunelu foliowego przed silnym wiatrem Siatka z ceną. Siatka ogrodzeniowa do domu, tymczasowa - cena
cena: 12,98 zł / m2

Wielkość oczka: 4,5 x 4,5 cm

Grubość siatki: 4mm

Solidne zabezpieczenie tuneli foliowych - dlaczego warto? Tunele foliowe i foliaki jako lekkie,

Dlaczego powinniśmy zabezpieczać dodatkowo foliaki i tunele foliowe?

Foliaki i tunele foliowe po zbudowaniu możemy dodatkowo wzmocnić przy użyciu siatek rozłożonych na osobnym stelażu lub zamontowanych do już istniejącej konstrukcji. Takie rozwiązanie pozwoli na ustabilizowanie konstrukcji w przypadku wybrania jakościowych siatek. Dodatkowo również w wielu przypadkach musimy zaciemnić nieco przestrzeń wewnątrz foliaka, by warunki do wegetacji roślin były optymalne. W tym również mogą nam pomóc siatki polipropylenowe. Tunele foliowe niezależni od ich wymiaru warto dodatkowo zabezpieczyć takim stelażem z siatki. Będą one nieco wytrzymalsze na czynniki zewnętrzne. Siatkę możemy założyć bezpośrednio na folii lub w niewielkiej odległości od niej zabezpieczając w ten sposób przed różnymi czynnikami.

Zabezpieczenie tunelu foliowego przed porywistym wiatrem

Dobra cena, wysoka jakość przędzy, wytrzymałość w każdych warunkach atmosferycznych – to zalety naszej szerokiej oferty siatek do tuneli foliowych. Są to mocne siatki wykonane z grubego sznurka. Kratka siatek tego typu nie rozchodzi się i nie deformuje, bo zastosowaliśmy podczas produkcji technologię bezwęzłową. Dzięki niej sznurki są zespolone na stałe. Dlatego siatki są sprężyste i umożliwiają dobre dociśnięcie foli do konstrukcji tunelu foliowego, odporne nawet na silny wiatr. Osłonięcie tunelu foliowego siatką z PP sprawi, że miejsce będzie dobrze zabezpieczone. Zdarza się, że jedna krótka burza może zniszczyć konstrukcję foliaka oraz uprawę. Dlatego nie warto pozostawiać samej folii, lepiej skutecznie zabezpieczyć ją mocnymi siatkami.

Zamów siatkę do foliaków na wymiar

Bez względu na rozmiar Twojego foliaka lub tunelu foliowego będziemy mieli dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wykonamy siatkę dla Ciebie na wymiar, dokładnie pod takie rozmiary jakich potrzebujesz. Solidny polipropylenowy sznurek do wyboru w kilku różnych grubościach również pozwoli na lepsze personalizowanie zabezpieczenia oraz sprawi, że Twój foliak będzie chroniony doskonale przed wieloma czynnikami zewnętrznymi. W zamówieniu możesz wskazać również na grubość sznurka, a także rozmiary oczek. W przypadku chęci zaciemnienia powierzchni pod foliakiem dobrze będzie wybrać nieco większy rozmiar i złożyć siatkę o drobnych oczkach.

Szerokie zastosowanie siatek na foliaki – ogrodnictwo i rolnictwo

Tworzone przez nas siatki na foliaki i tunele foliowe znajdują zastosowanie w przynajmniej kilku przypadkach. Po pierwsze są to prywatne gospodarstwa i uprawy hobbystyczne, ale równie chętnie wybierane są one przez dużych i profesjonalnych producentów rolnych, którym zależy na optymalizacji ich upraw w maksymalnym stopniu. Siatki na foliaki w obu przypadkach wykonujemy na zamówienie z należytą starannością.

Siatki na foliaki – mocne zabezpieczenie siatkami tuneli foliowych

Foliaki czyli tunele foliowe do uprawy sadzonek i roślin warzywnych, bardzo często wymagają wzmocnienia lub tez dodatkowego zacienienia. Siatki doskonale się do tego celu nadają. Mogą być wykonane z wielu tworzyw, jednak my rekomendujemy te, które tworzymy z polipropylenu. To tworzywo niezwykle odporne na działanie bardzo wielu czynników zewnętrznych, również atmosferycznych. To materiał, który doskonale poradzi sobie z promieniowaniem UV, opadami atmosferycznymi i częstymi zmianami temperatury. Nie będzie przy tym tracić swoich właściwości, a więc będzie nadal służyć nam w doskonałym stanie.

Mocny tunel foliowy - siatki do zabezpieczenia przed wiatrem foliaka

Od lat już produkujemy najwyższej jakości siatki do zastosowania w rolnictwie i sadownictwie profesjonalnym, a także doskonale nadające się do niewielkich prywatnych ogródków i na działki. Montaż takich siatek jest łatwy, jest to też przedsięwzięcie niedrogie, szczególnie, że taka siatka po zdemontowaniu nadaje się jeszcze do wielokrotnego użytkowania. Sprężysta siatka z mocno połączonych sznurków ochroni folię przed zniszczeniem przez grad, wiatr lub deszcz. Dzięki siatce rośliny będą też mieć ciepło. Sznurki nie wchłaniają wody, siatka jest lekka, więc stanowi zabezpieczenie, które nie obciąża dodatkowo konstrukcji foliaka.

Sznurkowe siatki na tunele foliowe do upraw warzywnych, owocowych i kwiatowych

Jeśli Twoje kwiaty, warzywa lub owoce potrzebują cieplarnianych warunków, koniecznie zastosuj też dodatkowe zabezpieczenie, jakim są siatki ze sznurków. Sprawią one, że cieplarnia zostanie zacieniona. Słońce będzie więc ogrzewać miejsce i stwarzać dogodne warunki do wzrostu roślinom, a nie sprawiać, że będą one po prostu spalone jego promieniami. Takie zacienienie jest konieczne szczególnie wtedy, gdy cieplarnia znajduje się w miejscu, do którego słońce dociera przez cały dzień.

Menu

Parametry

Menu

Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Siatki na tunele foliowe